Įkraunama...
Įkraunama...

Alergija naminiams gyvūnams

Sveiki,
Niekada gyvenime nesu turėjusi naminio gyvūno, tačiau sūnus išprašė ax.gif Nusipirkome kačiuką, labai mielą, švelnų padarėlį... Dėja, neilgam.. verysad.gif Paaiškėjo, kad man yra baisi alergija kačių pleiskanom, iš karto pradėjau sloguoti, kosėti, po dviejų savaičių net dūsti (šiaip nesu alergiška ir net neisivaizdavau, kad nuo mažo katinėlio taip gali būti). Taigi, kačiuko teko atsisakyti, padovanojom jį kitiem žmonėm. Tai buvo baisi trauma ir vaikui ir mums visiems. Dar iki šiol jaučiu alergijos padarinius, tačiau matydama sūnaus liūdesį, norėčiau ateityje pasiryžti dar vienam gyvūnėliui. Alergologai nepataria tirtis iš anksto kam esu alergiška, nes jų nuomonė testas pvz. šūnims gali būti neigiamas, bet kai suerzinsiu savo imuninę sistemą, bendraudama su gyvūnų, vėl gali išsivystyti tokia pat sunki alergijos forma verysad.gif Esu pasimetus: norisi gyvūno ir bijau dėl galimų pasekmių... Galvojų apie nedidelį šuniuką arba triušiuką, norisi "bendraujančio" gyvūno... Gal kam buvo panaši problemą, kaip ją sprendėte? ax.gif
Atsakyti
Visu pirma reikejo issitirti... Aisku, daugelis apie tai pamasto jau atsiradus pasekmems. Gaila katinelio. Geriau auginkite giedancius gyvunus, jei i kaili reaguojate.
Atsakyti
QUOTE(zalioji@ @ 2009 02 22, 22:23)
Visu pirma reikejo issitirti... Aisku, daugelis apie tai pamasto jau atsiradus pasekmems. Gaila katinelio. Geriau auginkite giedancius gyvunus, jei i kaili reaguojate.


Tame ir reikalas, kad išankstiniai tyrimai yra netikslūs. Kol nėra erzinančio alergeno aplinkoje, tol testas gali būti neigiamas. Taip bent jau du alergologai man išaiškino, kai norėjau tirtis dėl alergijos šuniui ar kitam gyvūnui.
Papildyta:
QUOTE(žostautė @ 2009 02 23, 01:22)
Yra šunų veislės, kurios tinka alergiškiems žmonėms, man atrodo, buvo šunų skyrelyje tokia tema, pažiūrėkit wink.gif



Ačiū, pažiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Respect @ 2009 02 22, 20:38)
Esu pasimetus: norisi gyvūno ir bijau dėl galimų pasekmių... Galvojų apie nedidelį šuniuką arba triušiuką, norisi "bendraujančio" gyvūno... Gal kam buvo panaši problemą, kaip ją sprendėte? ax.gif

Sveika,
na yra nealerginė tik viena kačių veislė - sibiro. Bet visada reikia pabandyti. O tai nieko nekainuoja. Ateini į namus, kur laikomi sibiro veislės katė ar kelios katės, pabendrauji su gyvūnu 15 min ir aišku. Jei per tą laiką pradeda ašaroti akys, lyg jas niežtėti, graužti, pradedi tankiau mirksėti, kutena nosį, pradedi tankiai čiaudėti - reiškia gyvūnams esi labai jautri. Triušiams alergija kaip ir katinams, nes jie vienos prigimties šiuo požiūriu. Kačių sukeliama alergija yra pasaulyje ištirta visais pjūviais. Bet kokia kitokia alergijos pasireiškimo forma, pvz., odos išbėrimas, pykinimas ir kt., yra ne kačių alergenas kaltas. Jeigu tau svarbu eksperimentas ir nori tikrai įsitikinti, ir jei turi galimybę veiksmui Kaune, kviečiu atvykti - turiu kilmingus sibiro katinus. Pažiūrėti gali www.lt.unitedcats.com/user/Fonda Ir jeigu tiks tau Bitė bei būsi tinkama augintoja - katytę padovanosiu clap.gif
Atsakyti
Fonda - ar kalbi apie sibiro melynuju weisles kates?jei taip tai galiu pasakyt kad nuo ju tikrai buna alergija.jau isbandyta su mano mama smile.gif o nealergines kates - beplaukes (sfinksai,reksai) bet aisku jos ne wisiems patinka sawo iswaizda.
mano waikiui alergija suns plaukams.dabar namuose turim dekoratywini seska.ir wiskas thumbup.gif: o be to ir gywunas labai bendraujantis ir linksmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kashara @ 2009 02 23, 11:01)
Fonda - ar kalbi apie sibiro melynuju weisles kates?jei taip tai galiu pasakyt kad nuo ju tikrai buna alergija.jau isbandyta su mano mama smile.gif o nealergines kates - beplaukes (sfinksai,reksai) bet aisku jos ne wisiems patinka sawo iswaizda.
mano waikiui alergija suns plaukams.dabar namuose turim dekoratywini seska.ir wiskas thumbup.gif: o be to ir gywunas labai bendraujantis ir linksmas smile.gif

Sibiro katės yra Sibiro, rusų mėlynosios yra tos kitos smile.gif

O sibiriakai tai vieni gražiausių katinų wub.gif Fonda, bet čia tinka tik tiems, kurie alergiški plaukui, taip?
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 02 23, 09:58)
Sveika,
na yra nealerginė tik viena kačių veislė - sibiro. Bet visada reikia pabandyti. O tai nieko nekainuoja. Ateini į namus, kur laikomi sibiro veislės katė ar kelios katės, pabendrauji su gyvūnu 15 min ir aišku. Jei per tą laiką pradeda ašaroti akys, lyg jas niežtėti, graužti, pradedi tankiau mirksėti, kutena nosį, pradedi tankiai čiaudėti - reiškia gyvūnams esi labai jautri. Triušiams alergija kaip ir katinams, nes jie vienos prigimties šiuo požiūriu. Kačių sukeliama alergija yra pasaulyje ištirta visais pjūviais. Bet kokia kitokia alergijos pasireiškimo forma, pvz., odos išbėrimas, pykinimas ir kt., yra ne kačių alergenas kaltas. Jeigu tau svarbu eksperimentas ir nori tikrai įsitikinti, ir jei turi galimybę veiksmui Kaune, kviečiu atvykti - turiu kilmingus sibiro katinus. Pažiūrėti gali www.lt.unitedcats.com/user/Fonda Ir jeigu tiks tau Bitė bei būsi tinkama augintoja - katytę padovanosiu clap.gif


Fonda, tikrai teikiantis vilties pasiulymas. Kaune daznai nebunu, bet kartais apsilankome pas anyta. Ar koki savaitgali, galima butu "patestuoti" kates? Ir dar, ar augini tik sibiro kates ar ir kitas? Nes jei kaciu tarpe bus ir kitos, organizmas gali sureaguoti ax.gif Kate siaip mano pats mylimiausias gyvunas, noreciau kaciuka auginti, bet labai baisu del pasekmiu... Ar 15 min pakanka alergijais issaukti? Kai atsinesem namo savo kaciuka, sloguoti pradejau po kokiu 3 val...
Atsakyti
Man atrodo 15 min pakakaks, per tas 15 min alergenas gali patekt bet ne is kart ir pasirodyt smile.gif
Atsakyti
O dabar parašysiu apie atvirkštinį variantą.Mano sūnus sirgo asma,tiesa sirgo nuo kokių 3 metukų iki 8.Tai buvo patvirtinta visokiais tyrimais, Naudojoms priešasminius vaistus.Kiekvienais metais po 3,4 kartus gulėdavom ligoninėje.Tiesa jam nenustatė konkrečių alergenų,nenustatė alergijos gyvūnams.
Kai aš eilinį kartą kreipiausi pagalbos į vieną labai gerbiamą profesorių, jis tik tarp kitko užsiminė įsigyti gyvūną, sakė, kad arba pasveiksite, arba dar labiau pablogės .
Rizikuodami nusipirkom šuniuką, na ir ką , arba čia tik sutapimas arba padėjo.Pamažu atsisakėme vaistų, daugiau ligoninių neprireikė.Tiesa sūnus su šuniuku ir bučiuodavosi ir lovoj kartu miegojo ir vos ne iš vieno bliūdo valgė.
Galima sakyti, kad aš savo šuniui skolinga vaiko sveikatą.
Dar nors ne į temą, bet jis mano tėvukui išgydė " ridikulitą ".Tarp šunio ir mano tėvuko karšta meilė, tai kai tik tėvą susukdavo ridikulitas, tai šuo neprašomas guldavosi šalia nugaros.Dabar jau kokie 8 metai "ridikulitas " tėvo nebesusuka, nors anksčiau į metus porą kartų reikėdavo medikų pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(kokonas @ 2009 04 09, 14:38)
O dabar parašysiu apie atvirkštinį variantą.Mano sūnus sirgo asma,tiesa sirgo nuo kokių 3 metukų iki 8.Tai buvo patvirtinta visokiais  tyrimais, Naudojoms priešasminius vaistus.Kiekvienais metais po 3,4 kartus gulėdavom ligoninėje.Tiesa jam nenustatė konkrečių alergenų,nenustatė alergijos gyvūnams.
Kai aš eilinį kartą kreipiausi pagalbos į vieną labai gerbiamą profesorių, jis tik tarp kitko užsiminė įsigyti gyvūną, sakė, kad arba pasveiksite, arba dar labiau pablogės .
Rizikuodami nusipirkom šuniuką, na ir ką , arba čia tik sutapimas arba padėjo.Pamažu atsisakėme vaistų, daugiau ligoninių neprireikė.Tiesa sūnus su šuniuku ir bučiuodavosi ir lovoj kartu miegojo ir vos ne iš vieno bliūdo valgė.
Galima sakyti, kad aš savo šuniui skolinga vaiko sveikatą.
Dar nors ne į temą, bet jis mano tėvukui išgydė " ridikulitą ".Tarp šunio ir mano tėvuko karšta meilė, tai kai tik tėvą susukdavo ridikulitas, tai šuo neprašomas guldavosi šalia nugaros.Dabar jau kokie 8 metai "ridikulitas " tėvo nebesusuka, nors anksčiau į metus porą kartų reikėdavo medikų pagalbos.

pas mane gal panašiai g.gif irgi maža normaliai taip sirginėjau astma, nors man visgi ne grynai ji buvo pripaišyta, bet astminis bronchitas g.gif na bet iš tiesų dabar tomis to meto gydytojų diagnozėmis tikėti negalime, nes anekdotų jie ten gerai pribūrę buvo... bet žodžiu irgi mano tėvams buvo pasakyta, kad jokių gyvūnų schmoll.gif bet mama vistiek įgijo man šuniuką, nes turbūt be šuniuko vistiek būčiau nusibaigus mirksiukas.gif labai norėjau. Ir po kelių metų iš viso pasveikau g.gif gal tiesiog išaugau, o gal irgi koks stebuklas, kad šuo teigiamai prisidėjo smile.gif
ir beje, šuniukas buvo paprastas, na neturėjo daug povilnės, nesišėrė masiškai, bet ir ne plikšius koks rolleyes.gif todėl net nežinau kaip čia su tais alerginiais ar ne gyvūnais g.gif iš j9sū ir mano patirties matyti, kad nebūtina brukti žmonėms tų populiariųjų veislių, kur tipo nesišeria rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 02 23, 10:58)
Sveika,
na yra nealerginė tik viena kačių veislė - sibiro. Bet visada reikia pabandyti. O tai nieko nekainuoja. Ateini į namus, kur laikomi sibiro veislės katė ar kelios katės, pabendrauji su gyvūnu 15 min ir aišku. Jei per tą laiką pradeda ašaroti akys, lyg jas niežtėti, graužti, pradedi tankiau mirksėti, kutena nosį, pradedi tankiai čiaudėti - reiškia gyvūnams esi labai jautri. Triušiams alergija kaip ir katinams, nes jie vienos prigimties šiuo požiūriu. Kačių sukeliama alergija yra pasaulyje ištirta visais pjūviais. Bet kokia kitokia alergijos pasireiškimo forma, pvz., odos išbėrimas, pykinimas ir kt., yra ne kačių alergenas kaltas. Jeigu tau svarbu eksperimentas ir nori tikrai įsitikinti, ir jei turi galimybę veiksmui Kaune, kviečiu atvykti - turiu kilmingus sibiro katinus. Pažiūrėti gali www.lt.unitedcats.com/user/Fonda Ir jeigu tiks tau Bitė bei būsi tinkama augintoja - katytę padovanosiu clap.gif


Melas, kad nealergizuoja sios kates. Bet kuri kaciu veisle gali alergizuoti, reikia isitikinti pabendravus su gyvunu.
Atsakyti
Aš tai alergiška kačių kailiui, bet ne seilėms ar pleiskanoms, todėl turiu peterbaldo sfinksą su šiokiu tokiu plaukuotumu ir jau metai kartu puikiai gyvename smile.gif Jokių problemų,o va seniau turėjau triušį ir taip įdomiai, gal kokius 6 metus nebuvo nieko,o po vienos vasaros, prasidėjo toookia alergija....siaubas, po 6 kartu praleistų metų...Atidavėm anytai į darželio gyvūnų kampelį, tai dar dabar tebegyvena smile.gif
Atsakyti