Įkraunama...
Įkraunama...

Vilkaviškio vaikų darželiai

Butu idomu suzinoti nuomones apie vaiku darzelius Vilkaviskyje. Kuris geriausias?Kada vaikuti uzrasete?Girdejau, kad kitos uzraso vos gimusius.Idomu kaip jums sekesi, ar daug laisvu vietu ir tt ir pan
Atsakyti
Na negi cia visai nesilanko vilkaviskietes???
Atsakyti
QUOTE(Fairyland @ 2009 05 01, 13:21)
Na negi cia visai nesilanko vilkaviskietes???

lankosi,bet neraso.
darzeliai- pagal kisene. vedu jau antra vaika i buratino l/d. bet pasakyt kad esu super laiminga negaliu. jei tureciau pinigu auklei- nevesciau.
Atsakyti
aš pirmą vaiką vedžiau nuo keturių metų į buratiną ir esu lb patenkinta ten dirbusiom auklėtojom,auklytėm,nes apie eglutę iš savo pažįstamų girdėjau nekokių atsiliepimų,antrą ką tik gimusį užrašiau taip pat į buratiną,sakė ateit po 1,5mtų ir pasakys kuri grupė.
Atsakyti
na nejaugi čia nesilanko vilkaviškietės mamytės,kurios veda savo vaikučius į vilkaviškio darželius ir norinčios apie juos padiskutuoti g.gif g.gif
Atsakyti
mes savo vaikiuka i alvita veziojam ir esam labai patenkinti, aukletojos ir auklytes nuostabios thumbup.gif nors gyvenam prie pat eglutes darzelio, bet i ji manes visai netraukia schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš savo mergaitę vedu į Pasakos darželį ir man jis thumbup.gif Lanko dailės būrelį , šokių būrelį , dažnai atvažiuoja spektakliukai vaikams, žaislai grupėje geri , maistas geras ( nors maistui ji neišranki) . smile.gif Ir svarbiausias dalykas , kad ji noriai eina į darželį , tai reiškia , kad ir atmosfera darželyje gera rolleyes.gif
Atsakyti
mano mazoji pradejo lankyti Buratina. Kol kas eina noriai thumbup.gif , man ir aukletoja ir auklyte patinka. Nieko bloga apie si darzeli negaliu pasakyti, aisku, kaip ir visur aukletoju yra ir geru ir blogu biggrin.gif
Atsakyti
o kaip darželis kažin paežeriuose,gal kuri vedate ten?
Atsakyti
Sveikos mamytės užklydau netyčia į šį puslapiuką, tai noriu ir aš pasisakyti apie Vilkaviškio darželius smile.gif
Vyresnėlį vedžiau į "Buratiną" ir niekada nenusivyliau schmoll.gif vaikas visada noriai eidavo, lankė šokių, muzikos t.y. choro būrelius, o štai "Eglutėje" to nėra schmoll.gif dažnai susidaro toks vaizdas, kad auklėtojos it "atbukę" soryy už tokį išsireiškimą, bet nei eilėraštuko, nei dainelės, nei šokio kokio moka vaikas schmoll.gif nepatinka man jis schmoll.gif
Apie Alvito darželį girdėjau tik gerus atsiliepimus thumbup.gif
Apie Pasaką taip pat tik geri atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mane ir domina nuomone apie Paezeriu darzeli? Kuriu vaikuciai ten lankosi? Ar patenkinti tevai vaiku ugdymu???
Atsakyti
QUOTE(astina80 @ 2012 01 24, 11:52)
Sveikos mamytes, mane ir domina nuomone apie Paezeriu darzeli? Kuriu vaikuciai ten lankosi? Ar patenkinti tevai vaiku ugdymu???

nuo paezeriu netoli alvito darzelis, kvieciam vaikucius vesti pas mus biggrin.gif atsiprasau uz poster_offtopic.gif
Atsakyti