Įkraunama...
Įkraunama...

Atspėk, kas čia pavaizduota

Tikiuosi, kad tokios temelės dar nėra.. blush2.gif

Žaidimas labai paprastas: iš arti nufotografuokite kokią nors detalę, o kiti forumo dalyviai spėlioja, kas čia pavaizduota smile.gif Kai kas nors atspėja, arba niekaip nesiseka atspėti, pateikiamas atsakymas ir įprasta to objekto foto bigsmile.gif Gal kartais gali užtekti ir atsakymo be foto, jei ir taip viskas aišku ir nėra galimybės nufotografuoti... Pvz., aš turiu kelias seniau darytas foto, kur dabar neturėčiau galimybės perfotografuoti.

Kažkur internete irgi yra panašaus tipo nuotraukų, kai reikia atspėti, kas nufotografuota, bet manau, kad bus daug įdomiau pateikti savas nuotraukas
drinks_cheers.gif
pradžiai įkelsiu keletą savo foto. Tikiuosi, kad atsiras ir daugiau dalyvių, kurie įkels savo foto 4u.gif

user posted image

user posted image

Pateiksiu šiokią tokia užuominą, kad pirmasis spėliojimas nebūtų labai sunkus... blush2.gif abu šie dalykai yra valgomi/geriami. Pirmąjį galima įvardinti tiksliai, o antrajam bent apytikslio įvardijimo užteks thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai SM yra tokia tema.Pati esu kazkada speliojus ax.gif
Atsakyti
Cukrus ir arbata?
Atsakyti
QUOTE(Evelinuks @ 2009 02 23, 14:39)

na paspeliokim biggrin.gif

pirmoje kazkas is saldaus man atrodo, bet tiksliau negaliu ivardint,

o antroje gal arbatzoles? rolleyes.gif
Atsakyti
Antroje medaus krūmo arbata. Pažįstami manė, kad malkų skiedras fotkinau lotuliukas.gif

pirmosios neatspėjot! Gal ir panašu į rudąjį cukrų, bet deja tai ne cukrus... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes!!!

nu idomi tema bigsmile.gif

pirma nuotrauka kazkaip primena tirpia kava g.gif granulikem bigsmile.gif
Atsakyti
pirmoj - cikorija? mastau.gif
Atsakyti
Pirmoje- gal tirpios kavos granulės g.gif
Atsakyti
Taip !!! Pirmoje nuotraukoje tirpi granuliuota kava (Jacobs GOLD ar pan.) thumbup.gif
Kaip greitai atspėjot mano mįsles... blush2.gif

Na, dabar šis tas sunkesnio, kad palaužytumėst galvą ilgiau g.gif
biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti

Gal kavinuko koštuvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2009 02 23, 21:12)
Gal kavinuko koštuvas  g.gif

nea.. schmoll.gif abi nuotraukos to paties daikto.
Atsakyti
Man panašu į kokio prietaiso "nugarą" (kompas? grotuvas?)
Atsakyti