Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie "PELENĖS" parodą

sveikos, mamytes mirksiukas.gif tikiuosi, kad tema sukuriau reikiamoje skiltyje, nes visgi "PELENES" paroda apie grozio puoselejima nail.gif labai idomu butu isgirsti mamyciu nuomones apie sia paroda, kurioms jau teko ankstesniais metais joje pabuvoti blush2.gif
Atsakyti
buvau kazkada senai senai, tai kiek pamenu visur buvo mirgu marga pasiulos biggrin.gif
Atsakyti
jau pora metu nebuvau, bet anksciau kai pakvietimus atsiusdavo nemokamus tai eidavau smile.gif labai patikdavo, prisimenu viena plauku linija ANN kur tik peleneju budavo, o ji tokia pigi ir gera, bet jau niekur nera net ten sad.gif
Atsakyti
man tai teko girdeti, kad kiekvienais metais ji vis prasteja, dalyviu mazeja unsure.gif todel dvejoju ar verta ten apsilankyti, nes nesinori nusivilti, toki kelia nuvaziavus g.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 02 23, 20:32)
man tai teko girdeti, kad kiekvienais metais ji vis prasteja, dalyviu mazeja unsure.gif  todel dvejoju ar verta ten apsilankyti, nes nesinori nusivilti, toki kelia nuvaziavus g.gif

taip kasmet vis prastesne drinks_cheers.gif eidavau kasmet, o dabar nebeeisiu
Atsakyti
Pernai buvau, bet nepatiko, labai mazai dalyviu buvo smile.gif
Atsakyti
O as turbut nuvaziuosiu... Nes niekada dar nebuvau smile.gif
Atsakyti
Nebuvau ir as niekad, o sakykit ar ten iejimas mokamas? ohmy.gif, Ir cia Vilniui tiktai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute 99: 24 vasario 2009 - 09:03
Labas rytas 4u.gif atsiprasau,kad as tokia isritus kaip is dangaus, bet kur ji ir kada vyksta? gal galima pasiskaityt kur apie tai? doh.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.litexpo.l.../fairs?ID=21561
Atsakyti
Nu ka žinau, aš pernai buvau tai man visai patiko.
Ir šiaip kad ir tu dalyvių sumažėję, tai kas, juk pvz. tpkiom nuolaidom kaip per pelenės parodą tikriausiai niekur nieko nenusipirksi, aišku kaikas yra brangau bet ir yra pigiau tikrai daug dalykų.
Aš tai tikrai važiuosiu šiais metais, BŪTINAI.
Papildyta:
O ji vyksta Vilniuje, Litexpo, ji įvyks Kovo 6-7-8 dienomis.
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 02 24, 10:02)
Nebuvau ir as niekad, o sakykit ar ten iejimas mokamas? ohmy.gif, Ir cia Vilniui tiktai? 4u.gif


mokamas, jei teisingai supratau bilietai.lt puslapyje pasiskaicius tai 10 litu g.gif
Atsakyti