Įkraunama...
Įkraunama...

Ipratau..sokti

nezinau, gal daugumai is jusu mano problema pasirodys juokinga ar nerimta, bet man tai kas vyksta,nesuprantama.
man 25, vyrui 30. pries kelis menesius vyras ispraso jo gimtadienio proga susokti striptiza. ilgai spyriojausi, bet galu gale sutikau..na kaip iprasta, zvakes, muzika, vyliotinis. viskas baigesi aisku kuo. bet keista yra tai, kad po to vakaro pati pradejau progos ieskoti, kada jam vel pasokti. padariau ta vel, be progos, jau be zvakiu, tiesiog prie iprastos sviesos. po to kita savaite dar karta. nuolat pradejau galvoti apie tai, kazkas tarsi apsedo. pradejau ziureti irasus internete, isdrisau nusipirkti specialus aukstakulnius ant 15 cm kulno, vyras nieko nesake, bet maciau,kad nelabai patiko. daugiau nebedrisau sokti, bet mastau nuolat apie tai. dirbu padaveja, neblogoj vietoj, bet jau kuri laika ieskau skelbimu, kurie siulytu padavejos darba striptizo klube. keistai norisi atsidurti kuo arciau situ dalyku..nebesuprantu kas man darosi, diena nakti galvoju apie soki, kaip save parodyt, kaip pasipuost tam ir taip toliau..kas man yra, gal yra kam buve taip..nebezinau ka daryt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina.barko @ 2009 02 24, 23:52)
.nebezinau ka daryt sad.gif


isidarbink striptizo sokeja ,a ka cia daryt daugiau...svetimi ivertins,jei savam nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina.barko @ 2009 02 24, 23:52)
..nebezinau ka daryt sad.gif

manau, tu galvoji toli grazu ne apie soki........
mhm, teisingai supratai.... apie vyru viliojima ir jausma buti geidziamai.... tik tu ta pajutai tik sokdama..... ir gana velai....
Atsakyti
jau turiu pasiulyma, tik nezinau ar ryztis..vyras to tikrai nesupras, bet nieko nebegaliu su savim padaryti, mintys tik apie tai. kita beda, kad nemoku sokt, be to sunkiai pastoviu tu aukstakulniu,nors ir esu nusipirkus juos..
Atsakyti
QUOTE(Karina.barko @ 2009 02 25, 14:11)
jau turiu pasiulyma, tik nezinau ar ryztis.

ryzkis..isbandyti reikia..ypac jei toks noras nepaaiskinamas ...ismoksi viska greitai jei turi tam talenta...ir lankstuma ir drasos bigsmile.gif o su aukstakulniais namie vaiksciok..padeda iprasti..
o del vyro...nu ka..nu nepatiks,paurgz ir nurims..negi kels problemas??? g.gif o gal ziurek ir paciai tas noras greitai praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 02 25, 12:26)
apie vyru viliojima ir jausma buti geidziamai....

vat man irgi pasirode, kad del sito kabliuko ir sukilo tas noras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2009 02 25, 14:14)
ryzkis..isbandyti reikia..ypac jei toks noras nepaaiskinamas ...ismoksi viska greitai jei turi tam talenta...ir lankstuma ir drasos  bigsmile.gif o su aukstakulniais namie vaiksciok..padeda iprasti..
o del vyro...nu ka..nu nepatiks,paurgz ir nurims..negi kels problemas???  g.gif o gal ziurek ir paciai tas noras greitai praeis  mirksiukas.gif

jeigu ji nori skirtis - tai, aisku, tegul eina... Tik vargiai ji atrodys ant to stulpo, cia gi siaip, menas... o jei ant aukstakulniu nemoka...
matai, jos vyrui nepatiko - kas perdaug tas nera sveika...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 02 25, 15:06)
jeigu ji nori skirtis - tai, aisku, tegul eina...

oi tik nereikia biggrin.gif autore nori sokti,nu tai prie ko cia skirtis... visai jau..tegu bando..saunu...a vyras nepabegs,a jei pabegs tai ne toli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2009 02 25, 15:27)
oi tik nereikia  biggrin.gif autore nori sokti,nu tai prie ko cia skirtis... visai jau..tegu bando..saunu...a vyras nepabegs,a jei pabegs tai ne toli  bigsmile.gif

sakai iki to pat klubo? biggrin.gif kur ji soks?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 02 25, 15:45)
sakai iki to pat klubo?  biggrin.gif  kur ji soks?


per pertraukele iki WC nebent ir atgal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2009 02 25, 15:45)
per pertraukele iki WC nebent ir atgal  lotuliukas.gif

o gal dar kokia nuziures.... sokeja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 02 25, 15:56)
o gal dar kokia nuziures.... sokeja  rolleyes.gif

nea..neziures...nes savaja stebes,kad koks nekistu ranku uz kelnaiciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti