Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Motinos ir vaiko globos namams

Kaip mano vyras sako, kadangi buvo jau vaiku namuose, galim ideti po viena akmeneli i geru darbu maiseli biggrin.gif .

O ka jus galvojat apie parama vienisoms motinoms ir ju vaikuciams? Ar jie nebuna uzmirsti Lietuvos labdaringu organizaciju?

Kiek isivaizduoju, tai ten irgi musu labai labai lauktu clap.gif . Vis mastau, ko ten galetu trukti? Savaime suprantama, mamoms ir vaikuciams rubeliai butu neprosal, taip pat zurnaliuku pasiskaitymui mamytems, patalynes, indu, stalo irankiu, kanceliariniu priemoniu.

Tai gal organizuojames iki Velyku?

Kauno m. Kartu namai.
Sajungos a. 13, Kaunas
tel. 8-37-363546
e. pastas kudarienel@takas.lt
Atsakyti
Šaunuolė, vikšreli clap_1.gif Prisijungsiu kuo galėsiu, o kartu bus puiki proga įlįsti į mamos aruodą wink.gif
Atsakyti
As siulau pirma su kartu namu direktore pasisneketi- ar ten ko truksta, ar tiks deveti daiktai, ar nori kad atveztume daiktu ar nori kad ir pabendrautume...? Siems namams as tikriausiai nebuciau naudinga- turiu kaima,soda kur visi man maziau reikalingi daiktai randa vieta....
Atsakyti
sweikos mamytes buvau siandiena nuvaziavus i siuos namus...nuveziau mazai naudota vezima.....labai dziaugiuosi kad prieme musu dovana ir buvo labai laiminga mama...kaip gera padeti kitiems...ilgai negalejau ten buvuti nes man gaila ziureti i tuos vaikucius....padesiu visada kuom tik ka turesiu...ir jus apsilankykite mamytes ten...tikrai gaila tu mamyciu ir vaikuciu kur neturi gyveni ir neturi tam tikru daiktu... smile.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelina19: 09 sausio 2009 - 15:59
O vaikisku drabuzeliu gal reikia. Aisku jie deveti, bet nesuplyse . 4u.gif
Atsakyti
tikrai ten priims jusu drabuzelius.... smile.gif
Atsakyti
ar vaziuoja kuri mama ten?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 03 16, 12:00)
ar vaziuoja kuri mama ten?



aš važiuosiu ...tiksliai nežinau trečiadienį ar ketvirtadienį...surinkau du didžiulius maišus dukrų išaugtų drabužių ir du maišus batų.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos.as turiu devetu rubeliu leliukui.
http://public.fotki....ojami-vaikiski/
Jei kuri paimtu ir nuvestu,mielai padovanociau tiems vaikuciams. 4u.gif
Atsakyti
http://public.fotki....ojami-rubeliai/
Atsakyti
kazkaip tema uztilo,ar jau niekas ten nebesilanko??????????
Atsakyti
Ir man idomu kaip cia kas vyksta. Ar dar yra organizuojanciu pagalba,noreciau prisideti.
Atsakyti