Įkraunama...
Įkraunama...

L. Sakalauskienė

Sveikos, gal kam teko lankytis pas L. Sakalauskienę, ji dirba Šiaurės klinikoje. Noriu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2009 02 25, 15:52)
Sveikos, gal kam teko lankytis pas L. Sakalauskienę, ji dirba Šiaurės klinikoje. Noriu atsiliepimu  smile.gif


Buvau tik vieną kartą smile.gif Pasirodė labai švelni, maloni gydytoja. Tik kad dabar pati laukiasi, tai kaži ar ilgai bedirbs smile.gif
Atsakyti
Na va vakar buvau, tai galiu pasakyti, kad tikrai maloni daktaryte, nezinau kaip bus toliau, bet pirmas ispudis man geras apie ja...maloni, daug suteikia informacijos, bendraujanti tokia:)
Atsakyti
QUOTE(Rimullee @ 2010 02 19, 10:56)
Na va vakar buvau, tai galiu pasakyti, kad tikrai maloni daktaryte, nezinau kaip bus toliau, bet pirmas ispudis man geras apie ja...maloni, daug suteikia informacijos, bendraujanti tokia:)

thumbup.gif drinks_cheers.gif man ji superine. kazkaip labai ja pasitikiu . vis nestuma puikiai mane priziurejo ir va turiu savo zuikyte wub.gif
Atsakyti
As irgi pas ja lankausi smile.gif, nors pries nestuma uzsiregistravau atsitiktinai ir visai sios daktarytes nepazinojau, esu laaaaaaaaabai patenkinta viskuo wub.gif - prieziura, demesiu, bendravimu, elgesiu ir t.t..... Labai sauni, rupestinga ir miela daktaryte, o svarbiausia kad galiu jos klausti bet ko blush2.gif , visada atsako, pataria, nors tie klausimai tikrai kartais buna kvaili doh.gif , bet man tai pirmas nestumas ir kyla begales klausimu, o jos prieziuroje jauciuosi labai saugi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na as , kaip ir minejau, esu patenka sia gyd labai, bet siek tiek suabejojau, kai ji man pasake, kad mano kraujo tyrimas labai labai geras, netruksta jokiu vitaminu, bet israse gerti calcigran ir mollers+O3, tai kazkaip keista, nes teko pasikonsultuoti su kitomis gine tai jos kolkas nerekomendavo ju gerti, hm...tai nezinau ka daryti, kazkiap pasitikiu as Sakalauskiene, bet sis man sukele nerima...
Atsakyti
O idomu gal kas zinot merginos, ar si gydytoja tik seimos klinikoj dirba ar ir kurioj nors ligoninej su gimdyvem?
esu buvus pas ja viena karta, labai sauni pasirode, tikrai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ozkutas @ 2010 04 02, 15:06)
O idomu gal kas zinot merginos, ar si gydytoja tik seimos klinikoj dirba ar ir kurioj nors ligoninej su gimdyvem?
esu buvus pas ja viena karta, labai sauni pasirode, tikrai patiko  thumbup.gif


Kiek zinau ji dirba Laso klinikoje ir Siaures klinikoje: http://www.jusuklinika.lt/?page=laso. Su gimdyvem nelabai turbut g.gif
Atsakyti
jau issiaiskinau, ji ddirba dabar tik siaures klinikoj, visur kitur yra auginimo atostogose. tad teks kazka galvoti ax.gif
Atsakyti
faina gydytoja.
Atsakyti
Dirba Laso g. Palink seimos klinikoje berods (prie KMUK)
Atsakyti
Sveikos, na man pas ja teko lankytis. Labai gera gydytoja: maloni, ismano savo darba. Na aisku as ne del nestumo pas ja ejau, o siaip profilaktiskai tai man labai patiko. Atliko visus tyrimus kuriuos tik reikejo thumbup.gif
Atsakyti