Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai

sveikos mamytes,kokius vitaminus duodat savo leliukam?mes gerem vitamina d,bet maniskei labai nepatiko ju skonis
Atsakyti
radau gera tinklapi www.vitamin.lt daug visokiu patarimu ir informacijos galima rasti thumbup.gif ,man patiko jis
Atsakyti
Mane irgi domina kokius vitaminus profilaktiskai mamos duoda savo vaikams nuo 2metu ir atsiliepimai apie juos. g.gif
Atsakyti
Mes tai gereme zuvu taukus moller's, dabar jau guminukus kramto moller's junior smile.gif
Atsakyti
as savo maziams duodu amway multivitaminus.mazasis buvo nustojes valgyti,tik saldumynus kirto,uzsakiau situos vitaminus ir pradejo valgyti smile.gif vaikams patinka,sake skanus. jei kam idomu,galit man parasyti,uzsakysiu be antkainiu mirksiukas.gif
Atsakyti
as duodu dabar vit C is amway ir amway zuvu taukus smile.gif
Atsakyti

as savo pupai radau superinius vitaminus naturalius i kuriu sudeti ieina darzoves ir vaisiai ir ekologisku ukiu. ji pas mane vis angina sirgdavo tik biskiuka pasaloar ledo suvalge ir viskas angina su baisine temperatura. radau tokius vitaminukus manabears ir kompanijos mannatech. trim menesiukam kaina tik 80lt o vaikas jau pusemetu be ligu tpfu tpfu bet kolkas labai dziaugiuosi.ir siaip sios kompanijos koserinia naturalus maisto papildai ir kremai man labai patinka. as labai daug ka naudoju .
Atsakyti
labukas mamytes,
as tai duodu savo berniukui vitaminus CRAZYVIT mums rekomendavo musu gyditoja,bet cia tik tinka vaikuciams nuo3 metuku smile.gif jos tikrai labai skanios,kaip saldainukai smile.gif
na o kaip buvom mazesni tai gerdavom vitamini D,zuvu taukus bet lkabai jau nemego jis ju fui fui ir man jie nepatinka,bet sako labai sveika thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mes visa seima naudojame NUTRILITE is Amway vitaminus, dukrytei nuo 1 metu duodu po puse tabletes vit.C, nes hemoglobinas nelabai, ir siaip profilaktikai, o kitai 6 metu -tai multivitaminus, Ca ir Mg kompleksa, tai yra kaip maisto papildai, jie naturalus, tai kramtomos tabletes, greitai tirpstancios, skonis malonus.
Atsakyti
Norejau pasiteirauti, ar jus vitaminus vaikiuciams isrenkate pacios, ar tik po daktares konsultaciju?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri savo mažiukams duodate šiuos vitaminus? http://www.aloe-vera...;products_id=43 Įdomu kokie atsiliepimai būtų...
Papildyta:
QUOTE(plyta @ 2009 09 04, 15:12)
as savo pupai radau superinius vitaminus naturalius i kuriu sudeti ieina darzoves ir vaisiai ir ekologisku ukiu. ji pas mane vis angina sirgdavo tik biskiuka pasaloar ledo suvalge ir viskas angina su baisine temperatura. radau tokius vitaminukus manabears ir kompanijos mannatech. trim menesiukam kaina tik 80lt o vaikas jau pusemetu be ligu tpfu tpfu bet kolkas labai dziaugiuosi.ir siaip sios kompanijos koserinia naturalus maisto papildai ir kremai man labai patinka. as labai daug ka naudoju .


O gal žinote jų tinklapį, kad pasiskaityti plačiau...? Kažkaip per google nerandu...
Papildyta:
QUOTE(olega @ 2009 10 25, 16:24)
Norejau pasiteirauti, ar jus vitaminus vaikiuciams isrenkate pacios, ar tik po daktares konsultaciju?


Mums tik iki metukų sakė ką vartoti, toliau viskas - liepė rinktis pagal save... unsure.gif
Atsakyti
Gal kas bandet VISION papildus?
Atsakyti