Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės operacija

sveikos.mano mamai gydytojai rekomenduoja salinti skydliauke.gal kas susiduret su sia operacija?kur rekomenduotumet gultis ir pas ka operuotis?gal i kauna vykti?
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2008 10 14, 19:49)
sveikos.mano mamai gydytojai rekomenduoja salinti skydliauke.gal kas susiduret su sia operacija?kur rekomenduotumet gultis ir pas ka operuotis?gal i kauna vykti?

Man irgi paskyre salinimo operacija,bet as labai pries schmoll.gif
Zinoma buna skirtingu priezasciu tam reikalui.Konkreciai man - del priaugusiu nepiktybiniu augliuku.Radau info,kad Kaune vienoj klinikoj juos gydo etilo spiritu:suleidziant tiesiai i guziuka - tada jis zuna ir surandeja,ir taip issaugoma skydliauke.Vyresniems zmonems visgi dazniau operuoja,nes jaunoms dar gyvenima nugyvent reikia,vaikus gimdyt ir pan. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Antis @ 2008 10 14, 22:43)
Man irgi paskyre salinimo operacija,bet as labai pries schmoll.gif
Zinoma buna skirtingu priezasciu tam reikalui.Konkreciai man - del priaugusiu nepiktybiniu augliuku.Radau info,kad Kaune vienoj klinikoj juos gydo etilo spiritu:suleidziant tiesiai i guziuka - tada jis zuna ir surandeja,ir taip issaugoma skydliauke.Vyresniems zmonems visgi dazniau operuoja,nes jaunoms dar gyvenima nugyvent reikia,vaikus gimdyt ir pan. unsure.gif

na mano mamai 60 .jai skydliauke isvesejusi yra per visa kakla del to ir reikia salinti.
Atsakyti
Sveikos,
Pagaliau prisijungiau siame forume.. kas turi problemu skydliauke labai prasau atsiliepti, ar kas nors yra girdejai apie alternatyvius operacijai gydymo budus? Man paskirta operacija, isdideje mazgai, plius yr ajau saltu, gydytojas liepa operuotis.. nesenai suzinojau, kad Kaune yra tokia klinika kur taiko mazgu gydyma alternatyvu operacijai - etanolio injekcijas. ar kas nors esate ta isbandziusios? kokia jusu nuomone? as sakiau eisiu isbandyt, tikiuosi gales man padet, labai nenoriu operuotis...
Atsakyti
Dar info.. ta klinika vadinas A.Simkaus klinika, jis vienintelis atlikineja tas injekcijas. Kiek skaiciau pasaulyje jos gan paplitusios, naudojamos Italijoj, Danijoj, Amerikoj... ar kas nors apie jas esate girdejusios?... atsiliepkit!!!!!
Atsakyti
jau yra tokia tema. Apie skydliaukės mazgus, operacijas ir vėžį čia. Sprendžiant pagal nicką tingėjai paieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2009 02 26, 13:05)
jau yra tokia tema. Apie skydliaukės mazgus, operacijas ir vėžį čia. Sprendžiant pagal nicką tingėjai paieškot biggrin.gif

taip tema apie skydliauke yra bet apie alternatyvius jos gydymo budus niekas is jusu nekalba... labai duomiuosi sia tema ir ziuriu kad kitose salyse atliekamos tokios proceduros vietoj skydliaukes operacijos... toj pacioj amerikoj taip pat.. be to amerikoj berods yra ir naujausias budas mazgu naikinimas lazeriu... mano skydliauke veikia gerai vien del mazgu ypatingai saltu nori salinti visa skydliauke... esu tos nuomones, kad pasalinus organa nebus taip kaip buvo pries tai... manau ji reikia gydyti.. o kliniku gydytojai siulo tik operacija.. jokie kiti budai ne nesiulomi... kazkam nenaudinga manau... o ka jus manot... kazkas jau buvo daves nuoroda i si straipsni, vertas demesio manau http://www.medicine....e...gm&strid=81
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinginuke: 26 vasario 2009 - 22:59
QUOTE(tinginuke @ 2009 02 25, 22:36)
Sveikos,
Pagaliau prisijungiau siame forume.. kas turi problemu skydliauke labai prasau atsiliepti, ar kas nors yra girdejai apie alternatyvius operacijai gydymo budus? Man paskirta operacija, isdideje mazgai, plius yr ajau saltu, gydytojas liepa operuotis.. nesenai suzinojau, kad Kaune yra tokia klinika kur taiko mazgu gydyma alternatyvu operacijai - etanolio injekcijas. ar kas nors esate ta isbandziusios? kokia jusu nuomone? as sakiau eisiu isbandyt, tikiuosi gales man padet, labai nenoriu operuotis...

Ar gavai kokiu atsakymu?
Atsakyti
." Geresnių rezultatų gaunama gydant mazgus, kurių tūris ne didesnis nei 15 ml. Di Lelio su bendradarbiais mano, kad taip gydyti tikslinga tik mažesnius negu 13 ml tūrio autonominius mazgus. "
Sprendziant is straipsnio toks gydymas rekomenduojamas kai mazgeliai mlabai mazi. Kai mus op. jie dazniausiai jau buna keliu cm.
Atsakyti
buvau nuejus... sake kad galima gydyti... pas mane vienas mazgas apie 3cm ir saltas, bet sako jokio skirtumo kad saltas (cia priezastis del ko mane nori operuoti nes gasdina busimais veziais ateity) ir kitoj pusej yra mazesni mazgai... kol kas susilaikau nuo gydymo, sprendziu ka daryti. ar tai patikima nezinau, jei ka domina apsilankykit, bet man jie pasirode dirbantys truputi akmens amziaus salygomis lyginant su kitom klinikom... ir pats simkus labai dievina rusu laiku gydyma tas matosi akivaizdziai, pati esu siek tiek kitos nuomones apie tai. Is esmes tai esu pasimetus ir nezinau ka daryti, tai kol kas sakiau luktersiu apmastysiu viska.. nors operuotis tai tikrai manau salutiniausiu atveju, ypatingai paskaicius literatura, kad vezio tikimybe labai maza... kiek domejausi inete tos etanolio injekcijos is tiesu taikomos ir kitose salyse, bet visi straipnsniai ankstesni mazdau 1998 metu. ka dabar mazdaug apie 2006-2007 metus raso straipsniuose kad bando nauja buda su lazeriu tuos mazgus salinti, bet tai kiek zinau vykdo usa dar gan naujas budas...
Atsakyti
QUOTE(tinginuke @ 2009 02 27, 23:44)
buvau nuejus... sake kad galima gydyti... pas mane vienas mazgas apie 3cm ir saltas, bet sako jokio skirtumo kad saltas (cia priezastis del ko mane nori operuoti nes gasdina busimais veziais ateity) ir kitoj pusej yra mazesni mazgai... kol kas susilaikau nuo gydymo, sprendziu ka daryti. ar tai patikima nezinau, jei ka domina apsilankykit, bet man jie pasirode dirbantys truputi akmens amziaus salygomis lyginant su kitom klinikom... ir pats simkus labai dievina rusu laiku gydyma tas matosi akivaizdziai, pati esu siek tiek kitos nuomones apie tai. Is esmes tai esu pasimetus ir nezinau ka daryti, tai kol kas sakiau luktersiu apmastysiu viska.. nors operuotis tai tikrai manau salutiniausiu atveju, ypatingai paskaicius literatura, kad vezio tikimybe labai maza... kiek domejausi inete tos etanolio injekcijos is tiesu taikomos ir kitose salyse, bet visi straipnsniai ankstesni mazdau 1998 metu. ka dabar mazdaug apie 2006-2007 metus raso straipsniuose kad bando nauja buda su lazeriu tuos mazgus salinti, bet tai kiek zinau vykdo usa dar gan naujas budas...

Alternatyvūs būdai mazgams šalinti tinka nebent tada kai esi 100 proc tikra, kad tie mazgai nepiktybiniai. Šalti mazgai gali būt piktybiniai. jei paskaitytum aną temą, tai pamatytum kiek daug čia su vėžio diagnoze. Aišku spręsti tau, bet aš tikrai negaliu teigti, kad vėžio tikimybė labai maža, mano nuomonė ji kaip tik gan didelė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 28 vasario 2009 - 15:43
joliuke, o tau neatrodo, kad pas mus labai veziu gydytojai gasdina kiekvienam zingsny?... juk pasauline praktika sako, kad mazai atveju... o pas mus veziu prigasdina, kad tik gultumeisi ant stalo... taip visi apsidraudzia, susimoki pakankamai visiems kam reikia ir pan.. bet cia mano nuomone.. as ir dar nesu nusprendusi ka daryti.. bet jei skydliauke funkcionuoja normaliai kam ja visa salinti?...
Atsakyti