Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs kvepalai

sveikutes labai reikia jusu pagalbos gal galit surasyti pavadinimus saldziu kvepalu, rasau referata... isanksto aciu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aga, va tuoj puolam ir surašom . 4u.gif
Saldūs kvepaliukai:
Nr. 1.......
Nr.2. ......
.
.
.
.
.
.
.
.
ir pagaliau paskutinis saldėsis Nr. 1026.....

Ar tam reikėjo skurti atskirą temą? O pagūglinti kaip, nebandei?
Atsakyti
nerodo nieko meta visus aplamai, o kur saldus tai kaip neismegini tai ir nezinai
Atsakyti
saldėsiai
Atsakyti
mano patarimas - tiesiog netingeti ir pasiskaityti temas apie kvepalus ka mamos rase, kokia ju nuomone...tikrai rasi ir issirinksi kokie kvepalai saldus, kokie gaivus ir pan.smile.gif
Atsakyti
as esu megeja saldziu kvepalu, vieni is mano megstamiausiu yra Sacharel AMOR AMOR mirksiukas.gif
super kvapas thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
matau atskira tema gaivus kvepaliukai ir jau net antra...tai nesuprantu kodel negali buti saldziu kvepalu megeju tema...o jei tai jums atrodo kazkokia nevykusi tema, tai geriau pabuti protingomis, nieko nerasyti ir nereikalinga temute nukeliaus i pati gala, kuria galiausiai gal net istrins...kam cia tokius dalykus rasyti... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2009 02 27, 00:10)
as esu megeja saldziu kvepalu, vieni is mano megstamiausiu yra Sacharel AMOR AMOR  mirksiukas.gif



Cacharel mergyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Africa @ 2009 02 27, 11:09)
Dabar aš suprantu, kodėl šitie  kvepaliukai tokie saldūs wub wub.

Atskira tema saldžių kvepaliukų mėgėjoms  tebūnie, pasidžiaukit į valias tais sachareliais.  4u.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kosmeta @ 2009 02 27, 12:33)
Cacharel mergyt  unsure.gif

NA kas norejo suprato, o kas norejo pasityciojo, cia kam ko labiau reikia siuose forumuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Man saldus tokie:
BLV
Ted Lapidus Woman
Cacharel Amor Amor
Aqualina Pink Sugar (labai saldus)
Salvatore Ferragamo Incanto
Emmanuel Ungaro Apparition
Escada Moon Sparkle, Ocean Lounge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WWWitch: 08 kovo 2009 - 14:37
As irgi nepykdama galiu padet, is savo patirties kvepaliuku smile.gif prie saldziuju kvepaliuku gali rasyt visas britney spears kvepalu rusis - tikrai neapsisausi, nes jie tikrai labai saldus. po to eina lacoste love of pink (ziauriai noriu, laukiu ir taupau pinigus), escados kaip maciau jau parase, vat ten tai skanumelis to saldumo (mmm) biggrin.gif dar prigalvosim, tik laiko reikia smile.gif butu lengviau, jeigu parasytum, iki kada tau reikia saldziu kvepalu tam referatui ax.gif
Atsakyti
buvau douglase ir aptikau Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse. Saldūs, netgi labai, kaip man ir patinka... wub.gif Planuoju įsigyt

Atsakyti
1.Aquolina
Pink Sugar
2.Bejar
Sol (Sun)
3.Demeter Fragrance
HOTKISS Sugar Addic
4.Escada
Pacific Paradise
ir
5.Rockin' Rio
6.Hanae Mori
Magical Moon
7...

niekas nesiputoja..bet temas uzvedinet del referatu - doh.gif doh.gif
Atsakyti