Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras medžiotojas ir žvejys

Maniskis megejas medziotojas ir zvejys. Seip nieko pries neturiu, beto, kai isvyksta parai, tai ir pailset nuo jo galiu ax.gif Bet, kai gryzta su laimikiais tai doh.gif doh.gif Jei zuvies parveza, tai dar puse velnio, nors visvien nemalonu ja apdorot. Bet, kai kokias antis parveza, tai nors gun_bandana.gif Negaliu prisiverst ju tvarkyt. Man taip slykstu nu iki vemimo doh.gif Keli metai vyko didziausi gincai, mol tu medziotojo zmona ir turetumei jas apdorot blink.gif blink.gif Man ir sunku nebutu, jei ne tas slykstumas. Va vista pardoj nusiperki, tai jau sutvarkyta ir malonumas tik supjaustyt, o cia... Vieninteli syki esu ja tvarkius ir tai tik po to, kai jis plunksnas nupesiojo. Tai su guminem pirstinem ir merlium ant burnos. Pagaminau ta karta is jos cenachus, o vyrelis dar iki siol giriasi viems kaip skaniai buvo rolleyes.gif Tiesa sakant pati prisiverst paragaut nesugebejau doh.gif
Issikovojau, kad beveik nebeparveza, o draugams isdalina.
Ar turit kas medziotoju? Ir kaip sekas su laimikiais blush2.gif Nejau as viena tokia pasislykstejus busiu g.gif
Atsakyti
tongue.gif Turiu tokį.
Tiesą sakant, visą gyvenima sau ir kitiems kartojau, kad nesiženisiu su žveju biggrin.gif . Ir kai manai kas gavos doh.gif . Ir žvejoja , ir medžioja. Bet kas keisčiausia, kad ir aš užsikabinau doh.gif . Kol nebuvo vaikiuko, kartu varydavom ir žvejot ,ir medžiot. Man tai buvo romantika, naktinė žvejyba wub.gif . Pastatai karpiams plūduriukus ir gurkšnoji sau brendžiuką prie laužo. O ryta jau trauki laimikį, pvz. karpis 7 kg. . dar ne taip lengva jį ištraukt priešinasi, o jėgos tai ooo blink.gif . Paskui maniškis doroja, marinuoja ir rūko. O man tik kompanija tenka palaikyt smile.gif . Gal todėl jo pomėgiai man nekelia pasibjaurėjimo. Ir spiningaut abu varom. Kai buvau nieščia eidavom į žiemine žvejyba smile.gif . Man laužiuką sukuria aš sau grynu oru kvėpuoju, o jis žvejoja. Žuvį valiau vieną kart, ešerius. Kai susidraskiau rankas , mečiau jas šonan ir pareiškiau, kad tegu net nesvajoja kad aš valysiu jas kada. Kai gimė vaikas tai vyro dėdė sako " gal jau nustos abu pakrūmiais landžiot". Bet kur tau tongue.gif , nieks nepasikeitė, tik dabar jau tryse varom į trasą.
Atsakyti
Maniskis vaziuoja isskirtinai su vyriska kompanija, tuomet manes neima. Bet kartais suorganizuoja tokia zvejyba ir seimai. Tai ir lauziukas ir visa kita buna. Pasakysiu, kad sis uzsiemimas malonesnis, nei apdorojimas drinks_cheers.gif Kelis kart ziema (besilaukiancia) mane irgi eme ir lauziuka kure. Tikrai faina thumbup.gif Tik medzioti, tai jau ne kart nesiule g.gif
Tusiukas8, o kaip su medziojimu, ar neima kartu taves? Ir ka namo partempia ax.gif
Atsakyti
Niu tai labas rytas, kad as dar jo sugauta zuvi dorociau??? blink.gif biggrin.gif
Nea. Gana jau to, kad bunu labai gera ir isleidziu pas tas zuvis smile.gif

O jei rimtai, ne karto nesu dorojusi zuvies. Tai pas vyro seimos vyrus is kartos i karta eina-sugavai, sudorok pats smile.gif
Atsakyti
Milana, ima ir į medžioklę. Tik laimikį pats doroja, aš tik kokį šašlykiuką padarau. O tokiom smulkmenom kaip antys jis nesižavi. Jis eina ant didesnio laimikio smile.gif . O tempt teko šerniuką ir žiauriai sunkų bebrą blink.gif . Šerną tai su arkliu parsivežėm, o va bebrą tai abu nešėm ir kelis kart keitėm rankas. Padaras mažas bet sunkus.
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2005 08 10, 23:52)
Milana, ima ir į medžioklę. Tik laimikį pats doroja, aš tik kokį šašlykiuką padarau. O tokiom smulkmenom kaip antys jis nesižavi. Jis eina ant didesnio laimikio smile.gif . O tempt teko šerniuką ir žiauriai sunkų bebrą blink.gif . Šerną tai su arkliu parsivežėm, o va bebrą tai abu nešėm ir kelis kart keitėm rankas. Padaras mažas bet sunkus.


Tik perskaiciau zodi "sernas", tai iskart kiaule prisiminiau doh.gif biggrin.gif nes atostogaujat kaime, kai prasidedavo kruvinosios kiauliskos apeigos - isvarydavau i laukus pasivaikscioti ax.gif Aciu dievui maniskis kolkas tik antim uzsiemes, be to anksciau stambesnius gyvunus buvo galima tik iseiginemis medziot, o jo darbas to neleido. Dabar, kai galima bet kokiom dienom, tai dar nesusiorganizavo thumbup.gif thumbup.gif Bet cia tai butu jau virsune blink.gif g.gif
Atsakyti
Dabar visai ne i tema, bet SONG tavo parasas drinks_cheers.gif Apsizvengiau biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis tai irgi ir žvejys ir medžiotojas. Na doroti laimikio tai neteko, nes žuvį tai užtenka tik užuos ir mane jau pykina, o medžioklės laimikius dalinasi su kitais, taip ,kad jau parveža išdorotus. Tik va kartais būna pikta ir liūdna cry.gif , kai JO hobis pasidaro svarbesnis už šeimą, verysad.gif va tada ir prasideda pykčiai box.gif
Atsakyti
Mano dzhiaugsmelis uzhkietejes zhvejys. Manes tai visai nearzina, nes beveik niekad neparnesha zhuvies ax.gif Jam svarbiausia pats veiksmas, o poto nusipaveiksluoti ir jis ta zhuvy paleidzhia. Kuomet jis prie mano akiu 5kg lydekaite paleido... Sakau, durniau ar zhinai kokia skani ydaryta lydeka??? Na o jis y tai, jei noresiu zhuvies pavalgyti, nueisiu y parduotuve ir nusipirksiu. Kiekviena vasara skrenda y shiauria pazhvejoti. Lai... As uodu ten sherti nesiruoshiu tongue.gif Ir aplamai man jo tas hobis daug labiau patinka, nei kad jis sedetu su alaus buteliu prie TV... O ir jam nusipirkus nauja meshkerike, man visai neblogas pretekstas apsilankyti juvelyrineje parduotuveje mirksiukas.gif
Atsakyti
manes ir nieks neima nors daro viska.. .del to daznai lieku viena... frusty.gif
Atsakyti
Maniškis irgi užkietėjęs žvejys. Nors man siūlo kartu važiuoti bet aš kažkaip visai nenoriu. Kelis kartus važavau kartu, tačiau pamačiau kad aš jam tik trukdau, tai nusprendžiau daugiau jam nemaišyti ir sau nuotaikos negadinti schmoll.gif Žuvį vado ir gamina pats, tai man tenka tik malonumas ja mėgautis thumbup.gif
Atsakyti
Aš pats esu žvejys, užkietėjusiu saves nepavadinčiau, bet puikiai suprantu, ką tai reiškia ir kaip tai svarbu. žūklė, kad ji teiktų malonumą, negali būti pasipelnymo ar maisto gavimo šaltinis. Išties man tai tik aktyvaus poilsio forma, ne kasdien tenka praeiti keleta kilometrų aukšta žole, per miškus, kabarojantis išvirtusių medžių kamienais, ir viskas tik tam, kad rastum tą išganingą vietą, kur ganosi tavo svajonių žuvis. Ją sugauni, pasilabini, nufotografuoji ir atsisveikini. Po darbo savaitės, tai yra pats geriausias fizines ir dvasines jėgas gražinantis veiksmas. O "mėsos' galima nusipirkti ir parduotuvėje. ax.gif
Atsakyti