Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo lėlytės

1- OJI TEMA čiaNa va turim naujus namučius thumbup.gif
Galvoju, gal balsavimui atidaryti naują temą, o šitą paliksim paplepėjimams ir naujoms lėlytėms.
Kerpena, nuostabi lėlė, tik vardo neturi.
Mergaitės nepamirškit sugalvoti vardų savo kūdikėliams, nes kaip kitaip šauksim bigsmile.gif
Primenu liko 2 dienos
Nuotraukų laukiu iki 28d.24.00- siūskite erikamajauskiene@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 27 vasario 2009 - 13:14
frederica, papildyk dar pirmam poste kur siust, kaa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 27 vasario 2009 - 13:28
QUOTE(frederica @ 2009 02 27, 13:00)

Kerpena, nuostabi lėlė, tik vardo neturi.



Kažkaip niekur nebuvo lyg rašyta, kad vardą reikia sugalvoti, net į galvą nešovė tokia mintis doh.gif Tuoj reiks vaikams pasakyti, kad sugalvotų. rolleyes.gif
Atsakyti
issiunchiau didis.gif
nanainai:))) jauchiuosi atlikus kone zhygdarbi... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 27, 13:26)
issiunchiau didis.gif
nanainai:))) jauchiuosi atlikus kone zhygdarbi... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš irgi panašiai. Visai nesitikėjau iš savęs, kad tokį dalyką darysiu.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2009 02 27, 14:26)
issiunchiau didis.gif
nanainai:))) jauchiuosi atlikus kone zhygdarbi... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

maladec, per tokį trumpą laiką thumbup.gif...aš tai bilenkiek krapščiaus doh.gif , o dabar kankinu fotiką, nu tokia nefotogeniška schmoll.gif , nors pasiusk
VARAU ŽIŪRĖT bigsmile.gif
Pasuoju, nebejaučiu,kad laimėč blink.gif
o kur antakiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 27 vasario 2009 - 13:38
QUOTE(frederica @ 2009 02 27, 12:32)
Pasuoju, nebejaučiu,kad laimėč blink.gif
o kur antakiai lotuliukas.gif


ramiai, ash kitos nesiusiu, o shita bishki nelabai pavyko:)

o antakius vos-ne vos ishsaugojau.... jauchiu, kazhkada artimiausiu laiku bus nupieshti lotuliukas.gif
Atsakyti
Atitempiu sąrašą ax.gif :

1.frederica +
2.Misty- gėda pelėda, lauksim lėlytės vėliau mirksiukas.gif
3.coccinella TURI, TIK DAR BE RŪBELIŲ rolleyes.gif
4.uups +

5.Brno
6.Kerpena +
7.ievuschka - intensyviai siuva
8. LINUTUKE +
9. belkaa +
10. relija- intensyviai siuva

11. sainara- jau turi leliuką
12. Sazha- TURI NAUJAGIMĮ SU TRIUSIKĖLIAIS thumbup.gif
13. pauksciukas +

14. jurginelis
15. balta varna - liko drabužiukai


Kaip dabar norisi greičiau pamatyti, ką kitos pasiuvo, pvaydžiu tau , frederica unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 27 vasario 2009 - 13:55
oho, kiek daug lelychiu turesim bigsmile.gif

QUOTE(Kerpena @ 2009 02 27, 12:55)
Kaip dabar norisi greičiau pamatyti, ką kitos pasiuvo, pvaydžiu tau , frederica unsure.gif

ash irgi...kazhkaip beryshio jauchiuosi..per anksti pasiuvau lotuliukas.gif ilgai kentet teks, kol pamatysiu kitas unsure.gif
Atsakyti
nai nai nai, jau pradedu rubus siūti cool.gif biggrin.gif

O šita mikitą, žiūriu aš dabar į savo šitą pirmąjį "Kūdikį" ir galvoju: O kaip su lytim ? ar yra kokios teorijos kaip reiktų daryti ar apskritai reiktų daryti??? Jei reikia tai kaip? blink.gif Kaip sakant ..... ax.gif gal kokios teorijos apie tai kaip vakams geriau jei yra ar nėra ten nieko biggrin.gif Kaip suprantu čia juk visos darom mažus vaikus? Bet juk būna ir suaugusias lėles kad daro..... gal kokių pvz kur yra?
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 02 27, 17:02)
nai nai nai, jau pradedu rubus siūti  cool.gif  biggrin.gif

O šita mikitą, žiūriu aš dabar į savo šitą pirmąjį "Kūdikį" ir galvoju: O kaip su lytim ? ar yra kokios teorijos kaip reiktų daryti ar apskritai reiktų daryti??? Jei reikia tai kaip?  blink.gif  Kaip sakant .....  ax.gif  gal kokios teorijos apie tai kaip vakams geriau jei yra ar nėra ten nieko  biggrin.gif  Kaip suprantu čia juk visos darom mažus vaikus? Bet juk būna ir suaugusias lėles kad daro..... gal kokių pvz kur yra?


kiek zinau tai sitos lelytes buna ....nukaip cia pasakyt.....belytes nu..... smile.gif ir veidukas toks......lavina vaiku vaizduote mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 02 27, 14:02)
nai nai nai, jau pradedu rubus siūti  cool.gif  biggrin.gif

O šita mikitą, žiūriu aš dabar į savo šitą pirmąjį "Kūdikį" ir galvoju: O kaip su lytim ? ar yra kokios teorijos kaip reiktų daryti ar apskritai reiktų daryti??? Jei reikia tai kaip?  blink.gif  Kaip sakant .....  ax.gif  gal kokios teorijos apie tai kaip vakams geriau jei yra ar nėra ten nieko  biggrin.gif  Kaip suprantu čia juk visos darom mažus vaikus? Bet juk būna ir suaugusias lėles kad daro..... gal kokių pvz kur yra?

manoji tai turi grafishkiau ishreikshta lyti negu man noretusi doh.gif
o internete tai ko tik nori yra wacko.gif
man tai bishki creepy...
pazhek, pvz, chia:
http://www.amamantaf...rrect_dolls.htm
Atsakyti