Įkraunama...
Įkraunama...

Baimė vėl pastoti?

Mane apėmė kažkokia kvaila ir nepagrįsta baimė ( nes saugomės) vėl įsitaisyti pilvuką nestuke.gif , nors abu mūsų mažyliai planuoti. Ar Jums taip nebūna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 27 vasario 2009 - 15:18
QUOTE(Puccha @ 2009 02 27, 16:18)
Mane apėmė kažkokia kvaila ir nepagrįsta baimė ( nes saugomės) vėl įsitaisyti pilvuką nestuke.gif , nors abu mūsų mažyliai planuoti.  Ar Jums taip nebūna?


Oj buna, buna... Viena nakti net sapnavau, kad laukiuos, prisipazinsiu - sapnas atitiko kosmaro kategorija lotuliukas.gif O nerimas persekioja, nes saugomes, mano nuomone, nelabai patikimai. Gal ta baime ir susijusi kontracepcija?
Atsakyti
Ir as sia baime dabar gyvenu doh.gif Dar tikrai nenoriu trecio...Jau dariausi 4 testus doh.gif
Atsakyti
Iš pradžių baimė kamavo.O dabar su vyru pakalbėjom,kad visai gerai būtų antras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 02 27, 16:39)
Oj buna, buna... Viena nakti net sapnavau, kad laukiuos, prisipazinsiu - sapnas atitiko kosmaro kategorija  lotuliukas.gif O nerimas persekioja, nes saugomes, mano nuomone, nelabai patikimai. Gal ta baime ir susijusi kontracepcija?

Aš manau, kad tikriausiai taip 4u.gif Nes kažkaip KT tikriausiai nenorėčiau vartot, o visi kalba, kad visos kitos priemonės nepatikimos. O mes jų taip ir normaliai neišbandėm. Nes jei būtume daug metų saugojęsi be kt, o pav gumutėm ir nieko, tai būčiau rami kaip belgas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2009 02 27, 17:43)
Ir as sia baime dabar gyvenu doh.gif Dar tikrai nenoriu trecio...Jau dariausi 4 testus doh.gif


mano mazylei 4 manesiai, baisoka vel pastoti, nustojau pati maitinti, puse menesio nera menesiniu, dariau 2 testus...kazkokia baime tikrai yra...
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2009 02 27, 16:51)
Aš manau, kad tikriausiai taip 4u.gif Nes kažkaip KT tikriausiai nenorėčiau vartot, o visi kalba, kad visos kitos priemonės nepatikimos. O mes jų taip ir normaliai neišbandėm. Nes jei būtume daug metų saugojęsi be kt, o pav gumutėm ir nieko, tai būčiau rami kaip belgas smile.gif



Konsultavausi su gyd., tai KT neisrase, pasak jo: "neleisiu vaiko hormonais maitint" biggrin.gif Siule spirale, ale bijau, kad svetimkuni galiu ir atmesti, o visa kita - mano galva nepatikima ir viskas.. Beje, testa jau viena karta dariau doh.gif
Po pirmo gimdymo tokios baimes nebuvo, o va trecio karto bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2009 02 27, 16:18)
Mane apėmė kažkokia kvaila ir nepagrįsta baimė ( nes saugomės) vėl įsitaisyti pilvuką nestuke.gif , nors abu mūsų mažyliai planuoti.  Ar Jums taip nebūna?


oi, nea schmoll.gif aš jau laukiu nesulaukiu, kada vėl galėsim gandrus gaudyt bigsmile.gif bet fiziškai tai kolkas neįmanoma.
jokios baimės dėl nėštumo nėr
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 02 27, 16:47)
Iš pradžių baimė kamavo.O dabar su vyru pakalbėjom,kad visai gerai būtų antras blush2.gif

as saugojausi,na pasakiau be prezervarivo ne,tai ir mylymes su,anksciau,kai labai isiaudrindavones buvo pora kart plises tai geriau kazkokius greitai veikiancius,o dabar na pagalvojus kad laimai kai is darbo atkeidineja,geriau dar viena augint,bet saugojausi,o viena karta zuvi sapnavau,tai vos soko negavau nestuke.gif doh.gif ,dar susirgau o dabar jau 2men.ne.bet tikrai zinau kad nenescia,o ir maitinantMPnezinau ar testas ka parodis doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne. Turie gera vyra,kuris pats regulujoja ka daro blush2.gif Tai 16 m. gaudziau ir prasiau antro vaiko. blush2.gif
Atsakyti
Labiau kankina baime nepastoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai kankina baime dar karta pastoti, nes 100 proc. apsaugos kaip ir nera. visada buna isimciu. g.gif
Atsakyti