Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate dėvėtus žaisliukus?

sveikos, idomu kaip daro kitos mamytes. ar perka zaisliukus is kitu mamyciu ar taip vadinamose labdarynose? kaip juos po to apdorojate? ar nekenkia vaikiukui?
Papildyta:
oi, praziurejau kad tokia jau tema yra blush2.gif gal moderatoriai istrins sia tema.... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 05 lapkričio 2009 - 19:05
Aš tikrai neperku. Manau, jog neverta dėl kelių sutaupytų litų rizikuoti vaikučio sveikata. Ir pačiam vaikui nemanau, jog smagu būtų žaisti su aptrintais žaislais. Aš geriau už kuklesnį, bet naują žaislą. smile.gif
Atsakyti
kartais perku. sūnui kartais patinka išardyti žaislus ir daryt "mokslinius eksperimentus". tik naujų ir gerų žaislų tam reikalui biški gaila blush2.gif o iš labdarynės -- pats tas
Atsakyti
perkam ir mes devetus,bet tik isaugtus draugu vaikuciu zaisliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
O as perku, nes kartais pamatai tikrai geros kokybes, aisku veliau isplaunu, dezinfekuoju su spirtu, esu nupirkus vos uz kelis litus pionina, tikrai gera ir dideli smile.gif
Atsakyti
as ir perku, ten randam zymiai pigesniu kokybisku zaislu, ne maximiniu schmoll.gif dezinfekuojam ir dziaugiames 4u.gif
Atsakyti
Ne. schmoll.gif
Atsakyti
Aš neperku, bet tik dėl to, kad seneliai ir krikšto tėvai prineša tiek, kad jau sakėm, reikės naujus dovanojamus žaislus apmokestinti lotuliukas.gif Bet šiaip nieko blogo tame nematau ir jei kada prisireiktų, pirkčiau ir kito vaikučio naudotą žaisliuką 4u.gif
Atsakyti
Esu pirkusi viena karta, labai patenkinta kokybe, jei geros bukles tikrai vel pirkciau. Pliusiniu/ medziaginiu tai gal nepirkciau. O su plastmasiniais viskas ok smile.gif
Pirkome dideli vezli su kaladelemis, grojanti, zybsinti. Super thumbup.gif . Dar ir po mano maziaus tas vezlys bus idealios bukles tongue.gif
Atsakyti
Na taip - perku. Ne viena karta jau esu pirkus is SM. Kam moketi daug brangiau uz nauja zaisla jei galima panaudota nupirkti taip pat gerai islaikyta ir veikianti. Pliusiniai tai ne - kazkaip nelabai man panaudoti, o vat plastmasiniai tai thumbup.gif . Kai paziuri kainas nauju, geru firmu zaislu parduotuvese tai siaubas kazkoks. doh.gif
Atsakyti
o kodel gi ne, jei zaislas geros bukles drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai ir is labdaros perku kai pamatau grazesni, isplauni ir gerai smile.gif user posted image
Atsakyti