Įkraunama...
Įkraunama...

Lauknešėlis į darbą

Žinoma, lengviausia būtų eiti kur pavalgyti, bet kadangi stengiuosi gyventi ekonomiškai, galvoju, kaip čia reiks prasisukti be visokių valgyklų. Tuoj pradėsiu naują darbą ir kol kas galvoje tik salotos su pomidorais ir sumuštiniai. Nesu išradinga virtuvėje, bet visokių pusfabrikačių valgyti irgi nesinori. Gal turit idėjų?
Atsakyti
Jei mėgsti košes, gali pasiimti į darbą, užpilti karštu vandeniu, įsidėti kokios uogienės smile.gif nėra labai sotu, bet kartais pakanka smile.gif
Dar gali pasiimti jogurtą, ar varškės desertą, su arbata ir bandele.
Pasidaryk salotas sotesnes, su kumpiu ar vištiena ir duonelę su grūdais.
Sausi pusryčiai su pienu ar jogurtu, gali dar kokį vaisių įpjaustyti, pvz. bananą jis sotesnis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xenzy: 16 gegužės 2005 - 08:17
Man labai tinka užpilamas verdančiu vandeniu kisielius su dribsniais (iš office line serijos), traški duonelė su visokiais užtepais smile.gif
Atsakyti
As šian atsinešiau varškės+uogienės su sausainiais smile.gif
O šiaip mėgstu pvz. išsikepti keliais lietiniais blynais daugiau ir kitą dieną atsinešt i darbą.
Labai gerai - grūdėta varškė su bandele ar sotesnes salotos, visokie jogurtai man per skystai smile.gif.
Atsakyti
Aš kartais pasiimu krabų lazdelių tešloje su kokiomis lengvesnėmis salotomis. Arba varškės sūrio tešloje su kokia uogiene. Jei yra mikrobangė tai galima ir vakarykštę vakarienę pasiimt- aš kokį plovą būna atsinešu. Labai mėgstu šaltą košę, tai jos vakare išsiverdu ir nešimuisi lieka. Bet dažniausiai tai sumuštiniai+ bananas arba obuolys, nes nėra kada terliotis ryte. ax.gif O kokio jogurto ar deserto man tikrai neužtektų. schmoll.gif
Atsakyti
Kai dirbau darbe kur buvo mikrobangų krosnelė, tai jokių problemų nebuvo, viską nešdavausi ką pasigamindavau vakare. dabar perėjau į naują darbą, kuris dar tik kuriasi, tai mikrobanginės nėra.
Nešuosi mišrainę, ryžių piure, varškės desertus, silkę (įvairiam pavidale smile.gif ), na ir retsykiais nueinu kur nors pavalgyti, bet stengiuosi visada ką nors iš tokio maisto atsinešti.
Atsakyti
kaip jums faina - ir taupai, ir figurai nekenkia.Aš tai be rimtesnių pietų(sriubytė+antras patiekalas, o tada jau galima kokį javainį ar jogurtą ax.gif ) aš tai neišgyvenčiau schmoll.gif Man reikia kad karšta ir sotu būtų, o taip norėčiau be to ištvert sad.gif
Atsakyti
kaip jums faina - ir taupai, ir figurai nekenkia.Aš tai be rimtesnių pietų(sriubytė+antras patiekalas, o tada jau galima kokį javainį ar jogurtą ) aš tai neišgyvenčiau Man reikia kad karšta ir sotu būtų, o taip norėčiau be to ištvert [/I

Aš galvojau, kad neištverčiau nors be mažo sumuštinuko ryte (keliuosi 6 val) bet pabandžiau vieną rytą nepusryčiauti, kitą ir nieko - pasisekė. Iki 11val atsėdžiu.
Tada jau einu užkrimsti. Bet irgi tas pats per tą patį. Sumuštiniai, pomidoras, arbata. Tik kartais vakarykščio maisto įsimetu nes nevisas šaltas valgomas smile.gif
Tik norėjau pasiguosti, jog paskui kasdien po pietų stoja skrandis, nes darbas sėdimas (nepradėsiu juk apie stalą lakstyti biggrin.gif )
Ar jums taip nebūna?
Atsakyti
Man irgi labiausiai patinka atsinešti vakarykštės vakarienės likučius iš namų - vis tiek savo gamybos maistas skaniausias tongue.gif
Jei ne, tai kartais perku įvairias salotas parduotuvėjė ir kokią dešrelę, ar keptą vištos blauzdelę, ar keptų šonkaulių. Arba kažką mėsiško ir keletą pomidorų ir agurkų. Nes būtent nuo salotų dažnai sustoja skrandis.
Kai nesu labai alkana, bet norisi šilto maisto - perku sausas sriubas, užpilu puodelyje ir valgau su kokia nesaldžia bandele ar duoniukais, džiūvėsiais.
Kai šilto maisto nesinori: tada valgau ką nors iš varškės ("Mūsų" grūdėta varškė su uogiene - mėgstamiausia) ir pasipjaustau lėkštę vaisių: kivių, apelsinų, obuolių, kriaušių.
Kai nesinori nieko, tik pasidaryti pertrauką - perku vynuogių kekelę arba ledų porciją ir einu pasivaikščioti smile.gif
Atsakyti
Artėja vėsesnis metų laikas.Ir vėl pradeda skaudėti galvą nuo minties , kad reikės ruošti vyrui pietus į darbą.Jis išvažiuoja visai dienai ir dirba ne šiltoje patalpoje. g.gif .Juk vien tik kotletai atsibosta.Gal turite minčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babalia @ 2005 08 11, 16:28)
Artėja vėsesnis metų laikas.Ir vėl pradeda skaudėti galvą nuo minties , kad reikės ruošti vyrui pietus į darbą.Jis išvažiuoja visai dienai ir dirba ne šiltoje patalpoje. g.gif .Juk vien tik kotletai atsibosta.Gal turite minčių mirksiukas.gif

nusiperki termosą ir dedi jam viską, ką ir taip verdi pietums.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 08 11, 17:47)
nusiperki termosą ir dedi jam viską, ką ir taip verdi pietums.

Oi , Termosą aš jau turiu.Bet kartu turiu ir bjaurų įprotį pietus ruošti ryte.Todėl ir ieškau kokių nors greitų patiekalų kurie nesuėstų viso mano ryto. mirksiukas.gif
Atsakyti