Įkraunama...
Įkraunama...

Slyvos

Parsiveziau 2 didziausias dezes slyvu is sodo... g.gif Gal patartumete kaip jas sudoroti? Moku tik paprasta kompota daryti ziemai... Gal kokiu minciu turite? unsure.gif

Gal zinote kaip galima jas sudziovinti? Man taip skanu dziovintos slyvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzudi: 21 rugsėjo 2004 - 10:26
mad.gif Oi, po uzpraeito savaitgalio man tos slyvos kaip ............... mad.gif

O dariau as taip : ipjoviau slyvas, sudejau i puoda - po kokio pusvalandzio dar pamaigiau - atsirado sulciu. Kaitinau, pakol nusilusipejo odeles ir kauliukai. Po to tryniau per sieteli ir viriau marmelada!!!! mad.gif
Buvau pikta kaip velnias, ir sakiau niekada daugiau taip nebezaisiu mad.gif , nors laugh.gif laugh.gif

Aisku skanu, bet ir marmalynes uztenka............ wink.gif
Atsakyti
As tai viriau slyvu uogiene. Labai paprasta, bet sueina paskui su varske, blynais ar pyragais.
800 g slyvu su isimtais kaulais (slyva per puse)
supjaustyti pora nuluptu obuoliu, 1 kg cukraus, 2 arbatiniai sauksteliai cinamono. Is vakaro viska sudeti i puoda ir palikti per nakti. Ryte viriau 20 min. Slyvos nesukrenta, cinamonas suteikia gera kvapa ir skoni.
Atsakyti
Jo, siemet slyvu daug! viriau uogiene, dariau kopotu, bet daugiausia isemusi kauliukus, perpjovusi per puse, dejau i saldymo kamera.
Atsakyti
Na man irgi artimiausiu laiku gresia slyvų dorojimas mad.gif Anksčiau virdavau paprasčiausią uogienę, bet norėtųsi ko nors įdomiau. Va sudomino Neles receptas su cinamonu, reikės pabandyti g.gif
Atsakyti
gal kas bandete suri padaryti? obuoliu gavosi thumbup.gif bet vat su slyvom tai nezinau g.gif
Atsakyti
Aciu, Nele, uz slyvienes recepta su cinamonu. Jau isviriau - vis kazkas naujo thumbup.gif

Man labai idomu ar galima jas sudziovinti. Niam niam kaip skanu dziovintos biggrin.gif
Atsakyti
O gal zinot koki receptuka kaip pasigaminti slyvu tyreles ziemai? biggrin.gif
Atsakyti
Slyvos - keistos uogos. Kol šviežios - sladžios, bet jau užšaldžius arba iš jų išvirus uogienę, pasidaro rūgščios. 7kg greitai nesuvalgysi. Tai gal koki deserta arba pyraga kas moka daryti? Patrkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoleva @ 2005 08 11, 16:42)
Slyvos - keistos uogos. Kol šviežios - sladžios, bet jau užšaldžius arba iš jų išvirus uogienę, pasidaro rūgščios. 7kg greitai nesuvalgysi. Tai gal koki deserta arba pyraga kas moka daryti? Patrkit smile.gif


As tai anksciau, kol turedavau is kur imti slyvas, darydavau toki "kogelmogel": susipjaustau slyvas i mazus gabaliukus, isidedu grietines, cukraus, ismaisau ir laaabai skanu! Galima su jogurtu... Gal tik jau nelabai kaip atrodo ta misraine i stala paduoti, nebent moki kaip nors graziai apdoroti smile.gif
Atsakyti
jo, su jugurtu bet kokie vaisiai ir uogos skanu thumbup.gif As dar pljaustau skiltelemis ant ledu, irgi thumbup.gif Bet kai ju tiek daug g.gif Nieko nesugalvojau ir puse ju uzsaldziau, perpjovusi perpus, be kaulo ir odeles. Ziuresiu kas gausis g.gif
Atsakyti
Seniau labai daug slyvų turėdavom, tai virdavau su jom košę. Pirma išvirdavau avižinius dribsnius, ir baigiant virti pripjaustydavau slyvų (be odelių), pavirdavau, kad jos gerokai perkaistų. Atrodo dar ir cukriuko šiek tiek, man būdavo mėgstamiausia košė.
Atsakyti