Įkraunama...
Įkraunama...

Mečiau gerti KT, kaip jaučiuosi?

Na štai pirma tema gana greitai pasibaigė tęsiame toliau, diskutuojame, dalinamės patirtimi kaip pasikeitėme nustoję vartoti kantraceptikus


Aktyviausios dalyvės 4u.gif

Katastrofa 63 first.gif

amesteja 55 second.gif

ruzava 28 third.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amesteja: 01 kovo 2009 - 19:22
QUOTE(amesteja @ 2009 03 01, 19:17)
Na štai pirma tema gana greitai pasibaigė tęsiame toliau, diskutuojame, dalinamės patirtimi kaip pasikeitėme nustoję vartoti kantraceptikus
Aktyviausios dalyvės  4u.gif

Katastrofa 63  first.gif

amesteja 55  second.gif

ruzava 28  third.gif



o, božė, aš pirma doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikinu su nauja temele 4u.gif
pas mane spuogu atsirado doh.gif verysad.gif bet nuotaika gereja.dar pirmuju mm po kt metimo nesulaukiau,dar vis laukiu 4u.gif pradejau gerti nakvisu alieju,gal susinormalizuos viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nailea: 02 kovo 2009 - 17:14
Norėjau paklausti...o kaip jūs saugojatės, metusios KT? Ar čia visos meta tik todėl, kad planuoja pastoti?... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 03 02, 21:09)
Norėjau paklausti...o kaip jūs saugojatės, metusios KT? Ar čia visos meta tik todėl, kad planuoja pastoti?... ax.gif



planuoti tai nemanau,kad daug kas cia planuoja,tiesiog dauguma meta del kontraceptiku zalos organizmui unsure.gif bent jau mes tai saugojames senu geru budu-prezervatyvais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 03 02, 20:09)
Norėjau paklausti...o kaip jūs saugojatės, metusios KT? Ar čia visos meta tik todėl, kad planuoja pastoti?... ax.gif



oi, ką tu hihihi.gif . aš asmeniškai mečiau tą brudą, nes išsiskyriau su dabartiniu ex ax.gif . būčiau ir anksčiau metus, bet ai, ilga istorija irnesakyk.gif . dar prieš KT bandžiau visokiom žvakutėm, vaginalinėm tabletėm ir t.t. saugotis. nu nežinau, ne man tokia apsauga. graužia, šlapia, bėga viskas per visus galus, fui schmoll.gif . o šiaip, genealumas slypi paprastume arba seni geri prezervatyvai valdo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AgVi @ 2009 03 02, 21:09)
Norėjau paklausti...o kaip jūs saugojatės, metusios KT? Ar čia visos meta tik todėl, kad planuoja pastoti?... ax.gif


Man geriausias naturalus budas - skaiciuoti dienas, bet tam reikia nusiteikti, matuoti temperatura, stebeti save, perskaityti nemazai literaturos.

Aisku, paprasciau butu nuryti tablete ir viskas, bet kai pasiskaitai, kokios genetiku ir kitu gydytoju tyrimu isvados del KT, tai baisoka pasidaro.

Straipsnis apie KT "Kontraceptiku kaina - infarktas ir apsigimimai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo timbuktu: 03 kovo 2009 - 07:54
Aš irgi dar tikrai neplanuoju pastot mirksiukas.gif tiesiog pasidomėjau paskaičiau ir nusprendžiau, kad nenoriu tokiu būdu apsisaugot, metus pajutau daug teigiamų dalykų, o saugomės gumytėm, jos mūsų neapvylė, o jei ir apviltų, užaugintume thumbup.gif
Atsakyti
as irgi meciau ne del planu pastot- bent jau ne dabar. del tu visu minusus sio brudo meciau schmoll.gif o saugomes irgi tradiciskai - gumytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(timbuktu @ 2009 03 03, 07:53)
Aisku, paprasciau butu nuryti tablete ir viskas, bet kai pasiskaitai, kokios genetiku ir kitu gydytoju tyrimu isvados del KT, tai baisoka pasidaro.

Straipsnis apie KT "Kontraceptiku kaina - infarktas ir apsigimimai"


pastebiu, kad jau nebe pirmas straipsnis išlindęs į viešumą apie KT žalą. atrado naują arkliuką doh.gif . prieš kelis metus visi gyrė KT, o dabar visokius baisumus rašys. faktas, kad KT mažai naudos turi organizmui (jei išvis turi), bet tokie dalykai labai jau neskaniai kvepia unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, o man toks klausimas kilo, kaip jūsų gydytojai sureagavo kai jūs pranešėte, kad nustojote naudoti KT? Ryt einu pas gine, nes jau nuo gruodžio vidurio antrosios mmm taip ir nepasirodė blink.gif tai ir galvoju, kokios reakcijos tikėtis g.gif
Atsakyti
sveikos,

as vartojau KT kokius 7 metus. pries pora metu meciau gerti, bet kadangi per puse metu mm neatsirado vel pradejau. is dalies del to, kad pataikiau pas gydytoja labai girianti KT, is dalies del to, kad metus pradejo listi ziaurus spuogai.
nei man svoris krito, nei atsirado potraukis, nes jis niekada nebuvo dinges KT gerimo metu, bet pradejo kankint spuogai ir nesibaigaintis PMS'as.
Dabar vel meciau KT pries menesi ir labai noriu naturaliu mm.
Gal kas gali parekomenduot gydytoja Vilniu, kuris yra pries KT? arba zinot budu kaip naturaliai issaukt mm?
Atsakyti