Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji Gimdymo Namai 4 dalis

4u.gif jei ne cia sukuriau trinkit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LTindre: 01 kovo 2009 - 21:04
QUOTE(LTindre @ 2009 03 01, 22:01)
4u.gif  jei ne cia sukuriau trinkit  blush2.gif

Nezinau gal pasikartosiu (jei taip tai nepykit, as naujoke blush2.gif blush2.gif ) gal galit patart kokia gydytoja pasirinkt ir kokios kainos. pati esu ne kauniete, bet noreciau gimdyt Kaune, Krikscioniskuose GN.
Atsakyti
na ka mielosios, as neseniai grizau kaip tik is siu gimdymo namu, is kuriu parsiveziau diziausia gyvenime dziaugsmeli. Kad ir kokiu buvau nuomoniu prisiskaicius seme skyrelyje apie siuos gimdymo namus pasisakysiu ir saviske rolleyes.gif :
ogi taip - vaziavau nesitarusi, nors visa nestuma lankiausi siuose gimdymo namuose moteru konsultacijoj. daktare buvo superine, taciau as nemaciau tikslo tartis, kadangi girdejau gerus atsiliepimus apies visas cia dirbancias daktares. Taigi papauoliau ant nuostabaus personalo - Bangos Kulikauskaites ir Aldonos akuseres pavardes nepaklausiaus - zmones is didziosios raides, kaip mamos. Net nusijuokiau pati sau gimdykloj kaip gydytoja man nuolat gloste koja, kuri cia pasakojo, kad gyresi , jog va susitari tai paglosto lotuliukas.gif
tai va gimdymas praejo superiskai aisku sunku, bet kai toks personalas greitai visi negerumai pasimirsta. Kas del vaiku skyriaus po gimdymo kur guli - viskas super ko klausi ta gausi, jei prasysi pagalbos - gausi. Visas komfortas kurio reikia - dusas, bide, toletas - vien zodziu apsitvarkyti salygos superines. Beje, nors speigas uz lango buvo, bet palatose +24. maistas skanus...
na vardisnciau dar ilgai visokius pliusus, nes tirkai nei vieno minuso negaliu pasakyti. Taigi spreskit pacios - arba as neisranki, arba tikrai neverta abejoti renkantis siuos gimdymo namus kudikeliu atejimui i si pasauli drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 03 kovo 2009 - 14:55
QUOTE(sarune+ @ 2009 03 03, 15:54)
na ka mielosios, as neseniai grizau kaip tik is siu gimdymo namu, is kuriu parsiveziau diziausia gyvenime dziaugsmeli. Kad ir kokiu buvau nuomoniu prisiskaicius seme skyrelyje apie siuos gimdymo namus pasisakysiu ir saviske rolleyes.gif :
ogi taip  - vaziavau nesitarusi, nors visa nestuma lankiausi siuose gimdymo namuose moteru konsultacijoj. daktare buvo superine, taciau as nemaciau tikslo tartis, kadangi girdejau gerus atsiliepimus apies visas cia dirbancias daktares. Taigi papauoliau ant nuostabaus personalo - Bangos Kulikauskaites ir Aldonos akuseres pavardes nepaklausiaus - zmones is didziosios raides, kaip mamos. Net nusijuokiau pati sau gimdykloj kaip gydytoja man nuolat gloste koja, kuri cia pasakojo, kad gyresi , jog va susitari tai paglosto  lotuliukas.gif
tai va gimdymas praejo superiskai aisku sunku, bet kai toks personalas greitai visi negerumai pasimirsta. Kas del vaiku skyriaus po gimdymo kur guli - viskas super ko klausi ta gausi, jei prasysi pagalbos - gausi. Visas komfortas kurio reikia - dusas, bide, toletas - vien zodziu apsitvarkyti salygos superines. Beje, nors speigas uz lango buvo, bet palatose +24. maistas skanus...
na vardisnciau dar ilgai visokius pliusus, nes tirkai nei vieno minuso negaliu pasakyti. Taigi spreskit pacios - arba as neisranki, arba tikrai neverta abejoti renkantis siuos gimdymo namus kudikeliu atejimui i si pasauli drinks_cheers.gif

Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif as kazkaip kol kas tik gerus atsiliepimus girdziu apie siuos gimdymo namus ir personala thumbup.gif thumbup.gif bet kaip del kainu, tariantis privaciai, nes as ne kauniete o savo mieste gimdyt nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 03, 18:04)
Sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  as kazkaip kol kas tik gerus atsiliepimus girdziu apie siuos gimdymo namus ir personala  thumbup.gif  thumbup.gif  bet kaip del kainu, tariantis privaciai, nes as ne kauniete o savo mieste gimdyt nenoriu.

As su viena gysytoja is KGN kalbejau, pavardes nepasakysiu (ismeciau jos vizitke) gimdymas 700Lt, cezaris 1000 Lt
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 03, 16:04)
Sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  as kazkaip kol kas tik gerus atsiliepimus girdziu apie siuos gimdymo namus ir personala  thumbup.gif  thumbup.gif  bet kaip del kainu, tariantis privaciai, nes as ne kauniete o savo mieste gimdyt nenoriu.

nesvarbu is kokio tu miesto, svarbu turi socialini draudima (ar kaip ten vadinas) vaziuoji ir gimdai,pasiimi nesciosios kortele, dokumetus ir sveiki gyvi as jau pasiruosus.ar manau kad reikia tartis su konkrecia daktare? jei pas ja nesilankei viso nestumo metu? blush2.gif 4u.gif aisku jei nori lankytis ten jau kitas klausimas. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LTindre @ 2009 03 04, 01:15)
nesvarbu is kokio tu miesto, svarbu turi socialini draudima (ar kaip ten vadinas) vaziuoji ir gimdai,pasiimi nesciosios kortele, dokumetus ir sveiki gyvi as jau pasiruosus.ar manau kad reikia tartis su konkrecia daktare? jei pas ja nesilankei viso nestumo metu?  blush2.gif  4u.gif  aisku jei nori lankytis ten jau kitas klausimas. cool.gif

Aciu visoms uz info smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš apie šiuos gimdymo namus taip pat girdėjau tik gero. Be to ten lankausi pas gydytoją Mačiulaitienę nėštumo priežiūrai. Tai taip išeina, kad jau lyg ir apsisprendžiau, kad ten ir gimdysiu. Man gresia planinis cezaris. Spalio mėn. papasakosiu koks tas mano įspūdis. smile.gif
Tiesa, kolkas tai norėčiau paklausti kaip čia dabartinė situacija su palatomis. Ar yra galimybė gauti mokamą palatą, kad galėtų ir vyras pasilikti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Foxy_: 04 kovo 2009 - 19:47
QUOTE(_Foxy_ @ 2009 03 04, 19:21)
Sveikos. Aš apie šiuos gimdymo namus taip pat girdėjau tik gero. Be to ten lankausi pas gydytoją Mačiulaitienę nėštumo priežiūrai. Tai taip išeina, kad jau lyg ir apsisprendžiau, kad ten ir gimdysiu. Man gresia planinis cezaris. Spalio mėn. papasakosiu koks tas mano įspūdis.  smile.gif
Tiesa, kolkas tai norėčiau paklausti kaip čia dabartinė situacija su palatomis. Ar yra galimybė gauti mokamą palatą, kad galėtų ir vyras pasilikti?

yra wink.gif jei planinis manau isvis be problemu, nes zinosi data is anksto ir ja galesi rezervuoti, pasikalbek apie tai su savo daktare...tik nepamirsk kad ta palata atokiau nuo kitu ir personalo...nesakau kad prieziura bus mazesne, bet as kai pagimdziau uzsidegiau tos palatos, deja buvo uziimta ir gerai, nes bendoj buvo jaukiau, su kita mamyte pirma nakti praplepejom, personalas iskart uz duru ir suverkus vaikuciui iskart ateidavo ziuret 4u.gif na bet cia tavo pasirinkimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif

žemėlapy žiūrinėjau, kur yra KGN (Miško g. 27), nes man kažkaip niekad iki ten neprireikė, tik į Miško g. 21 biggrin.gif , tai žemėlapis man išmeta visus Miško gatvės namus, bet numerio 27 nėra blink.gif Tada pabandžiau ieškoti kitaip - ieškojau Kauno mieste esančių medicinos įstaigų, tai irgi belenkiek primeta, bet KGN nėra. Nieko nesuprantu blink.gif Čia tikrai ne privati, o valstybinė įstaiga? Tinklalapy informacija pateikiama skurdžiai, tik truputis istorijos ir viskas g.gif Pasakykit man, ties kuriuo Miško gatvės kampu randasi KGN, prie kurio čia namo? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Krikščioniškieji gimdymo namai yra praktiškai ant kampo tarp Miško g. ir Mickevičiaus g. Tikrai rasi smile.gif
LTindre, dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2009 03 05, 14:08)
Krikščioniškieji gimdymo namai yra praktiškai ant kampo tarp Miško g. ir Mickevičiaus g. Tikrai rasi  smile.gif


Ačiū 4u.gif Jei ką, tikiuosi rasti, kitaip būti negali biggrin.gif
Atsakyti