Įkraunama...
Įkraunama...

Angelėlis Kevinukas

Dekoju ,kad aplankote Mus,palaikote,paguodziate
Kevinukui atminti
Šios raidės, žodžiai, laiškas šis
Kaip aš ilgiuos Tavęs neišsakys.
Nors laikas lėks be paliovos,
Kaip aš ilgiuos Tavęs...nieks nežinos.
Nieks nežinos...kodėl mana širdis,
Man mena Tavo veidą ir akis,
Kodėl kartoju vardą aš be paliovos,
Kodėl ilgiuos tavęs...nieks nežinos.
Pasauly skausmo per akis,
Bet iš visų skausmų didžiausias šis.
Žinau skaudės labai...ir nuolatos,
Tikriausiai niekad niekad nenustos.
Štai ir dabar suskausta vėl širdis
“Ilgiuos, labai ilgiuos...” kartoja lūpos vis ir vis.
Nebegaliu pakelti tos aš tylumos,
Kaip trūksta man Tavęs visi lai sužinos.
Žinok ir Tu - mana širdis,
Skaudės visad, tikriausiai niekad nesugis.
Ir aš Tavęs ilgėsiuos nuolatos,
Ilgėsiuos kaip dabar, taip visad, visados...


Kovo 15d ,18.00 bus Keturnedelis uz Musu Mazyli Kevinuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabrieliukas: 02 kovo 2009 - 10:14
stiprybes Jusu seimai...nera tubut tokiu paguodos zodziu, kurie tiktu sia akimirka... tai protu nesuvokiama...liudime kartu su Jumis...
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 02, 15:25)
Tikiu,kad atsius ,taip laukiu tos minutes kada vel suzinociau,kad laukiuosi ir tikeciau,kad tai mano Maziukas Turtelis
Dabar vaziuojam pas advokatus,pradzia labai sunki,bet tikiuosi mes busism stiprus ir atlaikysim visus sunkumus

anksciau norejau tau parasyt viena istorija , bet nedrisau , maniau iskaudinsiu , bet prabilai apie tai pati ...
tai nutiko musu miestelyje pries 20 m , man buvo 13 -ka , zodziu viena mamyte su dukryte 5 metu ir suneliu 3 metu nuejo statyt broma jauniesiems , vaziavo toks su mocu , maziukas pasimaise kelyje ir ... maziuko nebera ...
nuejom su mama pas maziuko mama ( jau po laidotuviu ) ta mamyte ir sako - as dar gimdysiu ir turesiu vel savo sunuti wub.gif bet ji tiek buvo tuo tikra , niekas jos negalejo atkalbet nuo to , nes visi mane , kad jai bus dar skaudziau ...
gime maziukas sunelis wub.gif niekas is pradziu nekreipe demesio labai , maziukas tai maziukas , paskui pradejo eit kalbos , kad mazylis kaip du vandens lasai panasus i broliuka angeliuka wub.gif tai va , ka norejau pasakyt rolleyes.gif zodziu kai maziukas uzaugo didesnis ir buvo 3 metuku , visi ji pradejo saukt susimaise broliuko angeliuko vardu - ypac tie kurie seniai buvo mate ...
mama labai dziaugesi , kad sunuciai tokie panasus , pasidare albumuka , susidejo abieju sunuciu nuotraukytes , dabar antrasis broliukas auga , o mamytei smagu , kad gali matyt ir angeliuka wub.gif sako jai zymiai lengviau smile.gif
tai tau to ir linkiu , sunelio , tik niekada negalvok kad tai Kevinukas , kunelis bus kitas , bet siela tikrai Kevinuko sugrys ir apsigyvens leliuko kunelyje , bet tai bus kitas zmogus , bet kazkas bus jame ir angeliuko wub.gif
Atsakyti
Gabrieliuk heart.gif heart.gif heart.gif

heart.gif Čia pirmoji tema kad nepasimestų keliu čia heart.gif heart.gif
http://www.supermama...;#entry24579848
Atsakyti
auduse,tikiu,kad taip bus ,turiu tiket ir labai to noriu

O mes po advokatu,viskas ,pasirasem sutartis,dabar liko tik laukti ir dar angliski laikrasciai manau su mumis nores kalbetis,nes kazkodel jokiu straipsniu nebuvo laikrasciuose.
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 02, 20:58)
auduse,tikiu,kad taip bus ,turiu tiket ir labai to noriu

O mes po advokatu,viskas ,pasirasem sutartis,dabar liko tik laukti ir dar angliski laikrasciai manau su mumis nores kalbetis,nes kazkodel jokiu straipsniu nebuvo laikrasciuose.


dar karteli noriu palinket jusu seimai stiprybes,tikiu kad grys pas jus jusu angeliukas,tik reikia trupucio laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliukas @ 2009 03 02, 17:58)
auduse,tikiu,kad taip bus ,turiu tiket ir labai to noriu

O mes po advokatu,viskas ,pasirasem sutartis,dabar liko tik laukti ir dar angliski laikrasciai manau su mumis nores kalbetis,nes kazkodel jokiu straipsniu nebuvo laikrasciuose.

Gabrieliuk Jusu seimai daug daug stiprybes 4u.gif Zinau,kad jokie zodziai nepaguos,laikas geriausias gydytojas. 4u.gif Islikit stiprus,sveiki,o Mazasis Angelelis visad su jumis,lydes jus ir skausme ir dziaugsme wub.gif
O Jusu Lukutis toks fainuolis(maciau baznycioj) wub.gif
Atsakyti
Stiprybės Jūsų šeimai.Tikiu,kad Jūsų angel_sadangel.gif: greitu metu nuo debesėlio nusileis po Jūsų širdimi. wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
stiprybės jums...už jūsų skausmą te bunie atlyginta su kaupu.
Atsakyti
Dar vienas rytas ,sunku,tuscia,liudna verysad.gif Rankos nekyla ka nors daryti,kaip prisiversti ,priprasti gyventi taip kaip yra verysad.gif Jeigu nebutu Lukucio neistverciau sio skausmo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2009 03 02, 14:17)
anksciau norejau tau parasyt viena istorija , bet nedrisau , maniau iskaudinsiu , bet prabilai apie tai pati ...
bet kazkas bus jame ir angeliuko  wub.gif


Abejoju ar tai butu teisinga Kevinuko ir kito vaikelio, kuris, tikiuosi, gims Jusu , gabrieliuk, seimoje.. O jei gims mergyte- jei sirdele nebus pasiruosus priimt to fakto? Uzkrauti tokia vilciu nasta busimam- manau neteisinga.. Juk vaikai gimsta ne musu paguodai, skausmui gydyti?!
Geriau laukit kudikelio- naujo zmogucio pasauliui.. Kodel as taip sneku? As gimiau kaip pamaina mirusiai mano sesei.. Niekad man niekas to tiesiai nesake( tik,kad mama skubejo tureti kita kudiki), bet nezinau, as tai visa laika jauciau, visa laika jauciau,kad nepateisinu kazkokiu mamos vilciu, kazkokia netokia...
Visad svajojau, kad butu gerai, jei buciau turejus ta sese, lyg man nasta kokia butu nukritus..

Nesupykit ant manes, prasau.. unsure.gif
Atsakyti
Oi Vytureli tikrai niekas neuzpyks
Viska ka parasei teisybe,man tikrai vaikelio nereik skausmui gydyti,as visada svajojau tureti tris vaikucius,norejau,kad jie uzauge vienas su kitu bendrautu,butu artimi .Dabar as tiesiog negaliu be rupesciu gyventi,man truksta to pieniuko darymo,to vaikelio nauju isdaigu,pirmu zingsniuku,pirmu dantuku,matyti ji juokiantis ir visko ,visko.Pasiilgau,to kai ziuredavau i Lukuti su Kevinuku ir sakydavau sau kokia as laiminga.Per viena diena netekau tos laimes,tiesiog viena diena verysad.gif verysad.gif verysad.gif Gaila ziureti i Lukuti kaip jis ilgisi Mazylio,kaip jam jo truksta,jis isivaizduoja,kad jis dar ligoninej ir turi sugryzti verysad.gif As tikrai neskyrsiu ar tai butu mergaite ar berniukas,ar panasus i Kevinuti ar ne,mylesiu ji taip kaip myliu savo vaikucius be galo verysad.gif
Atsakyti