Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzų klb. mažiesiems

Isgirdau, kad Vilniuje yra kazkokia mokyklele, kurioje prancuziskai destoma. Ten vaikams, kuriu tevai lietuviai, reikia moketi 450Lt, kuriu bent vienas prancuzas-800Lt. Gal zinote kur?
Atsakyti
Taip speju, kad tikriausiai prie prancuzu kulturos centro kur nors, ale galiu ir neatspeti... Tas centras yra kazkur aplink Rotuses aikste ar tai Pilies gatvej - gerai ir nepamenu. Na, arba bent jau ten anksciau jis buvo. Pabandyk wink.gif.
Atsakyti
Zinau ta Centre Culturel Francais, uzsuku karts nuo karto wink.gif , bet kad ten tik kursus organizuoja ir DELF,DALF. Labai noreciau, kad mano vaikiukas (ir visi kiti busimi biggrin.gif ) ismoktu prancuziskai (nu, as tai ismokyciau su savom klaidom dry.gif ), tai ir domiuosi is anksto (labai is anksto wink.gif ) ta mokyklele, jei kartais nepavyktu i Prancuzija isdumt sad.gif

Delfine, o jus gal prancuziskoj Kanadoj gyvenat?
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 03 21, 16:32)
Delfine, o jus gal prancuziskoj Kanadoj gyvenat?

Ne. Mes gyvenam angliskoj daly. Vyras prancuzu moka, o as - ne. Man ten butu nekas, manau g.gif. Be to, manes nei Prancuzija, nei prancuzai (kiek teko sutikti ir bendrauti) visiskai nesvaigina - Tave, suprantu, kad taip? rolleyes.gif. Zinai, prisiminiau, kad skaiciau apie ta mokyklele "Mamos zurnale" berods. Paziuresiu - gal ten ir adresas jos yra. Parasysiu, jei ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 22 kovo 2004 - 01:49
Aha, oi oi, kaip svaigina heart.gif , vien isgirdus ima skruzdeliukai po kuna lakstyt laugh.gif .

Dekui! Buciau dekinga uz info clap.gif !
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 03 21, 17:25)
Aha, oi oi, kaip svaigina heart.gif , vien isgirdus ima skruzdeliukai po kuna lakstyt laugh.gif .

Dekui! Buciau dekinga uz info clap.gif !

Tai va. Paziurejau, bet adreso, deja, ten nera sad.gif. Ale jeigu niekas cia neparasys artimu metu jo, bandysiu dar savais kanalais paklausineti wink.gif.
Atsakyti
Mano sunus mokos Basanaviciaus vidurineje. Si m-kla yra remiama prancuzu ambasados ir joje sustiprintai mokoma prancuzu kalbos nuo antros klases. vaikai, baigdami vidurine, laisvai kalba prancuziskai.
Atsakyti
Esu girdejusi, kad Ciurlionio g. yra paprastas vaiku darzelis, kuriame kartu su prancuziukais ir lietuviu vaikai lanko. Va tikslaus adreso nezinau, bet kaina irgi ta pacia girdejau.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 03 22, 09:20)
Mano sunus mokos Basanaviciaus vidurineje. Si m-kla yra remiama prancuzu ambasados ir joje sustiprintai mokoma prancuzu kalbos nuo antros klases. vaikai, baigdami vidurine, laisvai kalba prancuziskai.

Oi, Smurka, nesakyk, kad baigdami laisvai kalba, nors ir nuo 2 klases pradeda prancuzu mokytis. As jau antrus metus privaciai ruosiu valstybiniam prancuzu egzui mokinius is Basanaviciaus mokyklos, tai su mokytoju metodika (ir uzduotimis) pakankamai susipazinau wink.gif . Na, bet jei jau apsistosiu Vilniuj, savo visus mazius (kiek ju bus), pasistengsiu i sita mokykla leist. na, bet su intencija viena diena juos (nepamirstant saves wink.gif ) issiust i Prancuzija.
Atsakyti
Ta prancūzų darželis-mokyklėlė išskaidyta. Mažiukai nuo 2 metų iki 4 ar 5 metų eina į darželį esantį Donelaičio gatvėje (ten paprastas lietuviškas darželis, bet yra viena grupė tos vadinamosios prancūzų mokyklėlės), didesni vaikai, t.y. priešmokyklinukai ir pradinukai berods žygiuoja į darželį esantį kažkur Žirmūnuose. (Duomenys 2 metų senumo). Jei labai reikia galiu pasidomėt kaip yra dabar.
Kažkada seniau, prieš kokius 5-8 metus, ta mokyklėlė buvo Basanavičiaus vidurinėj, bet paskui ją iškėlė, nes kaip žinia Basanavičiaus vidurinėj mokykloj ir taip vietos nelabai, nes ir taip ten dvi pamainos.
Atsakyti
Mano dukra ten mokosi.Nuo 3 iki 5 metu vaikai eina i darzeli esanti Donelaicio gatv.,didesni(nuo 5 iki 11)eina Zirmunu g.108.Jeigu nori galiu duoti mokyklos telefona. smile.gif
Dar norejau pasakyti, kad tai yra ne mokyklele,bet Vilniaus Prancuzu Mokykla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alex: 24 kovo 2004 - 18:46
QUOTE (alex @ 2004 03 24, 10:55)
Mano dukra ten mokosi.Nuo 3 iki 5 metu vaikai eina i darzeli esanti Donelaicio gatv.,didesni(nuo 5 iki 11)eina Zirmunu g.108.Jeigu nori galiu duoti mokyklos telefona. smile.gif
Dar norejau pasakyti, kad tai yra ne mokyklele,bet Vilniaus Prancuzu Mokykla.

thumbup.gif Prasau prasau! Dar norejau paklaust, ar ten yra tikru prancuziuku? o lietuviukus (pacius maziausius) ten pradeda mokyt prancuziskai ar iskart visus vaikus i kruva suleidzia ir patiems leidzia ismokt ir atsirinkt kalbas? Klausiu del to, kad mano pusbroliukai Vokietijoj atejo i darzeli ne bum bum nemokedami vokiskai, ir butent zaisdami su kitais, kazkaip labai greitai ismoko vokiskai..
Atsakyti