Įkraunama...
Įkraunama...

Šokoladinės, tamsiaplaukės renkasi ČIA!

Sveikos visos tamsiaplaukes ir sokoldaines. bigsmile.gif
Pavasaris ateina,o plaukuciai mano blunka, sauseja, negrazeja, gal kas zinote butent mums skirtu geru naminiu ar pirktiniu priemoniu? butu malonu pasidalinti. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Va pagaliau ir mes tamsiaplaukes turim savo namucius thumbup.gif drinks_cheers.gif aciu Chanell mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip miela cia uzsukti biggrin.gif buvau salon+, tai baisiai gyre TIGI CATWALK FASHIONISTA sampunas, kondicionierius, ir dar toks nenuplaunamas kaip kremas, tai sake kad tamsiaplaukem ypac jis tinka, nes suteikia baisinga blizgesi bigsmile.gif , apsaugo nuo karscio, tiesinimo...tai vilioja...kai kuriuose salon+ dar like su nuolaida sampunas +kond, uz 85 lt thumbup.gif pajamsiu as juos blush2.gif
Atsakyti
oo, turim ir mes savo namucius bigsmile.gif
Atsakyti
kaip faina mirksiukas.gif
Atsakyti


Labai puiku matyti tokia temele ir mums :4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amazonke: 03 kovo 2009 - 15:37
Sveikutes wink.gif ir as jungiuosi prie jusu 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as smile.gif ir su klausimu beja - pati dazau plaukus sokoladine spalva bet dazniausiai nusiplaunant dazams isryskeja ryzokas atspalvis, kaip jus su tuo kovojate?
Atsakyti
hm, prisijungsiu ir aš prie jūsų hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrul: 03 kovo 2009 - 16:48
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 03, 17:29)
Jungiuosi ir as smile.gif ir su klausimu beja - pati dazau plaukus sokoladine spalva bet dazniausiai nusiplaunant dazams isryskeja ryzokas atspalvis, kaip jus su tuo kovojate?



SVEIKOS drinks_cheers.gif smile.gif
As ir kovoju su tokia pat beda blink.gif Bet dabar isbandziau naujus LOreal dazus, tai lyg nepastebejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 03, 16:29)
Jungiuosi ir as smile.gif ir su klausimu beja - pati dazau plaukus sokoladine spalva bet dazniausiai nusiplaunant dazams isryskeja ryzokas atspalvis, kaip jus su tuo kovojate?

bet tas ryzumas pasimato tik pries saule, ane? as dazau truputi tamsiau nei tu, tai kad lb matytusi, nepasakyciau...o kovoju niekaip...dazau vel ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 03, 16:29)
Jungiuosi ir as smile.gif ir su klausimu beja - pati dazau plaukus sokoladine spalva bet dazniausiai nusiplaunant dazams isryskeja ryzokas atspalvis, kaip jus su tuo kovojate?

as tai pradesiu su juo kovoti, persidazydama plaukus sviesiau. nes uzkniso mane jis doh.gif
Atsakyti