Įkraunama...
Įkraunama...

7 nėštumo mėnuo

Noreciau,kad mamytes pasidalytu pokyciai,kurioms jau nestumas yra 6menesiukai.Kas pasikeite pas jus isoriskai,ar pas jus atsirado vadinama(negro juosta)?Pas mane ji dar neryski,bet jau pradeda matytis.Ir bamba labai issikysusi ax.gif
Labai ydomu,o kaip pas kitas mamytes??? nestuke.gif
Atsakyti
tai kad niekas per daug nepasikeite, pilvukas po truputi auga, bamba jau senokai pradejo sokt lauk, o negro juosta po truputi truputi ryskeja.
Atsakyti
neturiu nei iššokusios bambos, nei negro juostos kol kas thumbup.gif tikiuosi, kad ir neatsiras. Šiaip niekas nepasikeitė, auga pilvukas, didėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 08 12, 18:46)
neturiu nei iššokusios bambos, nei negro juostos kol kas  thumbup.gif  tikiuosi, kad ir neatsiras. Šiaip niekas nepasikeitė, auga pilvukas, didėja  wub.gif

Pavydžiu Tau. Bamba mano buvo siaubinga, kaip špyga kyšojo, o kas dėl pilvuko - panašiai tokiu metu mečiau "trusikėlius". Nieko nebepalaikė ir nieko nebepadėjo. Ačiū bendradarbei, paskolino savo anglišką bandažą, su juo ir atvaikščiojau savo vargelį, nes pilvas LABAI didelis buvo...
O juosta - niekur čia nesidėsi. Vis viena jau beveik visos pažymėtos esam.
Atsakyti
Labai idomu kas ta negro juosta? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila!!!! @ 2005 08 13, 15:54)
Labai idomu kas ta negro juosta? ax.gif  blush2.gif

pas nestuke.gif nuo bambos iki apacios tamsi linija mirksiukas.gif kuri isnyksta po gimdimo praejus ~ 6 men mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalita: 13 rugpjūčio 2005 - 19:05
QUOTE(Deivute @ 2005 08 12, 14:52)
Noreciau,kad mamytes pasidalytu pokyciai,kurioms jau nestumas yra 6menesiukai.Kas pasikeite pas jus isoriskai,ar pas jus atsirado vadinama(negro juosta)?Pas mane ji dar neryski,bet jau pradeda matytis.Ir bamba labai issikysusi ax.gif
Labai ydomu,o kaip pas kitas mamytes???  nestuke.gif

kad mna tai niekas nepasikeite per daug... ir dar ne visi thumbup.gif mato, kad nestuke.gif ... labai nuo apsirengimo priklauso... matos, tik aptemptais rubais... jokiu negro juostu, jokiu atsikisusiu bambikiu dar kol kas thumbup.gif thumbup.gif nei pilvas trukdo, nei kokie tai nenormalus valgymo igeidziai... nu kol kas normalus zmogus thumbup.gif blush2.gif wub.gif tongue.gif
Atsakyti
mums jau ~27 savaitėlės. pokyčiai - pilvukas vis auga, bet dar nėra super didelis. nors man pačiai atrodo, kad jis milžiniškas ax.gif
tačiau aplinkiniai jau pastebi. aišku, nuo apsirengimo labai daug kas priklauso. šiaip matosi jau visaip, bet laisviau apsirengus gal dar kas pagalvoja, kad esu stipriau užkandus smile.gif o su aptemptais rūbais, tai jau niekam abejonių nekyla. štai neseniai lėktuvu skridau - i priekį skrendant nieko dėl nestuke.gif neklausė, o atgal - jau klusterėjo kelintas mėnuo (buvau visu gražumu pilvuka išryškinus smile.gif )

negro juostos dar nesimato - reikės atidžiau prieš veidrodį pasižiūrėti, nes tik šiandien apie ją sužinojau... blush2.gif bamba jau nori į viršų iššokti smile.gif

o mažius vis sportuoja ir sportuoja smile.gif
Atsakyti
dar norėjau paklausti, o kiek KG esat priaugę šiuo laikotarpiu?
Atsakyti
QUOTE(nichte @ 2005 08 16, 12:58)
dar norėjau paklausti, o kiek KG esat priaugę šiuo laikotarpiu?

pas mane parasiukyje paziurek -cia visom dabar jau apie 7 menesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 08 16, 14:22)
pas mane parasiukyje paziurek -cia visom dabar jau apie 7 menesi 4u.gif



tik dabar pastebėjau... bet kaip naujokei, gal atleistina 4u.gif


pasitikslinimui - jus visos lapkriti leliaus laukiaute, kaip supratau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nichte @ 2005 08 16, 13:44)
tik dabar pastebėjau... bet kaip naujokei, gal atleistina  4u.gif
pasitikslinimui - jus visos lapkriti leliaus laukiaute, kaip supratau?  ax.gif

taip ax.gif gal tu irgi? tada junkis prie musu ax.gif
Atsakyti