Įkraunama...
Įkraunama...

CAMPER avalynė

Labas vakaras smile.gif

Norėčiau išgirti atsiliepmus teigiamus ir neigiamus apie šią ispanų firmos avalynę - CAMPER smile.gif
Šiuo metu jos galima rasti Step Top parduotuvėse, anksčiau dar buvo ir Dolita parduotuvėse, kaip dabar nežinau ax.gif Bet čia tik suaugusiems unsure.gif O gal kur yra vaikiškos šios avalynės? g.gif bigsmile.gif



Atsakyti
nesioju tik camper, originalus patogus ir t.t. wub.gif gaila Lietuvoje nemaciau vaikiskos, tik inernete, jei pasirodytu tikrai perkciau savo vaikams
Atsakyti
As jiems duodu 10 balu, pati esu turejusi laisvalaikio batelius, tai jokiu kitu man nebereikejo (gaila, kad step top parduotuvej vakar maciau tik viena modeliuka irtai dydziu nebuvo). mirksiukas.gif Kiek zinau, tai LT nera vaikiskos avalynes, nebent netycia kokiam Batu kalne gali metytis pora. Musu pazistami (is ju ir suzinojau apie tokia avalyne) atostogaudami Ispanijoj visad uzsiperka minetos firmos batu. Sake, kad vaikams (2 m. ir 3 m. kleckiukams) nera kitokiu ir pirke, tik, kad kaineles gerokai kanda. Nebent uztaiko per ispardavimus.ax.gif
Pasigrozeti galima stai cia:
http://shop.camper.com/productos.xhtml
Jei kas jais prekiautu, buciau istikima kliente. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 08 kovo 2009 - 16:13
Aš jau pastebėjau, kad nedaug kas žino šią firmą ax.gif Bet aš pie ją tik geriausios nuomonės thumbup.gif Pati turėjau sau pirkus, vyriškis nešiojo ne vienus ir skirtingų sezonų, tai patenkinti abu buvom thumbup.gif
Deja, vaikams LT niekas jais neprekiauja, tai mūsų močiutė wub.gif mus aprūpina tiesiai Ispanijoj biggrin.gif

Dar vienas dalykas, kad ne visi išdrįs ir ne visiems patiktų tokie batai, kaip pvz. vadinami TWINS- pora ta pati, o realiai batai kaip ir skirtingi biggrin.gif
user posted image user posted image user posted image

ir dar dar daugiau smile.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nai, kokie fainuoliai. wub.gif Mums tokie patiktu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man jie labai labai wub.gif Tik kap matau mes bene vienintelės šių batelių gerbėjos biggrin.gif doh.gif
Man dar šie patinka rolleyes.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Gal jau nebesierzink. Arba prasyk mociutes, kad parupintu ir mums tokiu batuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2009 03 11, 10:52)
Ir man jie labai labai wub.gif Tik kap matau mes bene vienintelės šių batelių gerbėjos biggrin.gif  doh.gif
Man dar šie patinka rolleyes.gif
http://images44.fotk...__AA280_-vi.jpg

oj kaip pataikiau... man ir labai idomu... uzsakiau pora poru savo mazajai blush2.gif (viena tokia kaip nuotraukoj,o kita twins su gelytem-cia rudens ziemos kolekcijos)... man idomu kaip su dydziais... atitinka ar kaip kazkur girdejau pamazinti... dar ir sau issirinkau nerealius aulinukus,bet kaip kazkas sake-kainos kanda,tai bijau prasaut.... o auliniai placiai blauzdai ar daugiau siauresnei(kaip kokie billi bi?)
as jau buvau pradejus regzt minti kaip cia importuot pradet,kad ir patys turetumem galimybe apziuret ir kiti galetu nusipirkt... bet dabar krize... reik palaukt... smile.gif
Atsakyti
Dydžiai, bent jau suaugusiems, tikrai pamažinti mirksiukas.gif Aulinukai man netinka, būtent dėl tos priežasties, kad jei yra gan plačių aulų unsure.gif Man iš jų labiausiai tinka sportinukai ir sportinės basutės mano panelytei wub.gif
Suaugusiems, jokių problemų, ir Step Top'e ir Dolitoj jų apsčiai biggrin.gif O vaikams, spėju, nelabai bus norinčių, nes žieminukų nėra, o bateliai gaunasi tikrai nepigiai cool.gif
Atsakyti
gavu siuos batukus savo princesei... realybei dar grazesni nei foto... kadangi tikejaus,kad bus pamazinti,tai tie be auliuko mums didoki ir matyt teks parduot 4u.gif dydziai tikrai atitinka 23d-15cm ir 25d-16cm

user posted image

user posted image
Atsakyti
wow ,labai patiko tie skirtingi batai vienoi poroi wub.gif noreciau kazko tokio, jai butu berniukam wub.gif
Atsakyti
Super batukai, gaila , kad vaikams LT nera, mes su MB abu nesiojam siuos batukus.
Atsakyti