Įkraunama...
Įkraunama...

Naujagimio pėdutė

Man kilos klausimas kokio maždaug dydžio naujagimio pėdutę, nes noriu numegzti kojinytes ir nežinau kada sustoti g.gif Gal galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(BePrasmė @ 2005 08 12, 16:28)
Man kilos klausimas kokio maždaug dydžio naujagimio pėdutę, nes noriu numegzti kojinytes ir nežinau kada sustoti  g.gif  Gal galite patarti?


Labutis.
Aš užsidėjau 40 akių, o pėdutę mezgiau maždaug 8-10 cm, tiesiog kad gražios proporcijos išeitų pagal tokį akių skaičių- ir tiko biggrin.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Labutis mirksiukas.gif

Labai Tau ačių blush2.gif Vienas aš numezgiau kaip degtukų dėžutė, o kitas ką tik baigiau kaip Tu sakei. Gal kas dar gali patarti? unsure.gif
Atsakyti
Siaip naujagimio pedute (0-3men) panasiai 8-9cm ilgio. Taip kad manau pataikei mirksiukas.gif
Atsakyti
mano kai gime, buvo apie 7cm, o dabar pamatavau - 10.5cm. bet maniskis didelis. uosviene buvo numezgus kokius 2cm ant isaugimo, bet pries menesi dar buvau apmovus, buvo tik tik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aira25: 16 rugpjūčio 2005 - 12:23
Labai jums ačiū. Jau numergiau visus pasiūlymus, kad tiktų nors vieni batukai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira25 @ 2005 08 16, 12:20)
mano kai gime, buvo apie 7cm, o dabar pamatavau - 10.5cm. bet maniskis didelis. uosviene buvo numezgus kokius 2cm ant isaugimo, bet pries menesi dar buvau apmovus, buvo tik tik smile.gif

oho tikras galiūnas smile.gif maniškei dabar 8 mėnesiai ir jos pėdutė irgi 10,5cm smile.gif o kai gimė, tai nematavau, bet tokios kaip degtukų dėžutė gal ir būtų tikę ax.gif
Atsakyti
Nežinau, kiek ten mezginio akimis, bet centimetrais tai naujagimio mano buvo 7 cm. Tookia mažulytė atrodė.. O dabar, beveik 3 metų, tai 15cm.
Atsakyti
QUOTE(BePrasmė @ 2005 08 12, 16:28)
Man kilos klausimas kokio maždaug dydžio naujagimio pėdutę, nes noriu numegzti kojinytes ir nežinau kada sustoti  g.gif  Gal galite patarti?

O is kokiu siulu mezgate? 100proc vilnos? Svelnesnes, siurkstesnes? Cia nuolatinis maziaus rubelis (ant plikos kojytes?) ar tik kai pedutem salta?
Atsakyti
as numezgiau viln0nes.Sak0,kad reikia naujagimiuj pirmai savaitei,kad jutim0 taskus pedutese dirgintu smile.gif smile.gif smile.gif


user posted image
Atsakyti
o aš nemoku megzti... blush2.gif Nors taip norėčiau savo sūneliui kojinytes numegzti. Prašysiu močiutės, kad išmokytų smile.gif
Atsakyti
kai buvo 22 sav vaikucio pedute buco 3,5 cm blush2.gif 4u.gif
Atsakyti