Įkraunama...
Įkraunama...

P. Mažylio gimdymo namai

Dalinames savo patirtimi ir ispudziais toliau 4u.gif
Atsakyti
sveikos,gal nesupyksit papasakosiu savo drauges ispudzius is situ gimdymo namu.Ji cia gimde du savo vaikelius.As jos vietoj net neziureciau i ta puse.pirma vaikuti gimde pries kelis metus,nestumo metu ten teko guleti,lankesi pas daktare ir gimdyti ruosesi pas ja.Pasakysiu kad sukiso daugybe pinigu.Juokingiausia,kad daktare gimdymo metu buvo sivykusi,o kai paprase epiduro,susimokejo 200lt ir ja nuskausmino tik keliom valandom.Atseit pamiegoti,o paskui iki gimdymo vel kankinos(gimde ilgokai).
dabar pries kelis men gimde antra vaikuti,velgi paprase nejautros,susimokejo ir ...anesteziologas uzmarino ne ta kuno puse,t.y virsutine doh.gif atejo laikas stumti,mama su angelais snekasi,pajudeti negali,skausmus kencia.Siaip ne taip iskrapste ta vaikuti,mama atsigavo,bet skubos tvarka(atseit labai sveiki)po 2 dienu buvo israsyti namo.
Taip pat vienai pazystamai ten padare cezari,kai gimde siek tiek pries laiko.O paskui KMUK daktarai lingavo galvas ir klause kokio velnio jai ta cezari dare.
Siaip ligonine ten grazi,palatos jaukios,bet tokie artimuju nutikimai vercia susimastyti.Nors pati kai laukiausi is pradziu planavau ten gimdyti,paskui apsigalvojau ax.gif
Atsakyti
Nu nezinau, as is savo pazystamu puses zinau tik gerus atsiliepimus, ir sakiau jeikada gimdysiu tai tik ten.. smile.gif Ten labai faina akusere yra Aldute tokia.. Tikrai tokia akusere as ir ysivaizduoju, nuosirdzia linksma ir palaikancia thumbup.gif
Atsakyti
As irgi ruosiuos ten gimdyti ir labai tikiuosi, kad man taip nenutiks. Pirma karta gimdziau II-oje ligonineje, tai po to niekam nepatariu ten gimdyti, nes man ten tikrai labai nepasiseke. O is tikruju manau, kad greiciausiai tai bet kur galima papulti i tokias nemalonias, gal net baisias situacijas verysad.gif
Atsakyti
as manau ne tik nuo gimdymo namu bet is nuo pacios nesciosios priklauso visas gimdymas,jo eiga.as ten gimdziau,dare cezari,pjuvis kreivas,bet ne del to kad gydytojai nemokejo,bet buvo nubege jau vandenys ir pilvelis buvo subliuskes,neimanoma graziai padaryti.antraji dabar taip pat ten gimdyti noriu 4u.gif
Atsakyti
Zinoma, kad kiekvienoje ligonineje yra ivairiausiu (kartais ir nelabai maloniu) nutikimu... rolleyes.gif Tokia jau istaiga ta ligonine ir nieko cia nepadarysi. Kiekviena pasirenkam pagal savo norus, kitu atsiliepimus ir supratima. As renkuosi Mazylio gimdymo namus - ten gimde mano mama, mano broliene, daug pazystamu, man ten jauku ir gera 4u.gif

Sekmes visoms bet kokiuose pasirinkimuose 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri lankotes mazylyje kaune ? Ar reikia moketi uz kiekviena vizita nestumo metu ar yra tik vienkartinis registracijos mokestis ? Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
Man paskutiniu metu vis neduoda ramybes, kai gydytoja pasake, kad mano maziukui gali buti apie kakla apsivijusi virkstele. Jei pas ka irgi taip yra, kaip planuojat vis delto naturaliai gimdyti ar is karto apie cezari galvojat? Tiesa pasakius, visiskai nenoriu rizikuoti del vaikiuko gyvybes, kad nebutu jokiu "jeigu".
Atsakyti
Ramyra, pas kokia gyd gimdei?
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 03 06, 15:05)
Man paskutiniu metu vis neduoda ramybes, kai gydytoja pasake, kad mano maziukui gali buti apie kakla apsivijusi virkstele. Jei pas ka irgi taip yra, kaip planuojat vis delto naturaliai gimdyti ar is karto apie cezari galvojat? Tiesa pasakius, visiskai nenoriu rizikuoti del vaikiuko gyvybes, kad nebutu jokiu "jeigu".


As tai tik cezari tokiu atveju daryciau schmoll.gif nerizikuociau vaikelio sveikata
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2009 03 06, 16:05)
Man paskutiniu metu vis neduoda ramybes, kai gydytoja pasake, kad mano maziukui gali buti apie kakla apsivijusi virkstele. Jei pas ka irgi taip yra, kaip planuojat vis delto naturaliai gimdyti ar is karto apie cezari galvojat? Tiesa pasakius, visiskai nenoriu rizikuoti del vaikiuko gyvybes, kad nebutu jokiu "jeigu".

Nemanau, kad del to darytu pjuvi. Mano merginu buvo irgi apsivije, gimdziau pati. (Vienos netgi buvo virksteles mazgas).
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif Na as lankausi irgi Mazylyje , man ten labai patinka ir personalas patinka. Esu girdejus tik gerus atsiliepimus ,mano kelios drauges ir sesuo ten gimde nei viena kazko negero nepasake. Manau kiekvienuose gimdymo namuose yra pliusu ir minusu, kiekviena turim savo noru, lukesciu ir nevisada jie buna pateisinti. Bet siaip ten tikrai rupinasi ir naujagimeis ir mamytem padeda paaiskina ko nzn ir pamokina. As tai tikrai ten gimdysiu mirksiukas.gif Sekmes visoms pasirenkant sau tinkamus gimdymo namus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Axxa @ 2009 03 06, 17:05)
Man paskutiniu metu vis neduoda ramybes, kai gydytoja pasake, kad mano maziukui gali buti apie kakla apsivijusi virkstele. Jei pas ka irgi taip yra, kaip planuojat vis delto naturaliai gimdyti ar is karto apie cezari galvojat? Tiesa pasakius, visiskai nenoriu rizikuoti del vaikiuko gyvybes, kad nebutu jokiu "jeigu".

Daryciau tik cezari.Nerizikuociau
Atsakyti