Įkraunama...
Įkraunama...

Kapučino kava

Labai mėgstu kapučino kavą smile.gif Labiausiai patinka La Festos riešutų skonio kapučino. Na o jums??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai tos is pakeliu nemegstu schmoll.gif , man skani tik kavinese, kur specialiai su aparatu daro.
Atsakyti
QUOTE(arija1 @ 2005 01 06, 10:08)
Labai mėgstu kapučino kavą smile.gif Labiausiai patinka La Festos riešutų skonio kapučino. Na o jums??? biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


geriu tik 'tikra' is espresso kavos ir plakto pieno. Darau namie arba geriu kavinese. Is pakeliu,o juo labiau kokio nors skonio, nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
visoms kavoms į kurių sudėtį įeina kas nors daugiau negu vanduo ir juoda paparasta kava be jokių prieskonių, jaučiu didžiulį pasislykštėjimą.
Atsakyti
Kadangi neturiu su kuo pieno plakti, tai geriu is pakeliu, Jacobs. Ne super, bet tos pigesnes isvis neskanios! doh.gif
Atsakyti
O man asmeniškai Jacobs nepatinka. O tuo labiau tos, kurias daro kavinėse blink.gif .
Atsakyti
Tik pasitvirtina sena taisykle- del skonio nesigincijama! wink_3.gif
Atsakyti
Man tai niekas neįsiūlytų juodos kavos - kažkokie degėsiai ir tiek schmoll.gif
O cappucino geriu tik kavinėse - Vilniuje kol kas teradau dvi, kuriose ji tikrai gera. Porąsykesu pabandžiusi ir cappucino iš pakelių, na kažin ar galima ką nors šlykštesnio sugalvoti schmoll.gif

Atsakyti
Oho... bet kai paskaiciau, kokie cia subtilus skoniai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
O aš net neįtariau, kad kapučino gali būti kam nors šlykšti unsure.gif
Atsakyti
Capuccino dazniausiai darausi namie (espresso + plaktas pienas+tarkuotas sokoladas). Tirpios kavos is pokeliu man nepatinka. Is dideles bedos galeciau gerti Jacobs 3 in 1, bet cia tikriausiai butu ne capuccino, o balinta kava.
Atsakyti
O aš vakar gėriau pizza jazz šalta kapučino kavos kremą na super jei kada bus proga pabandykit tikrai nepasigailėsit,dar niekur tokios negėriau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti