Įkraunama...
Įkraunama...

Lupu blizgesiukai

smile.gif
Papildyta:
As pabaigiau ana tema, tai uzvedu nauja smile.gif dalinkimes, rodykimes, ir dziaukimes gerais rezultatais naudojant gerus blizgesius lupoms wub.gif
Atsakyti
kokius nr schiseido turi? ar jie nelipnū s labai kaip Lankome juisy tubes ax.gif


p..s idek nuoroda i sena tema mirksiukas.gif
Atsakyti
sena tema
Atsakyti
QUOTE(shakezzz @ 2009 03 05, 18:24)
smile.gif
Papildyta:
As pabaigiau ana tema, tai uzvedu nauja  smile.gif  dalinkimes, rodykimes, ir dziaukimes gerais rezultatais naudojant gerus blizgesius lupoms  wub.gif

Kita karta atdiarydama tema, bet akim taisykles permesk smile.gif
Atsakyti
Ech, kaip cia praziurejau, kad jau sukurta nauja tema, gal zinot kaip istrint mano sukurta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 03 06, 14:04)
Ech, kaip cia praziurejau, kad jau sukurta nauja tema, gal zinot kaip istrint mano sukurta? blush2.gif



parašyk moderatoriams mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2009 03 06, 15:51)
parašyk moderatoriams  mirksiukas.gif  4u.gif

Bandziau, nepavyksta - viena moderatore atostogauja, kitos pranesimu gaviklis pilnas 4u.gif Na gal taip pamatys smile.gif

O i tema: domina dior'o blizgesiukai, kaip su ju issilaikymu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 03 06, 18:01)
O i tema: domina dior'o blizgesiukai, kaip su ju issilaikymu? rolleyes.gif


Turiu toki ir spalva tokia (577),laikosi gerai,isnaudojau daugiau nei puse atsibodo,nes jo labai daug smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 06, 21:09)
Turiu toki ir spalva tokia (577),laikosi gerai,isnaudojau daugiau nei puse atsibodo,nes jo labai daug smile.gif
user posted image

As taip pat turiu toki. Ji priskirciau prie nelaikanciu biggrin.gif Nes is visu mano turimu blizgesiu sitas laiko trumpai.
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 03 06, 21:30)
As taip pat turiu toki. Ji priskirciau prie nelaikanciu  biggrin.gif Nes is visu mano turimu blizgesiu sitas laiko trumpai.

Na idomiai,o tai kuris tada tau gerai laiko?As sito laikymu nesiskundziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 06, 21:31)
Na idomiai,o tai kuris tada tau gerai laiko?As sito laikymu nesiskundziu ax.gif

Man gerai laiko Lancome Juicy Tubes, Chanel Scintillantes, Bobbi Brown, Mac. Sitie Dior laikymo atzvilgiu man vidutiniski smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2009 03 06, 21:38)
Man gerai laiko Lancome Juicy Tubes, Chanel Scintillantes, Bobbi Brown, Mac.  Sitie Dior laikymo atzvilgiu man vidutiniski  smile.gif


Aisku.Is tavo isvardintu bandziau tik Juicy Tubes,tad nesigincysiu.Vat uz YSL tai Dior tikrai geriau laiko.
Atsakyti