Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skaitome tyrelių sudėtį prieš pirkdamos?

Apklausa: Ar skaitome tyrelių sudėtį prieš pirkdamos? (79 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Visos žinom, kad tai svarbu.

Įdomu, kaip teorija skiriasi nuo praktikos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrė Pliuškytė: 05 kovo 2009 - 18:37
Skaitau daznai 4u.gif
Atsakyti
Visada skaitau.
Atsakyti
Labai retai tenka pirkti, bet jei jau perku, tai visada pries tai perskaitau sudeti ir labai daznai dedu atgal i lentyna smile.gif
Atsakyti
Aš paskaitau, bet žiūriu į pagrindinius dalykus: bulvė, morka, obuolys ir pan. O visi konservantai lieka antroje dalyje. Kol kūdikis buvo visai mažytis - labai ir į tai žiūrėjau, bet kai paaugo, tai neapsaugosi nuo jų. Vis vien greit pradės valgyti suaugusių maistą, kuriame tiek visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 03 10, 13:12)
Labai retai tenka pirkti, bet jei jau perku, tai visada pries tai perskaitau sudeti ir labai daznai dedu atgal i lentyna smile.gif


As esu pirkus tik pora rusiu vaisiniu tyreliu kur sudetis tik vaisius ir vanduo (be jokiu ten krakmolu ir ryziu miltu). O visa kita perskaicius sudeti dedu atgal i lentyna drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(renatyte.r @ 2009 03 11, 12:36)
Aš paskaitau, bet žiūriu į pagrindinius dalykus: bulvė, morka, obuolys ir pan. O visi konservantai lieka antroje dalyje. Kol kūdikis buvo visai mažytis - labai ir į tai žiūrėjau, bet kai paaugo, tai neapsaugosi nuo jų. Vis vien greit pradės valgyti suaugusių maistą, kuriame tiek visko  doh.gif


Mano dukra menesiu vyresne, bet as skaitau kad ji visai mazyte ir tikrai suaugusiuju maista valgys dar toli grazu ne greit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brigitte: 11 kovo 2009 - 18:17
QUOTE(Brigitte @ 2009 03 11, 18:16)
Mano dukra menesiu vyresne, bet as skaitau kad ji visai mazyte ir tikrai suaugusiuju maista valgys dar toli grazu ne greit  unsure.gif


Aš perku tik Hipp, nors jame irgi yra konservantų, ar druskos pridėta doh.gif Tiesiog esu įsitikinusi, kad nieko geriau nerasiu, todėl ir nelabai skaitau, kas ant to Hipp parašyta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2009 03 13, 12:05)
Aš perku tik Hipp, nors jame irgi yra konservantų, ar druskos pridėta  doh.gif  Tiesiog esu įsitikinusi, kad nieko geriau nerasiu, todėl ir nelabai skaitau, kas ant to Hipp parašyta  blush2.gif


O aš nepasiduodu masinei hipnozei ir skaitau etiketės kiekvieną kartą. Miela renatyte.r, tikrai yra tyrių, kuriose neįdėta nei druskos, nei cukraus, nei pipirų, nei kitų nesąmonių. Tiesą pasakius, neįsivaizduoju, kam kai kurie gamintojai deda tokius dalykus į kūdikių maistą, juk visur aiškiai rašo, kad jie kūdikiams NEREKOMENDUOJAMI.
Atsakyti
Visada smile.gif
Atsakyti
Visada skaitau. Ir ne tik tyreliu sudeti bet ir kiekvieno perkamo produkto savo seimai ax.gif
Atsakyti
As visada skaitau jogurtu, varskyciu, sulciu (dar niekad nesu pirkusi del sudeties doh.gif ) sudeti, o vat tyreliu kazkaip nekiekviena karta blush2.gif , bet stengiuosi duoti namie paruosta maista rolleyes.gif
Atsakyti
Visada skaitau, nes būna modifikuoto krakmolo, tai šitų iš karto atsisakau, dar žiūriu kiek cukraus, ar gliukozės, fruktozės, pirmenybę teikiu nesaldiems produktams
Atsakyti