Įkraunama...
Įkraunama...

2 vaiku tėveliai

Apklausa: kokia tikimybė susilaukti anto vaiko tokios pat lyties (264 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tiesiog idomu. 4u.gif
Anksciu maniu, kad dazniausiai gimsta vaikai skirtingos lyties. Bet kai susilaukiau anto berniuko, suabejojau. Pradejau kreipti demesi poliklinikoje, i seimas kur 2 vaikeliai. g.gif Vis dazniau pastebiu,kad eina ar 2 berniukai ar 2 merdytes.
PASKAICUOKIM drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucijamm @ 2009 03 06, 09:50)
Tiesiog idomu.  4u.gif
Anksciu maniu, kad dazniausiai gimsta vaikai skirtingos lyties. Bet kai susilaukiau anto berniuko, suabejojau. Pradejau kreipti demesi poliklinikoje, i seimas kur 2 vaikeliai.  g.gif Vis dazniau pastebiu,kad eina ar 2 berniukai ar 2 merdytes.
PASKAICUOKIM  drinks_cheers.gif


Ir as taip pat galvodavau, bet mes taip pat turime dvi dukrytes thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes turim mergytę ir berniuką smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Auginam 2 broliukus smile.gif
Atsakyti
Mūsų šeimynėlėj sūnelis ir dukrytė.. 4u.gif tiesa, kažkaip net neabejojau, kad taip ir bus, net tada, kai dar neturėjau nei vieno iš šių brangenybių wub.gif
Atsakyti
Musu seimoj du suneliai. Kai suzinojau, kad laukiuos antro vaiko, tai buvau sventai isitikinus, kad bus dukryte, nes tiek mano giminej, tiek vyro buvo misrios poros. Kai echo parode, kad antras irgi berniukas, tai buvau lengvam soke biggrin.gif
Atsakyti
as turiu 3 dukras..
vyras net 4 lotuliukas.gif .....jau seniai irodyta kad vaiko lytis priklauso nuo tevelio...ko gero pas musu teveli nera X chromosomu,ar Y...dabar jau susimaisiau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2009 03 11, 12:03)
as turiu 3 dukras..
vyras net 4 lotuliukas.gif .....jau seniai irodyta kad vaiko lytis priklauso nuo tevelio...ko gero pas musu teveli nera X chromosomu,ar Y...dabar jau susimaisiau.... blush2.gif

Geras, visos dukros biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 11 kovo 2009 - 14:25
Musu seimoje auga berniukas ir mergyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2009 03 11, 13:03)
as turiu 3 dukras..
vyras net 4 lotuliukas.gif .....jau seniai irodyta kad vaiko lytis priklauso nuo tevelio...ko gero pas musu teveli nera X chromosomu,ar Y...dabar jau susimaisiau.... blush2.gif



Sakoma jei vyrui gimsta dukrite tai jis juveliras. thumbup.gif
As tai juokauju jei nuspresim dal 3 leliuka pasigiditi, tei ju uzrasysiu i juveliru kursus. lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš auginu du berniukus smile.gif
Kai laukiausi pirmo - tai iki pat gimimo daktarai sakė, kad bus mergytė, na, bent jau per echo nesimatė vyriško pasididžiavimo bigsmile.gif Ir štai - gimė berniukas lotuliukas.gif
Kai laukiausi antro kažkaip pati labiau norėjau mergytės, bet per patį pirmą echo jau aišku buvo, kad laukiuosi berniuko. Aišku sunku buvo tuo patikėt biggrin.gif , bet gimė tikrai berniukas lotuliukas.gif
Atsakyti