Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška produkcija iš Lenkijos

Domina ekologiška produkcija iš Lenkijos.
Dabar daug zmoniu iš Lietuvos vazioja apsipirkinėti į Suvalkus ir kitus miestus. Ar galima ten gauti ekologiškų prekių? Kokios kainos? Kokybė? Kur perkate?
Dalinames informacija. 4u.gif
Atsakyti
jooo, man irgi butu idomu. turetu buti pigiau nei cia pas mus, kaip ir viskas.
Atsakyti
g.gif dar nebuvau tai nezinau bet ryt busiu atkreipsiu demesy ir i tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lingė @ 2009 03 06, 20:20)
g.gif dar nebuvau tai nezinau bet ryt busiu atkreipsiu demesy ir i tai  ax.gif

lauksim ziniu ax.gif
Atsakyti
Vat ir mane domina, ką galima ten nusipirkti g.gif Pati esu buvus Lidl ir kauflande, bet ekologiškos produkcijos nepastebėjau g.gif
Atsakyti
Baikit jūs svajoti lotuliukas.gif Kokia gi ekologija pas lenkus gali būti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2009 03 11, 20:37)
Baikit jūs svajoti lotuliukas.gif Kokia gi ekologija pas lenkus gali būti? lotuliukas.gif

Anokia čia svajonė cool.gif , tikrai yra internetinės parduotuvės.
Papildyta:
http://www.sklepekologiczny.pl/
Atsakyti
kažkaip nežinau... gi iš Lenkijos pas mus į turgelius, į visas parduotuves yra vežamos "chemikalinės" daržovės, tik tiek, kad lietuviai vis užsikelia kainą, gal patys lenkai to gal nedaro ir kainos mažesnės, o š tas pats... nuomonė apie lenkus tokia nekokia. (Gal tai tik stereotipai.)
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2009 03 12, 17:17)
Anokia čia svajonė  cool.gif , tikrai yra internetinės parduotuvės.
Papildyta:
http://www.sklepekologiczny.pl/



Vau bigsmile.gif
Kažkas panašaus,kaip pas mus,tik kada mažesnis kursas,tai gaunasi pigiau 4u.gif
Atsakyti
Suwalkuose, Kosciuszki 97. Vadinasi berods "Zdrowa żywność", bet yra ir kosmetikos.
Atsakyti
Liūdna, kad taupydami tik vieną kitą litą remiate lenkų ekologiškus ūkius ir produkciją, tuo tarpu lietuviška prekė yra ignoruojama. Lenkijai kuriate rytojų, o kas lieka Lietuvai?
Atsakyti
QUOTE(Butė @ 2009 03 14, 12:20)
Liūdna, kad taupydami tik vieną kitą litą remiate lenkų ekologiškus ūkius ir produkciją, tuo tarpu lietuviška prekė yra ignoruojama. Lenkijai kuriate rytojų, o kas lieka Lietuvai?



Labai pritariu...Tokiu metu turėtume kuo labiau remti LT ūkininkus ir verslininkus, tie keli sutaupyti litai po to grįš su kaupu mirksiukas.gif
Atsakyti