Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymo stovyla

Laba diena mielosios,

Nesenai gavau pasiulyma dalyvauti organizmo valymo stovykloje, vadinasi As- sveikas ir harmoningas zmogus.

Stovyklos esme, kad valyti kuna svieziai spaustomis sultimis, mankstomis, joga, paskaitos apie sveika gyvensena.

Labai vilioja apsilankyti sioje stovykloje, bet pries tai noriu paklausti jusu nuomones.

manau pries vasara butu smagu suliekneti ax.gif

gal kas nors esate dalyvave tiokio pobudzio stovykloje?

labai lauksiu jusu atsakymu.
Atsakyti
gal ne taip paklausiau... as ieskau budoo kaip, lengviau pataisyti kuno linijas, gal net neverta kankintis sultimis, padekite prasau, Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielos,

Nors ir nesuzinojau is jusu ka galvojate apie organizmo valymo stovyklas, as visgi susigundziau ir nuvaziavau.

Noriu pasidalinti yspudziais. As buvau stovykloje "As-sveikas ir harmoningas zmogus" Druskininkuose.

Man labai patiko, likau suzaveta. Negaliu patiketi kad visa savaite nieko nevalgiau tik geriau svieziai spaustas sultis ir buvo taip lengva.
Namo gryzau kaip ant sparnu, nuo mankstu kunas pasidare toks lanstus, gyvas. Oda kaip pas kudiky, tokia svari ir spalva veido, akys spindincios.
Pailsejau labai gerai, gryzau pilna noro dirbti, entuziazmas gyvenimui gryzo.
Nebeskauda nugaros, nuo sedimo darbo, ismokau manksta, kuria darau ir gryzusi.
Zinoma ir labai sukudau, o svoris labai daug nenikrito, bet apimtys labai pasikeite- sumazejo.

Vaziuosi ir dar.


Artejant rudeniui geriausia priemone apsisaugoti nuo slogios nuotaikos ir ligu.

Jei kils kokiu klausimu papasakosiu viska, jei kas noresit galesiu duoti ir kontaktus kaip ten pakliuti.

Atsakyti
QUOTE(Tomeda @ 2009 09 09, 10:29)
Sveikos mielos,


Man labai patiko, likau suzaveta. Negaliu patiketi kad visa savaite nieko nevalgiau tik geriau svieziai spaustas sultis ir buvo taip lengva.





"Holivudo dietos pagrindinis principas yra tas, kad vartojamas maistas turėtų būti be baltymų ir kalcio. Nevalgoma mėsos, sūrio, pieno produktų, kiaušinių ir žuvies. Leidžiami bet kokie angliavandeniai: grūdai, saulėgrąžos, duona, bulvės, tačiau jų vartojama labai mažais kiekiais. Tai nepaprastai mažo kaloringumo (apie 600-800 kcal per dieną), „greita“ dieta, kai per trumpą laiką netenkama daug svorio (per savaitę galima numesti 5-7 kg).
Išskyrus staigų svorio kritimą, iš šios dietos daugiau jokios naudos moterys neturėtų tikėtis. Baigus laikytis dietos, svoris vėl sugrįžta ir su kaupu, nes sukrėstas organizmas stengiasi sukaupti dar daugiau riebalų, bijodamas naujų išbandymų. Dėl pastovaus baltymų trūkumo, ši dieta sendina odą, ji suglemba. Pilvas, sėdmenys sumažėja, tačiau jie tampa suglebę. Ilgiau eksperimentuojant su šia dieta sutrikdoma medžiagų apykaita, nes šios dietos principai neturi nieko bendra su subalansuota mityba."


va kas vyksta po tokio orgaanizmo valymo vaisiu sultimis (angliavandeniais) doh.gif kai organizmas gaus tiek medziagu, kokiu jam reikia viskas bus ok, o jei negauna, tai ir jokie valymai cia nepades..todel visokie organzimo valymai - MITAS ir neismaneliu (nepabijosiu to zodzio, nes savo kailiu isbandziau toki valyma doh.gif doh.gif doh.gif ) ismislas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mღntvile: 09 rugsėjo 2009 - 14:51
QUOTE(Mღntvile @ 2009 09 09, 14:44)


va kas vyksta po tokio orgaanizmo valymo vaisiu sultimis (angliavandeniais) doh.gif  kai organizmas gaus tiek medziagu, kokiu jam reikia viskas bus ok, o jei negauna, tai ir jokie valymai cia nepades..todel visokie organzimo valymai - MITAS ir neismaneliu (nepabijosiu to zodzio, nes savo kailiu isbandziau toki valyma doh.gif  doh.gif  doh.gif ) ismislas smile.gif

drinks_cheers.gif ypac, jei kalbam apie organizmo valyma,kaip priemone suliekneti.Ir apskritai,visos tos drastiskos priemones tai tik greitas ir laikinas efektas,butent tai ka Druskininkuose ir bando pasiekti.
Atsakyti
QUOTE(Tomeda @ 2009 09 09, 11:29)
Sveikos mielos,

Nors ir nesuzinojau is jusu ka galvojate apie organizmo valymo stovyklas, as visgi susigundziau ir nuvaziavau.

Noriu pasidalinti yspudziais. As buvau stovykloje "As-sveikas ir harmoningas zmogus" Druskininkuose.

Man labai patiko, likau suzaveta. Negaliu patiketi kad visa savaite nieko nevalgiau tik geriau svieziai spaustas sultis ir buvo taip lengva.
Namo gryzau kaip ant sparnu, nuo mankstu kunas pasidare toks lanstus, gyvas. Oda kaip pas kudiky, tokia svari ir spalva veido, akys spindincios.
Pailsejau labai gerai, gryzau pilna noro dirbti, entuziazmas gyvenimui gryzo.
Nebeskauda nugaros, nuo sedimo darbo, ismokau manksta, kuria darau ir gryzusi.
Zinoma ir labai sukudau, o svoris labai daug nenikrito, bet apimtys labai pasikeite- sumazejo.

Vaziuosi ir dar.
Artejant rudeniui geriausia priemone apsisaugoti nuo slogios nuotaikos ir ligu.

Jei kils kokiu klausimu papasakosiu viska, jei kas noresit galesiu duoti ir kontaktus kaip ten pakliuti.


Prašyčiau parašyti kainas, kur gyvenot ir apie viską kas svarbu. Man svarbu ir koks jogos treneris, ir kiek grupėje žmonių ir kokie žmonės. Viena karta buvau grožio susirinkime. Jeigu ne turtingos, išlepintos, visiškai nesišypsančios ir nedraugiškos moterys ir merginos, kurios atėjo tik save parodyt, būtų viskas neblogai.








Atsakyti
QUOTE(Tomeda @ 2009 09 09, 10:29)
Man labai patiko, likau suzaveta. Negaliu patiketi kad visa savaite nieko nevalgiau tik geriau svieziai spaustas sultis ir buvo taip lengva.

Nieko daugiau valgyt neleido tik gerti sultis savaitę laiko? blink.gif Apskritai nerekomenduojama tokias "iškrovas" (nevalgyti, o gerti tik skysčius) daryti ilgiau nei 1 dieną, o tiems, kurie nori ilgiau, organizmą bent jau reikia pratinti palaipsniui. O čia taip bac ir 7 dienas neduot valgyt... Panašiau į alinimą nei į realią naudą.
Atsakyti
Sveikos,

kiek vienas bando tai kas jai yra priimtina, man sis budas labai patiko, aisku nereikia juo piktnaudziauti, bet retkarciais issivalyti labai naudinga.

Gyvenome sanatorijoje Dainava, labai patogu, nes laisvu laiku galejau pasilepinti masazu, ar kita malonia procedura. Prie pat vandens parkas, tai apsilankiau ir ten.

Kolektyvas labai draugiskas susirinko, zinoma vien moterys smile.gif , turbut joms labiau rupi ju sveikata. Labai susidraugavome, bendraujame iki siol. Stovyklos vadove labai rupinosi, kad viskas butu gerai.

Rytais darydavome bodyflex"a, akiu manksta, ir savireguliasija (sanariu manksta, bendra kuna manksta) atrodo daug, bet laikas neprailgdavo.

Tris kartus per diena gerdavome sultis ir arbata. Arbatos galedavome prisipilti visai dienai.

Dienos metu vyko paskaitos, yvairiomis temomis, zinoma apie sveika gyvensena.

Labai daug pasakoti, buvo saunu. Patiko kad namo gryzau kaip ant sparnu, ir tai sauniausia.

O mokejau 778, lt, uz viska: mankstos, joga , meditacija, paskaitos, nakvyne, sultys, arbatos, pirtis. Normali kaina, uz tai ka gavau, uz savaites poilsy Druskininkuose.

Ai, joga: vede "Gyvenimo meno" mokytoja, tai labai patiko, nes paaiskino koks pratimas ka daro + meditacija.

jei reikes tai, zinau, kad jie kure savo puslapiuka , gal jau bus padarytas www.gyvenusveikai.lt, jei ne tai rasykit y info@inride.lt ir gausit visa informacija.


Sekmes



Atsakyti