Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų sanatorija "Saulutė"

Bendroje temoje labai painu atsirinkti apie kokias sanatorijas kalbama. Siūlau sukurti atskiras temas. Aš neseniai grįžau iš "Saulutės" buvau su 2 vaikais. Kambariai bent jau 1-2 aukštuose normalūs, remonstuti kiek mačiau. Tik man susidarė toks įspūdis, kad didesnis dėmesys skiriams neurologiniams ligoniams. Visos procedūros atliekamos tame pačiame pastate. Minusas- palatose ir daugomoje procedūrinių šilta, o koridoriaiu- laaaabai šalti. Valgykla- nepatiko. Porcijos labai mažos ir maistas nekoks atrodo. Tvarkos reikia ir gero bizūno. Su procedūromis- viskas normaliai, bet matosi, kad reikia nors šokoladą kai kur nunešti smile.gif . Druskų kambarys labai fainas. Bet l;abai daug sergančių vaikų. Praietą savaitę prasiautė virusas, labai serga visi. Šiek tiek anksčiau sakė, kad siautė- roto. Atvažiavom vėl kosintys ir sloguojantys, o gal čia toks poveikis. Tai ir nežinau, ar vewrta veržtis į tas sanatorijas. o gal paskui pagerės. ax.gif
Atsakyti
4u.gif saunuole kad uzvedei nauja konkrecia tema. ar tau reikejo moketi uz antra vaika atskirai? nu kaip mes vaziuojam i saulute niekada sveiki negrize baigiasi arba ligonine arba antibijotikais,gal kaip bus didesnis ,stipresne imunine bus.nes ten kaip darzelyje visi virusai kabo. vieni nuo kitu. as planuoju vaziuoti geguze oras siltesnis ir daugiau laiko laike gali praleisti.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madagaskaras @ 2009 03 19, 13:50)
4u.gif saunuole kad uzvedei nauja konkrecia tema. ar tau reikejo moketi uz antra vaika atskirai? nu kaip mes vaziuojam i saulute niekada sveiki negrize baigiasi arba ligonine arba antibijotikais,gal kaip bus didesnis ,stipresne imunine bus.nes ten kaip darzelyje visi virusai kabo. vieni nuo kitu. as planuoju vaziuoti geguze oras siltesnis ir daugiau laiko laike gali praleisti.
thumbup.gif


gal čia visur tas pats. Mes irgi dabar sergam verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(niunka @ 2009 03 19, 21:08)
gal čia visur tas pats. Mes irgi dabar sergam verysad.gif


mano vaikai abu kelialapius turėjo, tai nemokėjom
Atsakyti
man taip idomu nes pati maza budama buvau 8 kartus tad man ten kelia tik gerus prisiminimus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mes irgi ruošiamės į Saulutę nuo balandžio 6d.
Buvom pernai spalio mėn., labai geras oras pasitaikė, nei susirgom, nei ką. Gal tokiu oru daugiau vaikučių sergančių, gi virusai siaučia. O jei dar sveikata silpnesnė vaikiuko, tai iš vis. Mes važiuojam į neurologinį, tai stengsimės tiesioginio kontakto neturėti su sirgaliukais, gal ir šiemet gerai praeis mūsų reabilitacija.

gal kas jungiasi su mum keliautpanašiu laiku? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,
Mes į Saulutę planuojam važiuoti po Velykų. Jau ir orai turėtų būti pasitaisę.Man laaaaaaaaaaabai įdomu neurologiniame skyriuje palatos - kambariai vienviečiai, dviviečiai ar dar kokie variantai.Galvojam važiuoti visa šeima.Tik tetukas gal ne visą laiką būtų.Ir kaip ten su sanitarinėmis sąlygomis ( tualetai, dušinės, palatos būklės)? ax.gif
O dar klausimas iškilo dėl nedarbingumo pažymėjimo ar važiuojant į sanatoriją jį duoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgdown @ 2009 03 31, 00:05)
Labukas,
Mes į Saulutę planuojam važiuoti po Velykų. Jau ir orai turėtų būti pasitaisę.Man laaaaaaaaaaabai įdomu neurologiniame skyriuje palatos - kambariai vienviečiai, dviviečiai ar dar kokie variantai.Galvojam važiuoti visa šeima.Tik tetukas gal ne visą laiką būtų.Ir kaip ten su sanitarinėmis sąlygomis ( tualetai, dušinės, palatos būklės)? ax.gif
O dar klausimas iškilo dėl nedarbingumo pažymėjimo ar važiuojant į sanatoriją jį duoda? g.gif

O tai pasimatysim, mes prieš Velykas išvažiuojam. Neurologiniam kambariai vienviečiai, ne visuose yra dušai, kai skambinsi registruotis, paprašyk, kad būtų su dušu, jei bus laisvų, gausi. Jei ne, yra dušas ir vonia atskirai, tam pačiam aukšte. Lovos 2, jei reikia mažyliui lovytę dar duoda. Palatos suremontuotos prieš keletą metų, tikrai nėra baisios. Šaldytuvai bendri, koridoriuje.
Atsakyti
QUOTE(jurgdown @ 2009 03 31, 00:05)
Labukas,
Mes į Saulutę planuojam važiuoti po Velykų. Jau ir orai turėtų būti pasitaisę.Man laaaaaaaaaaabai įdomu neurologiniame skyriuje palatos - kambariai vienviečiai, dviviečiai ar dar kokie variantai.Galvojam važiuoti visa šeima.Tik tetukas gal ne visą laiką būtų.Ir kaip ten su sanitarinėmis sąlygomis ( tualetai, dušinės, palatos būklės)? ax.gif
O dar klausimas iškilo dėl nedarbingumo pažymėjimo ar važiuojant į sanatoriją jį duoda? g.gif


Nedarbingumo pazyma duoda, tik pagal ligu sarasa, kuris yra patvirtintas, pvz. jei CP tai pazyma duoda.
Atsakyti
QUOTE(linalink @ 2009 03 31, 08:23)
Nedarbingumo pazyma duoda, tik pagal ligu sarasa, kuris yra patvirtintas, pvz. jei CP tai pazyma duoda.


mačiau neurologiniam skyriuje ir triviečius kambarius. mama- su 2 nemažais vaikais.
Atsakyti
QUOTE(linalink @ 2009 03 31, 09:23)
Nedarbingumo pazyma duoda, tik pagal ligu sarasa, kuris yra patvirtintas, pvz. jei CP tai pazyma duoda.

Labukas linalink,
Gal gali paai6kinti kas tas CP nelabai man einasi iššifruoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgdown @ 2009 03 31, 21:21)
Labukas linalink,
Gal gali paai6kinti kas tas CP nelabai man einasi iššifruoti 4u.gif

CP-celebrinis paralyžius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niunka @ 2009 03 31, 09:44)
mačiau neurologiniam skyriuje ir triviečius kambarius. mama- su 2 nemažais vaikais.

aha, yra keli ir tokie
Atsakyti