Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras lunatikas

Šianakt vėl atsibudau, nes mano brangiausiasis "mušė" kaldrą doh.gif Na, miegam kartu jau antrus metus, bet tas jo lunatikavimas pasireiškė visai neseniai. Prieš mėnesį pradėjo garsiai kalbėti per miegus. Iš pradžių buvo juokinga hihihi.gif Bet dabar, beveik kiekvieną naktį, ką nors išsidirbinėja lovoj. Aš matau, kad jis miega, veiksmai kažkokie nekoordinuoti... Pvz. buvo atvejis kai čiupinėjo sieną sau virš galvos lyg kažko ieškodamas doh.gif Sakau: "ka čia darai?", po jo atsakymo pagalvojau, kad jis trenktas-sako:"matai? čia siena" doh.gif Na ir dar buvo atvejis, kai movėsi kojines ir tapkes po kaldra!
Aišku aš jam pasakau ryte, jis susigėsta, nusijuokia, bet kažko pakeist gi negali. Net nežinau, esu šiek tiek pasimetus, o jei vėliau pradės vaikščiot po kambarius? blink.gif Nes kiek dabar suprantu, tas jo lunatikavimas vis "stiprėja". Gal kas nors yra su tuo susidūrę? unsure.gif
Atsakyti
lunatikavimą kartais iššaukia tam tikri maisto produktai. pvz. šiltas pienas ar vynuogių sultys
Atsakyti
Susidurt su tokiais neteko,bet sako jie miegodami pradeda vaikščiot,o paskui pabudę nieko nepamena unsure.gif
Atsakyti
gal sakau vyrui reiktų su gydytojais pasikonsultuoti? g.gif
Atsakyti
Ziurekit,kad Jusu neprimustu...baisus dalykas...
As kai buvau kokiu 17 metu..16 ne[pamenu...buvo uzejes laikotarpis..Atsibudus nakti..uzsidejau tapkes ir ejau rakint duru..2 nakties.Mama atsibudo (nes labai visiems garsams jautri) sako: KA DARAI? atsakiau,kad einu sasiuviniu mokyklai pirkt...o ji mane nuvyjo miegot.pasake,kad nubegau i lova atsiguliau...taip iki ryto..papasakojo,juokinga..bet istikruju,o jeigu taipiseiciau..siaubas gi.
Dar buvo,kai mama atejo i kambari..(pasakojo taip) del to kad kazkas dundejo.Atejo ir pamate,kaip dauzau lova verkiu ir sakau,NERA DUONOS,NERA DUONOS.. blink.gif as to nepamenu.Dar pora kartu buvo..
Bet tai gali but nuo daug ispudziu per diena ir pervargimo... ax.gif bet pas mane buvo,kad menulis sviete i langa labai.
Gal Jusu vyrui tas pats....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 07 kovo 2009 - 18:38
Lunatikavau paauglystėj ir aš, ir mano brolis. Eidavau pastoviai laiptais žemyn(mūsų miegamieji buvo 2-me namo aukšte) velnias žino kur, mama stabdydavo, o aš nervindavausi ir vistiek verždavausi į apačią. Pagaliau pabusdavau, ir eidavau gult. O brolis sykį savo patalus atnešė į mano kambarį, sukišo į mano spintą, pats ant kilimo atsigulė ir verkia, kad jam šalta. Kol mama tuos jo patalus surado... doh.gif , visą antrą aukštą iškuitė lotuliukas.gif

Išaugome abu, nors per miegus visvien kartais pliurpiame, kai diena intensyvi būna buvusi..nieko čia blogo, manau.. mirksiukas.gif

Atsakyti
maniskis irgi karts nuo karto pasneka per miegus kai buna labai nuvarges. mazoji sese lunatikuodavo vaikystej, vaiksciodavo po namus, versdavos laiskus rasyti pusbroliui ir t.t. mama vede pas nervu daktarus, gere vaistus, jau seniai nebelunatikuoja aciu dievui, nes tikrai ta miego faze ne visada saugi yra paciam vaiksciotojui per miegus ir aplinkiniams...
lunatizmo priezastys yra ivairios-nuo medikamentu iki streso, epilepsijos, nuovargio, smegenu sutrenkimo, karsciavimo...
patarciau lunatiku vyro nevadinti, nes tai ji gali liudinti ir kelti didesni stresa, tai nera labai nenormalu, paprasciausiai reikia meiles, poilsio ir nesmerkimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 07, 17:10)
Susidurt su tokiais neteko,bet sako jie miegodami pradeda vaikščiot,o paskui pabudę nieko nepamena unsure.gif

taip taip tai tiesa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 03 07, 22:43)
maniskis irgi karts nuo karto pasneka per miegus kai buna labai nuvarges. mazoji sese lunatikuodavo vaikystej, vaiksciodavo po namus, versdavos laiskus rasyti pusbroliui ir t.t. mama vede pas nervu daktarus, gere vaistus, jau seniai nebelunatikuoja aciu dievui, nes tikrai ta miego faze ne visada saugi yra paciam vaiksciotojui per miegus ir aplinkiniams...
lunatizmo priezastys yra ivairios-nuo medikamentu iki streso, epilepsijos, nuovargio, smegenu sutrenkimo, karsciavimo...
patarciau lunatiku vyro nevadinti, nes tai ji gali liudinti ir kelti didesni stresa, tai nera labai nenormalu, paprasciausiai reikia meiles, poilsio ir nesmerkimo mirksiukas.gif


Hm g.gif Nu tikrai niekas nesmerkia jo, tuo labiau aš smile.gif Vakar sužinojau iš jo seses, kad jis ir vaikystėj lunatikuodavo (tiesa, ir jinai pati). Smagiai prisijuokėm doh.gif Nu žiūrėsim, kaip čia bus. Tik kad nereiktų pas daktarus eit... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 03 06, 22:54)
Šianakt vėl atsibudau, nes mano brangiausiasis "mušė" kaldrą  doh.gif  Na, miegam kartu jau antrus metus, bet tas jo lunatikavimas pasireiškė visai neseniai. Prieš mėnesį pradėjo garsiai kalbėti per miegus. Iš pradžių buvo juokinga hihihi.gif Bet dabar, beveik kiekvieną naktį, ką nors išsidirbinėja lovoj. Aš matau, kad jis miega, veiksmai kažkokie nekoordinuoti... Pvz. buvo atvejis kai čiupinėjo sieną sau virš galvos lyg kažko ieškodamas doh.gif  Sakau: "ka čia darai?", po jo atsakymo pagalvojau, kad jis trenktas-sako:"matai? čia siena" doh.gif Na ir dar buvo atvejis, kai movėsi kojines ir tapkes po kaldra!
Aišku aš jam pasakau ryte, jis susigėsta, nusijuokia, bet kažko pakeist gi negali. Net nežinau, esu šiek tiek pasimetus, o jei vėliau pradės vaikščiot po kambarius? blink.gif  Nes kiek dabar suprantu, tas jo lunatikavimas vis "stiprėja". Gal kas nors yra su tuo susidūrę? unsure.gif

Papasakosiu is savo gyvenimo: seniai, dar paaugle buvau, pas mus buvo sveciai atvaziave, todel miegojo mano kambaryje. As su mama miegamajame. Vidury nakties atsisedau, atsisukau i mama ir dejau is kumscio i veida. Ji pasoko, sako, kas cia darosi, o as taip apsisukau, kazka sumurmejau ir vel atsiguliau. Idomu tai, kad as miegojau, bet kazka, tarsi pro migla vistiek pamenu..Tai net nezinau..
Atsakyti
Uoj kaip as suprantu sios temeles autore doh.gif Maniskis irgi ciudikas lotuliukas.gif Tai naktim kalba, tai steni, tai keliasi dirbti, tai uzuolaidas traukioja, tai kazko lovoje iesko... Pirmi kartai buvo juokingi, paskui pasidare truputi baisu, o dabar kazkaip dzin. Tik priziuriu, kad vel ramiai atsigultu i lova ar nuraminu, kad "ryte viska sutvarkysi" smile.gif O priezastis paprasta - pervargimas. Pailsejes niekada nelunatikuoja, tik pavarges. Manau, nereik labai rimtai imti i galva tokio dalyko, pailses vyras ir nustos lunatikuoti. Daugiau optimizmo ir palaikymo 4u.gif Beja, lunatiku tai tikrai nevadinkit... negrazu smile.gif
Atsakyti
O tikrai idomu.. Net nezinociau kaip reaguot...Paauglystej pati per miegus kalbedavau blush2.gif
MB kai buna pavarges labai trukcioja raumenys (nors darbas ne fizinis), kartais net neramu pasidaro, o kadangi sulipe miegam tai ir pazadina. Kas gi cia?

Atsakyti