Įkraunama...
Įkraunama...

pastojimas iškart po kontraceptiniu

Sveikos,esu naujoke tai nesupykit jai uzvedžiau tokia tema kuri jau yra smile.gif Bet man labai įdomu ar yra tokių panelių moterų kurios pastojo iškart po kontraceptinių smile.gif
Atsakyti
Aš, o ką? 4u.gif

Skyrelyje "Neštumo planvimas" yra apklausa "kurį ciklą po KT nutraukimo pastojot". Tai daug ten tokių yra.
Atsakyti
As pastojau antra menesi po "Mirenos" isemimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(swarovski20 @ 2009 03 08, 09:57)
man labai įdomu ar yra tokių panelių moterų kurios pastojo iškart po kontraceptinių smile.gif

Pastojau. Po metu laiko KT gerimo, uzkibo mazdaug po 1,5 menesio po paskutines tabletkos isgerimo. Tikiuosi ir dabar taip pavyks blush2.gif
Atsakyti
na nzn as femodena geriau 2 metus....dabar jau menuo kaip negriu bet va sian pasidariau testa dar vis nieko smile.gif blush2.gif
Atsakyti
As girdejau gandu kad po kt labai greitai uzkimba, bet ar cia tiesa? g.gif
Atsakyti
as ir turiu gan nebloga straipsneli smile.gif Ilgalaikis kontraceptinių tablečių vartojimas neturi neigiamos įtakos vaisingumui. Remiantis paskutinių tyrimų duomenimis, galima teigti, kad KKT vartojimas turi teigiamą įtaką vaisingumui, nes moterys, vartojusios kombinuotas kontraceptines tabletes (KKT) žymiai lengviau pastoja, nei jų nevartojusios. Baigusi vartoti KKT, pastoti moteris gali iš karto. Jokių pertraukų daryti nereikia. Reikėtų žinoti, kad pirmą mėnesį, nutraukus KKT ir bandant pastoti yra kiek didesnė daugiavaisio nėštumo tikimybė. Duomenų apie KKT įtaką apsigimimams nėra wub.gif
Atsakyti
Geriau KT apie 3 metus, paskui nutraukiau ir praktiskai is karto ir pastojau smile.gif smile.gif
Atsakyti
kaip saunu kaip iskart viskas pavyksta nereikia laukti ir baimintis 4u.gif smile.gif
Atsakyti
as savo kontraceptines tabletes jau geriu 5 metus, ir nusprendeme, kad noretume seimos pagausejimo, labai baiminuosi kad nepastosiu greitai, bet paskaicius jusu atsiliepimus turiu vilties pastoti per pirmus 2 men. bigsmile.gif , pirmaji karta pastojau per 6 men, bet buvau negerusi jokiu kotraceptiniu, teko prisiklausyti visokiu istoriju, kad labai sunku pastoti po KT. doh.gif
Atsakyti
Pastojau ta pati menesi, kai tik nustojau gerti KT. Bet veliau girdejau nemazai nuomoniu, jog tai nera itin sveikas dalykas (neva kudikio apsigimimu rizika gerokai padideja, lyginant su tais, atvejais, kai pastojama po tam tikros pertraukos nuo kontraceptiku naudojimo nutraukimo unsure.gif )
Atsakyti
Skambino man drauge, ji interneto neturi, tai vietoj jos as paklausiu, gal kuri atsakys g.gif
Ji KT gere daugiau nei metus, bet pamirso isgert 1 tablete, kaip tik iseitu per vaisingas dienas. Ar didele tikimybe, kad pastojo? As manau, kad taip g.gif bet is tiesu, tai nors ir pati geriu KT apie tai ne ka ir ismanau doh.gif Kaip jus manot?
Atsakyti