Įkraunama...
Įkraunama...

TITIJA (privatus lopšelis-darželis, visą parą)

Laba diena 4u.gif , neseniai atsidare darzelis Bukiskese, mum butu labai patogu ji lankyti, nors mes is Jaruzales, taciau pro Bajorus ranka paduoti, gal lankantys si darzeli gali ka papasakoti ax.gif
Atsakyti
Man viena mamyte patare siam portale paieskoti informacijos apie darzelius ax.gif , sake yra ir apie si, taciau as nieko neradau tai ir kreipiausi pagalbos blush2.gif Benarsydama internete radau tik staipsni su komentarais http://www.mamosdien...p;p_tipas=Visur , gal mamytes kurios lanko darzeli nesilanko siam portale? doh.gif
Atsakyti
jau ne karta rasiau i skyreli "privatus darzeliai" kad mes lankom jau dvi savaites smile.gif sis darzelis turi internetine svetaine www.titijavaikams.lt 4u.gif mums darzelis patinka thumbup.gif , kol kas ten tik 3 vaikuciai lanko smile.gif kas dar idomu klauskit, atsakysiu jei ir mano zinuciu niekas neistrins rolleyes.gif
aplinka jame tvarkinga ir paprasta, dideles prabangos tikrai nera (na cia tiems kas jos tikisi), visada is darzelio parsinesam rankdarbiu, maniske jau moka pasakyti angliskai "bye" ir "you" lotuliukas.gif zodziu manau paprasciau paskambinti ikurejai ir pasiteirauti apie viska, ji labai maloni moteris 4u.gif
Atsakyti
Siandien buvau nuvaziavusi pasizvalgyti biggrin.gif Grupe erdvi, baldeliai mediniai, pagaminti pagal vaikuciu ugius, miegamieji jaukus 4u.gif Pradetas tvarkyti kiemas, kuris tikrai bus didelis 4u.gif
Vaikucius radau dirbancius su aukletoja, buvo labai uzimti 4u.gif Susitariau kitakarta susitikti su seimininke mirksiukas.gif
Atsakyti
GAl kuri nors mamyte zino, ar yra ten maziuku- metinuku grupe?
Atsakyti
QUOTE(Dreksiuke @ 2009 03 16, 23:50)
GAl kuri nors mamyte zino, ar yra ten maziuku- metinuku grupe?


Tinklapyje raso kad priima nuo metuku.
Atsakyti
Vakar kalbejau su direktore telefonu. Pasirode maloni moteris. Mane konkreciai domino puse dienos ir mums 1m ir beveik 8 menesiai Tai sake imanomas variantas. Kaina 500 Lt. Gaunasi nuo pacio ryto iki kol vaikiukai eina pietu t.y. pietukus valgo dar darzelyje. Musu mazius dar nesedi ant puoduko, nevalgo savarankiskai ir tttt. Tai sake be prolemu priima ir tokius ismoks sake ir sedet ant puoduko ir valgyti:) Tai dabar progai atsiradus leksiu apsiziureti. Sake aukletojos visos turi socialini pedagogini isilavinima ir patirties. Nu zodziu eiktu dar zvilgterti kai ten viskas atrodo. Ir labai labai domina nuomones tu kurie lanko si darziuka, nepatingekit parasykit mamytes. Zinoma galima uz tokia kainyte ir aukle pusei dienos pasisamdyti, bet manau maziukams linksmiau su vaikuciais:) Svarbiausia saugumas, tikiuosi neapsiriksim pasirinke si darziuka:)
Atsakyti
Rytoj bandysim lekti psiziureti:)
Atsakyti
Kiek supratau, tai tas darzelis prie pat profesines mokyklos. O tai jaunom mamytem pasiseke, vaikucius i darzeli, o pacios i mokyklele soske.gif o kad jis dar ir pigesnis butu, tai is vis pasaka butu biggrin.gif
Atsakyti
labai domina mane šis darželis bigsmile.gif bandysiu šiandien susisiekt su direktore ir nuvažiuot apsižiūrėt, nes mums visai šalia namų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cip @ 2009 03 08, 22:32)
Laba diena  4u.gif , neseniai atsidare darzelis Bukiskese, mum butu labai patogu ji lankyti, nors mes is Jaruzales, taciau pro Bajorus ranka paduoti, gal lankantys si darzeli gali ka papasakoti  ax.gif



yra privatus darzelis baltupiuose WWW.vaikudarzelis.com mes ten savo vaika vedam nuo lapkricio menesio ir esame labai patenkinti 4u.gif
Atsakyti
pradejom ir mes Titija darzeli lankyti. kol kas mano maziukei l.patinka, iseiti nenori smile.gif
Atsakyti