Įkraunama...
Įkraunama...

KRETINGOS sportuojančios merginos ir moterys

Sveikos visos. Neradau kitu budu(i kuriuos kas atsilieptu) tad kuriu tema.
Noreciau pasidomet kur sportuoja kretingiskes? Kokie cia uzsiemimai? o gal pacios namie?

Mano pagrindinis tikslas: Gal atsirastu mergina norinti sportuoti??(t.y begioti vakarais,o gal net rytais kaip jau sutartume?) jei ka sudomino rasykit i AZ. as tikrai laukiu kompanijones mirksiukas.gif

Trumpa apie save. Man 20 metu,vaiku neturiu,kretingoi gyvenu neseniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waijdootia: 10 kovo 2009 - 17:24
Sveika, as netoli kretingos gyvenu 17 km, jei i sporto kluba koki eiti padeciau, bet pabegioti nelabai man apsimoketu vazinetis biggrin.gif
O siaip gal kokia sporto klube lankiusi?
Atsakyti
nelabai as zinau cia tu klubu. kuiek zinau geru ir nera(Kretingoi) Kai klaipedoi lankiau sporto kluba buvau patenkinta,bet dbr pinigu gaila tongue.gif galvoju reik begiot ax.gif netoli parkelis manes arba i mokyklu stadionus g.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 10, 18:57)
nelabai as zinau cia tu klubu. kuiek zinau geru ir nera(Kretingoi)  Kai klaipedoi lankiau sporto kluba buvau patenkinta,bet dbr pinigu gaila  tongue.gif  galvoju reik begiot  ax.gif  netoli parkelis manes arba i mokyklu stadionus  g.gif



Nu kretingoj "sporto klubas" yra prie turgaus, bet nesu ten buvusi, bet kiek girdejau ten nera jokio trenerio, panasiai kaip sporto salej.
O as tai namuose fitnesa atlieku, is cia programa parsisiunciau smile.gif
Atsakyti
taip man nuo jo gal 2min kelio pesciom smile.gif kazkokiam sklepe...netrauke net uzeit,dbr silteja plius grynas oras,ziema nebent i sporto kluba.

Na tau tikrai neapsimoketu vazinet smile.gif O dabar sportuoji? su tokiais rimtais dalykais iskart? ar cia jau senai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo waijdootia: 10 kovo 2009 - 19:02
Nu negi neber kretingiskiu cia? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 10, 19:02)
taip man nuo jo gal 2min kelio pesciom  smile.gif  kazkokiam sklepe...netrauke net uzeit,dbr silteja plius grynas oras,ziema nebent i sporto kluba.

Na tau tikrai neapsimoketu vazinet smile.gif O dabar sportuoji? su tokiais rimtais dalykais iskart? ar cia jau senai?  mirksiukas.gif



Namuose aerobika kaip ir uzsiimineju, pagal programa. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2009 03 10, 18:54)
Sveika, as netoli kretingos gyvenu 17 km, jei i sporto kluba koki eiti padeciau, bet pabegioti nelabai man apsimoketu vazinetis  biggrin.gif
O siaip gal kokia sporto klube lankiusi?

Tai kur čia gyvenam blush2.gif
Atsakyti
va va, man čia irgi aktuali tema bigsmile.gif pavasaris atėjo, orai šils ir žiūriu, kad VĖL priaugau svorio... blush2.gif badmiriauti nenoriu, galvoju pasportuoti smile.gif gyvenu 16 km už kretingos, galėčiau važinėti į kretingą, į sporto klubą, bet va kad nėra ten nė vieno? g.gif į sklepą nenoriu schmoll.gif tai ką čia sugalvot? smile.gif
Atsakyti
nu siaip yra ten sporto tas klubas,gal as perdaug ji nuvertinau(mat ten vidui nebuvau) bet manes ten nepatrauke.bet siaip pabandykit pasidomet ,as tam pinigu dabar nelabai turiu-o jei dar nelankysiu po to blush2.gif
Papildyta:
o tu is palangos? jei taip tai pajuriu pasportuok-labai faina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 10, 20:49)
nu siaip yra ten sporto tas klubas,gal as perdaug ji nuvertinau(mat ten vidui nebuvau) bet manes ten nepatrauke.bet siaip pabandykit pasidomet ,as tam pinigu dabar nelabai turiu-o jei dar nelankysiu po to  blush2.gif
Papildyta:
o tu is palangos? jei taip tai pajuriu pasportuok-labai faina  smile.gif


ne iš palangos... kaime gyvenu biggrin.gif bet galvoju, gal reikės į palangą pradėt važinėt prie jūros lakstyt, bet bėgiot šiaip nelabai mėgstu ax.gif laukiu kol keliai bus sausi, išsitrauksiu dviratį thumbup.gif bet žinau, kad sunkiausiai bus prisiversti, nes senai jau nesportavau, o pati puikiai suprantu, kad reikia blush2.gif dėl to noriu kompanionės, kuri kartais pastūmėtų, "įspirtų į užpakalį" biggrin.gif
Atsakyti
ir man tas pats,ziauriai nemegstu sportuot nors seniau daug sportuodavau-bet atpratau,galvoju reikia nes viena ilgai nebegiosiu-nuolaidziausiu sau smile.gifo su kazkuo butu idomiau smile.gif ax.gif o dviracio ziauriai noreciau bet kur as laikysiu bute lotuliukas.gif ne balkono neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti