Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nenusižengiu?

Sveiki.Nežinojau prie kurios temos tai priskirti, todėl nusprendžiau sukurti naują.
Ketinu studijuoti mediciną.Tačiau rytais ir naktim mane kankina viena mintis-ar gelbėdama gyvybę aš nenusižengiu dieviškąjąm darbui?Ši mintis manęs nepaleidžia....Man labai sunku...Gal būtent Dievas ir norėjo pasiimti to žmogaus sielą....Ar mano karma dėl to nekentės?Kai turėsiu skrost lavoną, ar tai iš tiesų bus tik kūnas...?Ir vėl-ar nekentės mano karma..?Padėkit man, nes mane labai kankina ta nežinia....
Atsakyti
Jei zmogui reikia iseiti - niekas jo sustabdyti negales, nei artimuju maldavimai, nei geriausia pasaulyje aparatura. Kartais tikrai reiketu zmogui leisti iseiti, o kartais reikia duoti jam laiko... nieko nereikia bijoti, tai geriausia kas gali buti smile.gif
Idomu, kad sitaip pergyvenat del savo karmos g.gif
Atsakyti
blink.gif Apsaugok Viešpatie nuo prietaringų daktarų ...

Gal geriau nestudijuokit tos medicinos.... schmoll.gif
Atsakyti
pacituosiu save tongue.gif

QUOTE(gluosnis @ 2009 03 01, 20:29)
Mane irgi "uzkabino" klausimas del gyvenimo trukmes... kas del sio amziaus pradzios- nzn, bet kiek zinau is istorijos, tikrai zmones anksciau gyveno iki 30-40 metu  g.gif  radau stai ka
QUOTE
Несмотря на рост стрессов, средняя продолжительность жизни человека увеличивается, что сопряжено с большими страданиями и мучительным уходом из жизни. Это означает, что человеческие души нуждаются в более глубоких и зрелых знаниях, коими владеет лишь старость. Потребность эта позволила открыть много возможностей и способов продления физической жизни. Вероятно, откроются и духовные возможности.


Stai kodel nereikia idealizuoti medicinos ir paciu zmoniu pasiekimu. Nereikia galvoti, kad zmogus gali kazka padaryti pats vienas ir be aukstesniu jegu, gamtos pritarimo smile.gif reikia matyti abi puses ir pasitiketi gyvenimu...

Atsakyti
Juk tu padesi zmoniu kunams tam,kad jie susirupintu(ar dar turetu tam laiko)savo siela ir atrastu savaja dvasia,augtu... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2009 03 10, 20:14)
Sveiki.Nežinojau prie kurios temos tai priskirti, todėl nusprendžiau sukurti naują.
Ketinu studijuoti mediciną.Tačiau rytais ir naktim mane kankina viena mintis-ar gelbėdama gyvybę aš nenusižengiu dieviškąjąm darbui?Ši mintis manęs nepaleidžia....Man labai sunku...Gal būtent Dievas ir norėjo pasiimti to žmogaus sielą....Ar mano karma dėl to nekentės?Kai turėsiu skrost lavoną, ar tai iš tiesų bus tik kūnas...?Ir vėl-ar nekentės mano karma..?Padėkit man, nes mane labai kankina ta nežinia....

Dievo valios niekas negali pakeisti. Jei Jo planas - pasiimti žmogų, Jis tai ir padarys. O gydytojų pareiga - gelbėti gyvybę visais įmanomais būdais. Skrodimas irgi reikalingas. Tai - kūnas, Dvasios namai, kurie lieka tušti, Dvasiai išėjus. Iš pelenų atsiradęs vėl virsta pelenais...
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2009 03 10, 20:14)
Padėkit man, nes mane labai kankina ta nežinia....

Jei kankina tokia nezinia-geriau tada rinktis kita profesija 4u.gif
O siaip net Motina Terese pagelbejo sergantiems, gyde juos, priziurejo... Ir ji tavo sventaja wub.gif
O kiek gailestinguju seseru vienuoliu aukojosi ir guode raupsuotusius, nuo kuriu nusisukdavo visi mirtingieji...
Juk ir Dievo zodis yra-mylek savo artima, kaip pats save. 4u.gif Tai kodel norite laikytis inkvizijos laiku taikytu nuostatu?

O siaip siulau pasirinkti jums priimtina religija, mat krikscionybeje tokios savokos, kaip karma, nera. Ji atejusi is budizmo.
Atsakyti
QUOTE(kimono @ 2009 03 10, 19:14)
Sveiki.Nežinojau prie kurios temos tai priskirti, todėl nusprendžiau sukurti naują.
Ketinu studijuoti mediciną.Tačiau rytais ir naktim mane kankina viena mintis-ar gelbėdama gyvybę aš nenusižengiu dieviškąjąm darbui?Ši mintis manęs nepaleidžia....Man labai sunku...Gal būtent Dievas ir norėjo pasiimti to žmogaus sielą....Ar mano karma dėl to nekentės?Kai turėsiu skrost lavoną, ar tai iš tiesų bus tik kūnas...?Ir vėl-ar nekentės mano karma..?Padėkit man, nes mane labai kankina ta nežinia....

geras! taip bijai supurvinti savo karmą, kad geriau paliksi žmogų jo skausme, ligoje... na ir laikai, na ir papročiai...Bijok būti abejinga, bijok praeiti pro vargstantį, bet nebijok vien dėl savęs. Kai pajusi dvasines kančias dėl to, kad kažkada nesuteikei žmogui pagalbos, neatjautei ligoje...och, tai šimtą kartų didesnis skausmas, negu vien baimė pakenkti sau...
Atsakyti
QUOTE(Sommerregen @ 2009 03 10, 20:32)
blink.gif Apsaugok Viešpatie nuo prietaringų daktarų ...

Gal geriau nestudijuokit tos medicinos.... schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nenorėčiau patekti pas gydytoją, kuris mane gydydamas labiau rūpintųsi savo karma, o ne ligoniu smile.gif Gydant reikia labiau galvoti apie kitus, o ne save.
Atsakyti
QUOTE(cherry pie @ 2009 03 11, 14:43)
Nenorėčiau patekti pas gydytoją, kuris mane gydydamas labiau rūpintųsi savo karma, o ne ligoniu smile.gif Gydant reikia labiau galvoti apie kitus, o ne save.


O aš labiau bijočiau patekti pas gydytoją, išrašinėjantį tam tikrus vaistus, kad galėtų nemokamai nukeliauti į užsienį...
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 03 11, 18:11)
Nueini pas daktara, o tas net diagnozes nesugeba nustatyti  doh.gif


Ar tau tai kelia nuostabą?
Nors išties aš pažįstu daugiau gerų daktarų nei prastų...
Atsakyti