Įkraunama...
Įkraunama...

"Pavasario šaukliai!"

QUOTE(Vicious Vici @ 2009 03 16, 13:15)
man tai labai keistas tas toks balsų atsiplėšimas per šitiek balsų tarp pirmų vietų ax.gif o ir foto neypatinga ax.gif nu labai keista... ryškiai atpažinta foto arba gal kokia agitacija pražiūrėta... ax.gif
aišku, gal ir klystu, na bet šiaip pamąstymai, garsiai pasisakiau, jei ką nepykit labai...  blush2.gif

apie kurią čia?

galima AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2009 03 16, 12:34)
Kaip galima nebalsuot uz Kauno pili mirksiukas.gif  smile.gif

4u.gif biggrin.gif supratau ką omeny turi drinks_cheers.gif .O liežuvių aštrių visad bus irnesakyk.gif .
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 03 16, 14:09)
4u.gif  biggrin.gif supratau ką omeny turi  drinks_cheers.gif .O liežuvių aštrių visad bus irnesakyk.gif .

Ne astrus liezuvis, o elementariausia logika ax.gif Juk fotografiju konkursas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 16, 09:47)
l'eau, prašau papasakok ir man apie kokią sistemą supratai, aš tai kažkaip sistemų čia nematau, balsuoja tas , kas nori ir už tai, kas patinka.

nuotraukos tvirtinamos pagal temą, ar čia tamstos nuotrauka net ne pavasaris ir labai džiugu apgavus moderatorę, kaip kažkuri čia džiūgavo, kad nepastebėjau PS įdėto pašalinio objekto? doh.gif

pavasaris. nuotrauką daryta tą dieną kai ir įdėjau. tiesiog fotografuota taip, kad nematyti metų laiko, užtat buvo įdomu išbandyti ar ji bus patvirtinta ir gaus nors vieną balsą smile.gif

degute, gal papasakotumėt, kas jūsų nuotraukoj ir kaip fotografuota?

ir gal kas žino kaip vadinas žolytė rico ir corny nuotraukose?
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 16, 15:49)
pavasaris. nuotrauką daryta tą dieną kai ir įdėjau. tiesiog fotografuota taip, kad nematyti metų laiko, užtat buvo įdomu išbandyti ar ji bus patvirtinta ir gaus nors vieną balsą smile.gif


o jūs manot, kad pumpurai būna ištisus metus?
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas!
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 03 16, 15:54)
o jūs manot, kad pumpurai būna ištisus metus?

na va ir aš apie tą patį g.gif
tokie dideli pabrinkę tikrai nebūna žiemą.
tad metų laikas matėsi.
Atsakyti
aš pagal dydį jų tikrai neskiriu. tiesiog įsiminiau kad viena foto su inkilu - tikru pavasario ženklu nebuvo patvirtinta dėl sulieto fono, nes 'nematyti metų laiko', užtat ir buvo įdomu išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 16, 16:07)
aš pagal dydį jų tikrai neskiriu. tiesiog įsiminiau kad viena foto su inkilu - tikru pavasario ženklu nebuvo patvirtinta dėl sulieto fono, nes 'nematyti metų laiko', užtat ir buvo įdomu išbandyti smile.gif


tai, kad inkilai ištisus metus kabo g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 16, 16:07)
aš pagal dydį jų tikrai neskiriu. tiesiog įsiminiau kad viena foto su inkilu - tikru pavasario ženklu nebuvo patvirtinta dėl sulieto fono, nes 'nematyti metų laiko', užtat ir buvo įdomu išbandyti smile.gif

tai jei ant to inkilo būtų buvęs varnėnas būtų tikusi, bet voverė man kažkaip rudens daugiau tokias asociacijas kelia. g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ačiū už balsus mano paukščiams

user posted image

juokiaus, kai kažkurios čia galvojo kad klaipėda, nors smagu,kad radot panašių vietų smile.gif
o kas dėl vėliavų, tiesa, pirma ES, antra Belgijos, o trečia - vietinio rajono smile.gif
Atsakyti
na čia kaip kam. mes kadangi kiekvieno kovo pabaigoj inkilus keliam, jis, o ypač toks švarus, matomai šviežiai įkeltas man atrodo tikrų tikriausias pavasario pradžios ženklas, bent jau tikrai tikresnis už pienes, obelis ir drugelius, kurie man labiau vasarą primena smile.gif
Atsakyti