Įkraunama...
Įkraunama...

Savaiminio įdegio kremai

Draugė siųlė įsigyti savaiminio įdegio kremą, kurio sudėtyje nėra sieros, dažų. Jis maloniai kvepia ir netepa rūbų. Kremas nedažo odos, o suaktyvina melanocitus esančius odoje, sukelia tokį poveiki, kaip ir saulė, dėl to oda paruduoja. Įdegis išlieka panašiai, kaip natūralus įdegis. Ar esate kuri naudojusi tokius kremus?
Atsakyti
manau kad mano tema per daug siaura ax.gif o kaip tik baigėsi sena tema apie savaiminio idegio kremus, tai gal geriau čia pabendraujam apie visus kremukus.
Kažkaip pagal paieška nerado man tos senosios kai kūriau šią
Atsakyti
Va čia tai būtų fantastiškas išradimas, nes man tie savaiminio įdegio kremai, nors tu ką, kažkokią ne tokią spalvą priduoda, ir šiaip... Kaip tas kremas vadinasi? Kokia kaina? Labai sudomino, plačiau papasakokite jei galima 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Dior saviminio idegio zele
Dior Bronze Auto-bronzant
user posted image

Super thumbup.gif
Lygiai tepasi,greitai isigeria,nepalieka jokio lipnumo ir neasausina odos,duoda grazu rusva atspalvi ir lygiai nusiplauna,kvapas neikyrus na zodziu tikrai geras,bet dar labai noriu stai toki Lancome isbandyt
Lancome flash bronze
user posted image

As tik uz kokybiskus ir brangesnius savaiminius, tikrai nesulyginama su nivea,granier ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 29 spalio 2010 - 16:49
na man labai smalsu kaip temos autorei mary key kremas. VARNIKE!!!!!!!! kuuurrr tuuuu????
Atsakyti
noreciau as uriage autobronzanta internetu uzsakyti,o sakykit ar jis tik vieno atspalvio buna?ar keliu?tamsesnei-sviesesnei odai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wenita: 15 balandžio 2009 - 21:31
as tai i soliariuma vaikstau... esu idegusi...bet va veidas vis atrodo baltas... tai uztikau soliariume tokia priemone... purskiamas makijazas... savaiminio idegio efektas turejo atrodyti nerealei ir laikiti iki5 dienu nusiplauti tolygei... spalva atrodyti naturalei ,sumokejau 89lt ir ka jus galvojate...
ir po pilingu ir po depiliaciju viskas kaip turi buti... spalva tamsei orandzine... jau kita diena predejo kaklas demem eiti... ir lemeneles baltos sugadintos.... sitos super priemones pavadinimas that'so sun makeup... tipo purskiamas idegis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2009 03 23, 22:24)
na man labai smalsu kaip temos autorei mary key kremas. VARNIKE!!!!!!!! kuuurrr tuuuu????

kremukas man labai thumbup.gif Labai malonaus kvapo ir idegis toks tolygus, labai naturaliai atrodo. Prasiau pazistamos kad kokia info duotu internetini varianta, bet ji tik rusu k. turi. Bet mane tikino, jog ten tikrai ne dazai, jei butu dazai is kvapo skirtusi. Be to rubu jis netepa.
Atsakyti
as naudoju Johnson&johnsons idegio krema, tai man visai nieko jis. Kitokiu net nemeginau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puzlee @ 2009 04 18, 02:11)
as naudoju Johnson&johnsons idegio krema, tai man visai nieko jis. Kitokiu net nemeginau  smile.gif

as irgi turiu ji, bet man nelabai, ir kvapas nepatinka schmoll.gif
merginos, viena karta uzsukusi i sarma pamaciau, kaip vyko kazkokios savaiminio idegio priemones pristatymas, bet tai nebuvo kremas, jis buvo purskiamas. konsultante ji purske ant norinciu isbandyti sia priemone zmoniu ir oda iskart parudejo, bet as tuomet labai skubejau, tai nemaciau, kokia konkreciai tai priemone buvo. gal zinote? labai noreciau isigyti, esu laaaaabai balta kaip nabashnikas verysad.gif o pavasari ir vasara taip noris kokia suknele uzsideti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2009 04 17, 12:08)
kremukas man labai  thumbup.gif  Labai malonaus kvapo ir idegis toks tolygus, labai naturaliai atrodo. Prasiau pazistamos kad kokia info duotu internetini varianta, bet ji tik rusu k. turi. Bet mane tikino, jog ten tikrai ne dazai, jei butu dazai is kvapo skirtusi. Be to rubu jis netepa.


Varnike, man ir rusų kalba tiktų, gal gali kaip nors pasidalinti ta info? smile.gif
O kiek laiko laikosi tas įdegis? Kiek jau kartų bandei? Kaip galima jį būtų įsigyti?
Nes tas bjaurus kitų kremų kvapas mane tai žudo...
Man labai reiktų, nes dėl apgamų nelabai galima degintis, o taip norisi būti įdegusiai, juo labiau, kad vestuvės ant nosies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2009 04 18, 18:36)
Varnike, man ir rusų kalba tiktų, gal gali kaip nors pasidalinti ta info? smile.gif
O kiek laiko laikosi tas įdegis? Kiek jau kartų bandei? Kaip galima jį būtų įsigyti?
Nes tas bjaurus kitų kremų kvapas mane tai žudo...
Man labai reiktų, nes dėl apgamų nelabai galima degintis, o taip norisi būti įdegusiai, juo labiau, kad vestuvės ant nosies smile.gif

Dar tik savaite kaip turiu. Pora rytu is eiles (po vonios, po kuno pilingo) pasitepiau, tai dar laikosi, gal kiek sviesiau jau nei buvo, bet dar visiskai nenusiplove.
Isigyt ji tik per platintojas galima. Jei esi is Kauno, tai parasyk i AZ, duosiu kontaktus vienos.
Atsakyti