Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka

pavasariška tema biggrin.gif Paskutinį kartą rinkomės čia 4u.gif

user posted image

Informacija apie šią kosmetika internete:
Dr.Hauschka puslapis vokiečių k
Dr.Hauschka puslapis anglų k

Įsigyti galima:
Šv. Stepono 6, Vilnius

Kai kurių produktų kainos šioje parduotuvėje:

Veido priežiūros priemonės:
* Cleansing cream - 55 Lt
* Clarifying toner - 79 Lt
* Normalising day oil - 75 Lt
* Rejuvenating mask - 94 Lt
* Cleansing clay mask (be dėžutės) - 58 Lt
* Facial steam bath (garinimo skystis) - 66 Lt
* Pure care cover stick (maskuojamasis pieštukas) - 49 t
* Cleansing milk - 68 Lt
* Moisturising day cream - 120 Lt
* Rose day cream (rožių riebesnis) - 75 Lt
* Rose light day cream (rožių legvesnės tekstūros) - 75 Lt
* Quince cream (svarainių) - 65 Lt
* Moisturising mask - 120 Lt
* Day revitalising eye cream - 94 Lt
* Eye contouring day balm - 80 Lt
* Lip care stick (lūpų balzamas) - 25 Lt
* Translucent bronze concentrate (skystas bronzantas) - 75 Lt

Plaukų priežiūros priemonės:
* Neem hair oil - 63 Lt
* šampūnai - 39 Lt

Kūno priežiūros priemonės:
* rutulinis dezodorantas - 42 Lt
* Rosemary leg and arm toner - 66 Lt
* Bath (vonios aliejus) - 51 Lt
* Body wash (dušo želė) - 36 Lt
* Body lotion - 71 Lt
* Body oil - 73 Lt
* St. John'swort foot cream - 55 Lt

Saulės produktai:
* After sun lotion - 41 Lt
* Sunscreen cream SPF 20 - 55 Lt
* Sunscreen stick SPF 30 (nosiai, lūpoms ir pan.) - 37 Lt

Dekoratyvinė kosmetika:
* Mascara Intermezzo (paprastas blakstienų tušas) - 62 Lt
* Volume mascara (ilginantis blakstienų tušas) - 78 Lt
* kreminė pudra - 72 Lt
* Translucent compact powder - 70 Lt
* bronzinė pudra - 75 Lt
* biri pudra - 74 Lt
* akių pieštukas - 42 Lt
* Liquid eyeliner (skystas akių kontūras) - 55 Lt
* juodas-baltas dvipusis akių pieštukas - 53 Lt
* 4 spalvų šešėlių paletė - 97 Lt
* lūpų blizgis - 55 Lt
* skaistalai - 70 Lt
* lūpų dažai - 71 Lt
* siauri lūpdų dažai - 55 Lt

Pirkti internetu:
e-bay
vokiečių internetinė natūralios kosmetikos parduotuvė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 13 kovo 2009 - 16:09
Ačiū už naujus namus, katuti 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(violence @ 2009 03 12, 23:07)
Sveikos, keliu savo žadėtąsias akis su Hauschkos tušu baklažano spalvos  ax.gif tik nepamasčius šešėlių prisikroviau  doh.gif

Tikrai gražu ir ta spalva tušo tokia graži wub.gif Kiek potepių daryta? Kažin, jeigu kelis kartus tepant pats violetumas intensyvėja ar ne, nebandėt? 4u.gif
Aš užsimaniau to žalsvo tušo biggrin.gif
Atsakyti
Sekmadienį jaučiu užsisakysiu aš žalią ar baklažininį iš to vokiečių puslapėlio thumbup.gif Tas tušas 'volume' kiek matau? bigsmile.gif
Bet tai apimtį blakstienoms suteikia ar ilgina (katuti, parašei pirmoje žinutėje, kad ilgina? unsure.gif )?
O šiaip gal žinote, kuris labiau tinka pilkai-žalioms akims, kuris labiau paryškintų ax.gif Kiek randu, tai lyg ir violetiniai atspalviai..tai gal baklažaninį imti ir juodą ('klasikinį') g.gif
Atsakyti
Mergaites,

jei pradedam skaiciuoti po 20cnt, po 1lt ar po 1.2lt, ir deliojam i viena ar kita puse, tai suds su bruknem gaunasi. manau, kad kaina turi skirtis taip, kad jei ir pridetum po 20cnt uz kursa ir pan., kad vis tiek gautusi pigiau.
uzsakantysis turi darbo surinkdamas, uzsakinedamas, ir dar kvarsinti galva del 20cnt. ar keliu litu doh.gif kad kazkuri uzsakiusioji uzsispirs, kad jai taip netinka...brrr....taip negalima. suprantu krize ir visa kita, bet gerbkim ta, kuris atliks si darba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 14:00)
nu zinot as jau supykau

paskaiciavus man teliko nuo kurso 14,70 lt
bet as turejau nuostoliu per savo ziopluma nepazymejau jens 1 pavogtos prekes uz 30 lt  verysad.gif
tai kur cia man nauda?

Ko čia pykti? g.gif Nematau ko čia nervuotis g.gif
Ir teisintis nėra reikalo, reaguojate vaikiškai, nepykite smile.gif

O naudos užsakinėjant bendrai niekas ir neieško forume, dažniausiai juk taip būna?
Jau kiek tokių užsakymų buvo, tiesiog užsakinėjantis išlošia tiek, kad atsisiunčia už priimtiną kainą ir sumažina savo paties siuntimo išlaidas. Aš pvz. galiu ir viena užsakinėti, bet kodėl man nepasiūlyti forumietėms, nesurinkti 150 Eur užsakymo ir neatsisiųsti išvis nemokant transportavimo išlaidų? Daugiau man nieko ir nereikia.
Būna ir nuostolių drinks_cheers.gif
QUOTE(astute0210 @ 2009 03 13, 14:25)
kas apsiims daryt uzsakyma gal Rasma  biggrin.gif ? As jungciausi man reikia tik 1 skystos pudrytes.

Gal ir apsiimsiu, bet ne balandžio mėn. Ta jūsų ironija čia nereikalinga biggrin.gif

Dabar sumestinai siūliau tik užsisakyti iš www.biologish24.com arba www.lovelula.com
Atsiliepė 8 forumietės, jau sudėtas nemažas užsakymas, ačiū joms 4u.gif Savaitgaly užsakysiu. Tuo pačiu aš pati sau pasiimsiu ir D. Hauschka produktų.
QUOTE(katutis @ 2009 03 13, 14:39)
panos, nesipykit  blink.gif astute0210, išimk savo pavarde iš posto  schmoll.gif

Aš nesipykstu 4u.gif
Aš tik pasakiau, kad jei keičiasi sąlygos, tai man jos nelabai priimtinos ir aš pasuoju 4u.gif Nes aš visada siunčiuosi daug (tiesiog žaisti po daiktelį neturiu nei laiko, nei noro, nusiperku ilgam ir nurimstu biggrin.gif ) ir mokėjimas pagal vnt. man neatrodo teisingas, jei čia diskusija buvo pradėta būtent dėl sąžiningumo. Nors esu už simbolinį mokestį (nematau tame blogo, jei dėl jo visuotinai sutariama) ir išankstinį pinigų pervedimą į sąskaitą (ne visi turi tokius pinigus mokėt, kad užsakyt ir po to surinkt), kas užsisakinės toliau.

Nereikia čia alpti dėl nuostolių ir provokuotis pykčiui smile.gif

Užsisakinėjant rizikuoja visos..nė viena tarpininkė už tai, kad siuntinys sėkmingai pasieks tikslą - neatsako smile.gif Ir kaip būtų nesėkmės atveju kiekvieno žmogaus asmeninės moralės klausimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 13, 18:37)
Mergaites,

jei pradedam skaiciuoti po 20cnt, po 1lt ar po 1.2lt, ir deliojam i viena ar kita puse, tai suds su bruknem gaunasi. manau, kad kaina turi skirtis taip, kad jei ir pridetum po 20cnt uz kursa ir pan., kad vis tiek gautusi pigiau.
uzsakantysis turi darbo surinkdamas, uzsakinedamas, ir dar kvarsinti galva del 20cnt. ar keliu  litu  doh.gif kad kazkuri uzsakiusioji uzsispirs, kad jai taip netinka...brrr....taip negalima. suprantu krize ir visa kita, bet gerbkim ta, kuris atliks si darba  4u.gif


Karšta čia diskusija pas jus verda bigsmile.gif mano pastebėjimas iš šalies būtų: šiuo metu svaro kursas ~3,7 - 3,8 Lt, ir jeigu užsakymo bei atsiskaitymo dieną lieka panašus, o skaičiuojama po 4 lt, tai ir taip užsakančiai lieka 5% ar daugiau nuo sumos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 03 13, 19:18)
Karšta čia diskusija pas jus verda  bigsmile.gif  mano pastebėjimas iš šalies būtų: šiuo metu svaro kursas ~3,7 - 3,8 Lt, ir jeigu užsakymo bei atsiskaitymo dieną lieka panašus, o skaičiuojama po 4 lt, tai ir taip užsakančiai lieka 5% ar daugiau nuo sumos  g.gif


o jei kursas pasikeis pardavejos nenaudai?

sakyciau, galima juk susitarti, kad jei sumoki nemaza suma uz prekes, kad skirtuma nuo valiutos konvertavimo grazintu g.gif banko komisiniu apmokejima paliekant pirkejui.
na, bet jei tas skirtumas viso labo kokie 2 litai gautusi, ar tikrai verta "zaisti" su grazinimais, ka manot g.gif

o kaip jus seniau uzsakinedavot, kad taip apsimokejo, o dabar neziurit to 5 lt mokescio nebeapsimoka ...
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 13, 19:56)
o kaip jus seniau uzsakinedavot, kad taip apsimokejo, o dabar neziurit to 5 lt mokescio nebeapsimoka ...

tai kad cia esme sitos diskusijos del siuntimo islaidu.. na pvz dabartinem salygom norint uzsisakyt viena daikta ir priskaiciavus siuntimo islaidas (nuo zmoniu sk.) + dar kiti mokesciai, neapsimoka siustis..
gerai kai uzsakyme dalyvauja daug zmoniu.. o jeigu bus tik kelios? o siuntimo islaidos (nes vienos uzsisakys labai daug kitos maziau) bus dideles..? tai nematau as jokio saziningumo skaiciuot nuo zmoniu skaiciaus.. tos kur perka daug tai islosia, o kur mazai - siek tiek pralosia..
o del tu proc. ar 5 lt uz "darba", tai man visai nebutu gaila sumoket.. nes isivaizduoju kiek cia darbo yra..
Atsakyti
Aš pasakysiu savo nuomonę - kokias sąlygas bepasirinktume, visos turi savo pliusų ir minusų. Nebus taip, kad sąlygos tiks visoms, todėl iš TIESŲ teisingiausia būtų, kad apsiimančioji daryti bendrą užsakymą, nuspręstų pati ir pasakytų savo sąlygas smile.gif . Kam tiks, tam tiks.
O šiaip manau, kad nereikia orientuotis į kelis daiktelius užsakančiąsias ir pagal tai koreguoti sąlygas, nes tai mažuma. Juk siunčiamės tam, kad pasimokėtų, o apsimoka jei imi daug mirksiukas.gif .
Atsakyti
ten, kur pigiausia galima nusipirkti sios kosmetikos, koks pristatymo mokestis? ar priklauso nuo svorio, nuo pinigu sumos? jei perki tik tusa, koks butu mokestis (cia kalbu, jei perki tiesiogiai ir viena)?
Papildyta:
QUOTE(Atėnė @ 2009 03 13, 20:10)
Aš pasakysiu savo nuomonę - kokias sąlygas bepasirinktume, visos turi savo pliusų ir minusų. Nebus taip, kad sąlygos tiks visoms,


tikra tiesa drinks_cheers.gif kad sunku padaryti, jog visoms butu priimtina.
na, bet negalima nuskriausti ir tu, kurios neperka po 5 ar 6 daiktus. man tiek net nereikia ax.gif todel manau, kad salygos turetu buti priimtinos ir mazai perkancioms.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 13, 20:15)
ten, kur pigiausia galima nusipirkti sios kosmetikos, koks pristatymo mokestis? ar priklauso nuo svorio, nuo pinigu sumos? jei perki tik tusa, koks butu mokestis (cia kalbu, jei perki tiesiogiai ir viena)?

pas Jens'a (pas vokieti) maciau parasyta 12.5 svaro uz siuntima g.gif bet nezinau uz koki cia kieki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 03 13, 19:07)
Ko čia pykti? g.gif Nematau ko čia nervuotis g.gif
Ir teisintis nėra reikalo, reaguojate vaikiškai, nepykite smile.gif 




Pikta buvo kad netiesa rasete del kurso, ir siaip daugumoj zinuciu "varete" ant manes tipo "kyla apetitas bevalgant"... tikrai nemalonu skaityt tokio stiliaus zinutes

Taigi sakykites is internetiniu puslapiu ir neskleiskite cia savo demagogiju.

Kodel man nesiteisint? Juk po tokiu jusu zinuciu kitos gali galvot kad cia man simtai lieka nuo to svaro kurso. kam cia taip mane smeizt, as ne tokia. Kaip sakoma koks esi taip ir apie kita galvoji.

O diskusija del salygu keitimo vyko del to kad jums visoms butu geriau o ne man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astute0210: 13 kovo 2009 - 19:19