Įkraunama...
Įkraunama...

FM group

Ka manote apie siuos kvepalus? ar esate bande tos firmos kuno kremus, dezoderantus? Kokie kvapai jums skaniausi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nors daugelis pasiturinčių ar joms prijaučiančių mamyčių jais piktinasi,as turiu kelis tai tikrai nenusivyliau,man labai ilgai pasipurškus laiko,o mėgstamiausias mexx woman thumbup.gif tik nežinau ar jis atitinka orginalą.
Atsakyti
turiu vienus (mis dior cherie)- laiko trumpai, is pradziu kvapas atitiko, bet po menesio pasikeite (?!?)

manau daugiau nebepirksiu..
Atsakyti
Man tai labai patiko 128sacharel-noa perle kvapas, tikrai gerai laike.Dabar labai patinka 02 Wish.
Atsakyti
Turiu, vis dar perku.. Bet kvapas tikrai nelaiko tiek pat laiko kiek originalas. Didžiulis minusas. verysad.gif
Atsakyti
Turėjau vienus kvepalus, nepamenu pavadinimo tai super laikė, tikrai labai patiko. O dabar naudoju Mexx (ne iš FM) ir kas iš to, labai trumpalaikiai... g.gif
Atsakyti
Gal nuorodą būtų galima kur pažiūrėti šituos kvepalus? Domina kvapai ir kainos smile.gif
Atsakyti
Viskas yra puslapyje www.fmgroup.lt smile.gif
Atsakyti
na va,susigundziau ir as uzsisakyti tokiu kvepalu smile.gif issirinkau ala Thierry Mugler INNOCENT ILLUSION,ziuresiu kas cia gausis.idomumo delei palyginau namuose turimus HUGOO BOSS XX su tokiu meginuku is FM ir galiu pasakyti,kad kvapas tikrai panasus thumbup.gif idomu tik,kaip laikosi tie FM kvepaliukai?
Atsakyti
Mano sese turi FM al'a Elizabeth Arden Green Tea. Nu jie man atominiai lotuliukas.gif Kvapas stiprus ir laikosi labai ilgai smile.gif Mačiau aš ta FM lagamineli su meginukais, tai mano pačiu pačiausiu Cacharel Amor Amor kvapas man pasirode kažkoks ne toks kaip originalas g.gif Vienu žodžiu, manau ir visu kitu kvepaliuku - jei gerai žinai kvapa, atskirsi, o jei originala tik uostei, bet neturejai - galvosi kad labai liux už 40 lt (ar kiek ten db? ) kvepeti panašiai smile.gif
Atsakyti
na,as siaip labai nemegstu vaiksciot po kvepalu parduotuves ir uostinetis,juo labiau,kad labai greit pasimetu tarp kvapu,o dar kai konsultantes apipuola ir paskui nuvili jas ,kad tik pasiuostyt nori...o kaip kitaip suzinot kvapa? o dabar pasiuoscius tokiu ala,as jau eiciau galbut su tikslu pirkti.dabar tikrai rupi pauostyt tikri Thierry Mugler kvepalai g.gif
Atsakyti
naudoju siuos kvepalus ir kita produkcija, ir galiu pasakyti, kad uz tokias kainas, tai tikrai super dalykai thumbup.gif man kvepalai laikosi gerai, o kvapai nerealus... ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 rugsėjo 2009 - 20:34