Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės lauko spynės, smėlio dėžės, karstyklės

Sveiki Teveliai,

pavasaris jau beveik atkeliavo. Tuoj visa diena duksime lauke thumbup.gif Gyvename nuosavame name ir norime nupirkti dukrytei mediniu supuokliu, karstykliu, smelio deze. Zodziu, kad butu kuo vaikui uzsiimti kieme.
Patarkite, kas zinote kur ir ko galima isigyti normalios kokybes ir patraukliomis kainomis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 29 rugsėjo 2009 - 18:48
Labai šauni tema thumbup.gif man taip pat aktualu būtų šie dalykai, nes būtinai kažko reikia lauke prie namo thumbup.gif gal kas suteiks info kur Kaune pasidairyti šių dalykų g.gif
Atsakyti
O gal kieno vyrai patys meistravo?Idomu butu suzinoti kaip sekesi, ar sunku? smile.gif
Atsakyti
Susimeistrauti patiems irgi thumbup.gif ideja. Idomu butu jei kazkas pasidalintu patirtim
Atsakyti
Aciu Jokubeliomama.
Nepavyko jiems prisiskambinti dar. Gal kartais turite ju mobilu tel?
Atsakyti
"Senukuose" galite pasidairyt visokiu supyniu ir smelio deziu.Jie dabar is praeitu metu uzsilikusias ispardavineja mazesnemis kainomis,tik zinoma mediniu negausite.Pas juos metalines ir plastikines.Mes savo maziukui nupirkom tokias plastikines ant zemes dedamas supamo arkliuko principu,paskui pakabinamas i medi,na ir smelio deze.Sode mums manau pilnai uzteks pramogu.Uz tas plastikines supynes sumokejau 60 lt,na o smelio deze medine su dangciu,praeita rudeni nupirkau zaislu isparduotuveje uz 40 lt.Buvo mazas defektukas,viena dezes lentute iskilusi ir truko keliu varztu,bet kai tevelis surinko ta deze,tai tos itrukusios lentutes net nesimato.
Tai vat manau verta ir tokiuose prekybos centruose bei mazose parduotuvelese pasidairyt. 4u.gif
Atsakyti
Mes turim smėlio dėžę iš čia Ežerėlio vaivorykštė
Jie gamina ir sūpynes ir visa kita iš medžio 4u.gif Man patinka jų produkcija, dabar ir darželis lyg iš jų užsakinės lauko žaidimų aikštelę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuka: 22 kovo 2009 - 14:05
QUOTE(katuka @ 2009 03 22, 14:05)
Mes turim smėlio dėžę iš čia Ežerėlio vaivorykštė
Jie gamina ir sūpynes ir visa kita iš medžio  4u.gif Man patinka jų produkcija, dabar ir darželis lyg iš jų užsakinės lauko žaidimų aikštelę  4u.gif


Čia neblogas puslapis, reiks smulkiau pasidomėt thumbup.gif
O dar prie bazės, kur dabar karuselės yra iš medžio šulinių, karstyklė, namukų ir t.t. tai adresas būtų http://www.eskalada....cts.php?lang=lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 22 kovo 2009 - 20:27
As ir ieskau, noriu uzsakyti, daug kas daro - kas su medziu dirba, bet ir kainos daznai nemazos, dabar bandysius kambint ir tartis su Rugosa mirksiukas.gif
su ezerelio vaivorykste labai jau atsiliepimai margi, tai manau nevaizuosim ziuret schmoll.gif
yra beje dar keletas panasiu temu sm, ten yra kontaktu ir numeriuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau ir Ezerely ir Vaivorykstej, ten kainos lb dideles doh.gif . As skambinau situ nr 868651822, tik vardo neprisimenu smile.gif
Atsakyti
butu saunu jei koks super tetis apsiimtu mums cia padet biggrin.gif
Atsakyti
http://www.supermama...?...&p=24729376

zaidimu aiksteles, supynes ir t.t.
Atsakyti