Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias akių makiažo valiklis

Esu naudojusi daugelio firmų, bet kol kas dar nesu atradus pačio pačiausio, kad lengvai ir gerai nuvalytų akių makiažą ir, kad labai daug nekainuotų ax.gif
Atsakyti
As naudoju Avon`o skysta makiazo valikli su alaviju. Nezinau kelintas buteliukas, bet nuvalo viska, net vandeniui atsparu tusa. Daugiau kaip ir nekeliu jam reikalavimu. Dar geras veido prausiklis ANEW serijos su deguonimi. Irgi ne tik veida nuprausia, bet ir viska ( makiazo likucius) idealiai nuplauna.
Atsakyti
kiek turėjau, visi geri, visi nuvalo, nesuprantu, kaip gali nenuvalyti g.gif
rusiškus dažniausiui perku, jie nebrangūs ir visai neblogi ax.gif
Atsakyti
man tai NIVEA nepatiko, trini trini akytes, o tas kaip nevalo, taip nevalo...
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 08 17, 13:45)
kiek turėjau, visi geri, visi nuvalo, nesuprantu, kaip gali nenuvalyti  g.gif
rusiškus dažniausiui perku, jie nebrangūs ir visai neblogi ax.gif


Niu gal mano blakstienos kitokios g.gif Akių makiažo valymo procedūrai tenka skirti kažkur apie 10 min., o ryte vistiek atsikeliu su pajuodusiais paakiais doh.gif
Atsakyti
man "make up for ever" didele bonka kaina 55lt bet uztenka labai ilgam nzn nuo tuso priklauso ar nuo ko bet man visa makiaza kaip reklamoj nuvalo smile.gif greitai su mazom sanaudom smile.gif
Atsakyti
Nuo tada kai pradėjau dažytis, tai visą laiką naudojau ir naudoju vieną ir ta patį Margaritos pienelį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabbii @ 2005 08 17, 12:55)
Niu gal mano blakstienos kitokios  g.gif  Akių makiažo valymo procedūrai tenka skirti kažkur apie 10 min., o ryte vistiek atsikeliu su pajuodusiais paakiais  doh.gif

10 min. ? blink.gif man daugiau minutės ar dviejų neužtrunka ši procedūra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta avele @ 2005 08 17, 14:01)
Nuo tada kai pradėjau dažytis, tai visą laiką naudojau ir naudoju vieną ir ta patį Margaritos pienelį  thumbup.gif

As irgi naudoju Margaritos pieneli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 17 rugpjūčio 2005 - 13:15
Siuo metu geriausias URIAGE. Labai drekina, nereikia kremo. thumbup.gif
O Margaritos man nepatiko - ir kvapas ikyrus, ir pati konsistencija kaip sintetika. (As kalbu apie nauja pieneli su metom)
Atsakyti
Aj, dar patiko MELIADE. Gerai nuvalydavo makiaza
Atsakyti
As naudoju lyg su daigintais kvieciais g.gif Nebepamenu ax.gif
Atsakyti