Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Pasiruošę? pioneers.gif Pirmyn!
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 03 17, 10:17)
O jei mano kuno oda nepraso papildomo drekinimo ,nera sausa,ar man verta ja mozot bereikalingais drekinamaisiais pieneliais? kazkaip tikrai reikalo nematau,spresti problemos ,kurios neturiu, o va jei turiu polinki i celiulita,tai rinktis priemones kurios padeda salinti susikaupusius skyscius ir tuo paciu dar drekina,bei psichologiskai ramina,kad kazka darau celiulito naikinimo profilaktikai smile.gif Klystu?


nusiimkite rožinius akinius dirol.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Vuo vuo, geriau jau kavos tirščiais patrinti šlaunas, manau daugiau poveikio
Atsakyti
optimizavau tbs arbūzinį lūpų balzamą, na nelabai jis man, nepirkčiau antro tongue.gif
dar išsitraukiau savo kvepalų resursus (nesikvėpinau gal kokius metus...), dar priedo dovanų gavau tokius labai lengvučius ir po truputi bandau naudoti mirksiukas.gif

supratau, kad daugiau prisiverčiu sunaudoti tuos daiktus, kurie stovi labai matomoje ir lengvai pasiekiamoje vietojo, todėl turiu visai šalia pasistačius tbs granatų kūno sviestą, kurį naudojų ir pagal paskirtį, ir rankas nuolatos pasitepu, ir prieš miegą dar pėdas ir kitas sausesnes vietas padrėkinu smile.gif ech kaip man patinka išmesti į šiukšlinę pabaigtos priemonės indelį... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 17, 11:31)
supratau, kad daugiau prisiverčiu sunaudoti tuos daiktus, kurie stovi labai matomoje ir lengvai pasiekiamoje vietojo, todėl turiu visai šalia pasistačius tbs granatų kūno sviestą, kurį naudojų ir pagal paskirtį, ir rankas nuolatos pasitepu, ir prieš miegą dar pėdas ir kitas sausesnes vietas padrėkinu smile.gif ech kaip man patinka išmesti į šiukšlinę pabaigtos priemonės indelį... doh.gif


aš tai turiu vieną vienintelį kūno kremą ir visada jį taip naudoju. rankų kremų neperku, specialiai kojoms irgi. turiu atskirą dezodoruojantį kojoms, bet jis nedrėkina.

o kvepalai man toks daiktas, kurio gali būti, nejaučiu poreikio optimizuoti, nes jei tinkamai laikomi, tai negenda jie ilgai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 17 kovo 2009 - 11:34
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 17, 12:33)
aš tai turiu vieną vienintelį kūno kremą ir visada jį taip naudoju. rankų kremų neperku, specialiai kojoms irgi. turiu atskirą dezodoruojantį kojoms, bet jis nedrėkina.

o kvepalai man toks daiktas, kurio gali būti, nejaučiu poreikio optimizuoti, nes jei tinkamai laikomi, tai negenda jie ilgai  ax.gif


Va rankų kremus turiu dabar 2 vnt. Vienas darbe, o kitas rankinėje. Namie teplioju rankas arba aliejum (o paskui į dumines pirštines ir indų plaut) biggrin.gif arba kūno kremu: tinka man ir tas ax.gif

Kvepalų lentyną irgi mažinu... nes vis tiek atsibosta ir naujų noris..
Atsakyti
Mano optimizacija vyksta gana lėtai, bet tikslingai smile.gif dabar krizės akivazdoje gal ir gerai.
Mano krepšys (kol nesusidariau sąrašo, tiek daaaaaaug neatrodė ax.gif ) :
Plaukams 10 buteliukų:
1,5 buteliuko šampūno
1 Plaukų galiukų serumas
1 Purškiamas kondicionierius
1 Tiesinantis serumas
1 Modeliuojantis pienelis
1 modeliuojančios putos
1.5 buteliuko lako
1 apsauginis kremas plaukams
1 blizgesį suteikianti emulsija
Kūnui 21 pakuotė blink.gif :
3 kūno pieneliai: 2 drėkinantys ir vienas kvepalų, likučiai garnier mažoje taroje (kelioninis)
1 anticeliulitinis
1 dušo kvepalinė želė + 3 muilai
1 Scholl kojų purškalas (gal nebuvo labai reikalingas)
1 Bodyžopos cukrinis depiliatorius
1 Kokosų aliejus
1 Monoi aliejus
1 rankų kremas Neutrogena + 1 darbo stalčiuje rusiškas smile.gif
1 Sandalmedžio aliejus
2 Boromedai
1 skardinė talko
1 alijošiaus želė
2 dezodorantai (1 Rexona rutulinis + 1 Biok "kristalas" (kaip šitą optimizuot neįsivazduoju)
Veidui 12 pakuočių doh.gif :
1 valantis losjonas (Biodermos universalus valymo vandenėlis)
1 L'Occitane kelioninis tonikas
1 Shu Uemura drėkinanti emulsija
1 10ml Hauschka aliejukas (niekaip nepabaigiu)
1 Payot pylingas, baisiai taupus
1 Payot drėkinanti kaukė
1 Haushka atkurianti kaukė
1 Rasos spuogų "valgytojas"
1 pakas marokietiško? molio
1 kaukė kapiliarams
1 arbatmedžio aliejus
1 lūpų balzamas
2 antibiotiniai tepalai, bet jie gal į optimizaciją neįeina
Nagai 7 pakuotės:
Acetonas
4 nagų lakai
1 kutikulos "removeris"
1 lako kietintojas biggrin.gif
Dekoratyvinė 12 produktų:
1 kreminė pudra
1 mineralinė pudra
1 antakių pieštukas
2 akių "plunksnelės" raudona ir juoda
2 akių tušai
1 akių pieštukas
2 "mono" akių šešėliai
1 žalias maskuoklis
1 lūpų dažas
Ženkloką dalį krepšy užima visokie mėginukai iš žurnalų ir parduotuvių. Kur juos dėt kažin.
Njo, viso 62 pakuotės. Atsispausdinau sąrašą lotuliukas.gif

Žodžiu, per akis visko ir su kaupu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 17 kovo 2009 - 12:33
būtų mano valia, namie neliktų dušo želės, tik muilas, tinka ir rankom, ir duše ax.gif
visus netinkamus kremus sėkmingai suoptimizavau ant kojų, dbt turiu tik vieną visam kūnui ir tepu rankas, kojas, leškas, užpakalį masažuoju vakarais ax.gif
ir rankų kremo neperku, pasilikau indelį nuo veido kremo ir įsivarvinu kūno kremo, nešiojuos rankinėj ax.gif
nebeturiu kur optimizuotis rolleyes.gif

sudėtingiausia su kauke ir balzamu, kaip skutimosi priemonė man nelabai eina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 03 17, 12:59)

nebeturiu kur optimizuotis  rolleyes.gif


šauniai kaip, aš irtgi noriu susioptimizuot. Kasd po kitų Kalėdų ar gimtadienio vėl pradėčiau iš naujo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 17, 11:38)
Va rankų kremus turiu dabar 2 vnt. Vienas darbe, o kitas rankinėje. Namie teplioju rankas arba aliejum (o paskui į dumines pirštines ir indų plaut)  biggrin.gif arba kūno kremu: tinka man ir tas ax.gif


aš to paties kūno kremo į kelioninį tūbiką prisipyliau ir darbe laikau tongue.gif
Atsakyti
mano krepsas irgi issiputes blush2.gif bet kad man net ir po viena priemone turint labaai daug tu buteliuku atrodo. geda ka nors isileist i vonia blush2.gif dar savaitgali kai apsilankiau pas viena viengungi namuose, tai pagalvojau kad ji istiktu sokas mano vonia pamacius blink.gif ramiai sau stovi pas zmogu ant vonios sampunas ir duso zele, kai pas mane ant vonios krasto kokiu 10 buteliuku, o dar kur lentynos aplink kriaukle doh.gif nezinau gal suslept reik kur nors, kad nors akiu nebadytu. dar tokia beda, kad nemegstu visada naudot ta pacia priemone, pvz. pas mane sampunai turi but min.2 , taip pat ir kondicionieriai doh.gif ir visi vienu metu naudojami pakaitom- ne taip kad isbaigi ir tada kita pradedi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 17, 13:11)
ir visi vienu metu naudojami pakaitom- ne taip kad isbaigi ir tada kita pradedi g.gif

Čia geresnis poveikis jaučiamas kaitaliojant priemones ar kaip?
Aš noriu tik vieno šampūno papildomai- mažos talpos intensyviai plaunančio (pylinginio tipo), bet kol kas nepirksiu. Kiek vėliau, kai pabaigsiu vieną dabartinį buteliuką.
O šiaip Prieblanda labai puikiai parašė kūnui- rankom- kojom-celiulitui užtektų 1 losjono/aliejaus/emulsijos/sviesto (kas labiau limpa), jau kiek vietos ir buteliukų susitaupo wub.gif
Atsisakiau plaukų kaukių ir nuplaunamų kondicionierių. Kol kas tikrai nereik smile.gif dušo kabinoje gerokai erdviau smile.gif
Atsakyti