Įkraunama...
Įkraunama...

Draudžia rukyti

Laba, koleges skaitytojos,
kaip turbut supratot is temos pavadinimo turiu beda su rukymu...
As pati rukau jau daugiau kaip 6 metai ir anksciau niekad neturejau del to problemu. Seniau draugavau su vaikinu kuris taipogi ruke ir nebuvo jokiu nesutarimu sia tema. Net neisivaizdavau, kad ateity taip bus...
O dabartinis draugas neledzia man rukyti. Kai susipazinom pries 3 metus, jis mane prieme tokia kokia buvau, su visom ydom ir panasiai. O kai pradejom kartu gyventi, prasidejo visokie draudimai. Is pradziu pavykdavo susitarti del rukymo, na o dabar tai yra didele problema. Jis neleidzia man rukyti daugiau kaip nustatyta kieki, butent kokias nors lengviausias ir pan. Be to, vakare pries miega taip pat negalima rukyti, nes jam po to smirda. Ir apskritai, jei daugiau parukau, tai vakare butinai isgirsiu: "kaip tu smirdi arba kaip daug prisirukei". Bet manau rukancios mane supras, kad kartais kai sedi kavineje ar kur su draugais tai aisku daugiau ir norisi. Per visa rukymo laikotarpi nerukiau kai laukiausi ir kol maitinau. Bet tada ir nereikejo. Na o po to vel pradejau. Man tai patinka ir nesuprantu kodel negaliu to daryti? verysad.gif
Buna tokiu situaciju, kad pvz. kai ateina draugai "is mano puses" tai rukymas irgi yra kontroliuojamas, bet kai ateina jo draugai kurie ruko jis net pasiulo parukyti... Tai man tai tiesiog kartais sukelia juoka.
Tai net nezinau kaip man cia dabar daryti. Gal kam yra buve panasiai... Mesti rukyti kol kas nesiruosiu, nes tai patinka. O mazinti ir taip jau nera kur...
O kaip kartais noretusi ryte iseiti su kavute ir parukyti... arba vakare ziurint i dangu... Bet deja jis to nesupranta ir savo nuomones del to nekeicia... verysad.gif
Dekui uz visas issakytas mintis ir pasiulymus
Atsakyti
odi, labai idomi tavo situacija, istrigo labiausiai, kad su jo draugais jis rukyt leidzia doh.gif
jei tu nenori mest rukyt, tai geriausia ka galeciau pasiulinti, prie jo nerukyti ir neerzinti( nes kaip minejai jis nuomones nepakeis) del tokiu dalyku smile.gif
nors visgi, jei partneris neruko, tai galetum pabandyt ir mest 4u.gif
Atsakyti
Tokios problemos dažniausiai sprendžiamos radikaliai: arba moteris meta rūkyti, arba keičia partnerį. Nes toks gyvenimas - tikra dviejų žmonių kankynė, kur vienas trokšta rūkyti, o kitas nekenčia dūmų.
Atsakyti
Oi, turejau siaubinga skandala su savo draugu, kai jis man rukyti uzdraude, o pats ruko ir dar kaip blink.gif Jis nustate, kad "merginai rukyti netinka" ir viskas schmoll.gif As nenusileidau, buvo daug daug pykciu del to, po mes skyremes ir taikemes, skyremes taikemes, na ne del rukymo, bet jis vis ta prikisdavo.Oi, nervina, kai sitaip su kitu nuomone nesiskaito, nors kai susipazinom, tai cigaretes nesudare absoliuciai jokiu problemu, net buvo mane prie Marlboro raudonu ipratines, kai anksciau tik silpnas rukiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 08 17, 14:11)
Tokios problemos dažniausiai sprendžiamos radikaliai: arba moteris meta rūkyti, arba keičia partnerį. Nes toks gyvenimas - tikra dviejų žmonių kankynė, kur vienas trokšta rūkyti, o kitas nekenčia dūmų.

O partneris susitaikyti su tuo negali? blink.gif Kodel moteris turi nusileisti? blink.gif
Atsakyti
nežinau, man atrodo, kad jis nori tave kontroliuot.
Dabar neleis rūkyt, paskui dar ko nors ir tt. (pati esu prieš rūkymą, bet čia tik pats žmogus gali dėl to apsispręst pagal mane).
Atsakyti
Pas mane tokia pati situacija. Na, beveik. Jis niekam nesiulo rukyti ir visiem primina, kad tai nesveika. Kai mes pradejom susitikineti- jam nepatiko, kad as rukau. Bande visaip atkalbeti ir t.t Veliau jis jau pradejo pykti- jeigu as uzsirukydavau cigarete. Aisku, sunku buvo atprasti, bet as pati gal biski norejau mesti. Zinojau, kad tai kenkia sveikatai ir t.t Po kiek laiko man jau nesinorejo rukyti. Na gal kartais, kai isgeri.
Dabar tai rukau tik tada, kai laaabai noriu ir jo nera salia. Pvz. su draugem klube smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 08 17, 14:17)

Dabar tai rukau tik tada, kai laaabai noriu ir jo nera salia. Pvz. su draugem klube smile.gif

Man tai vaiku zaidimus primena, arba kai mama rukyti neleisdavo, o as tai pasislepus darydavau doh.gif
Atsakyti
Nu ir gerai daro, kad draudžia smile.gif aš esu dabar nerūkanti ir tam nepritariu... Ir keistai skamba požiūris, bet man tai patinka ir vsio... man pvz irgi daug kas patinka, bet tiesiog ne viskas ir visiems priimtina...ir aplamai, kai ateis tas laikas, kai prasidės sveikatos bėdos-tada suprasi, kad vaikinas buvo teisus... na čia kaip moralistė pavariau doh.gif bet mano vyras jau susiduria su rūkymo pasekmėm sad.gif o iš kitos pusės pažiūrėjus, kai pats nerūkai-tai rūkalais smirdantis yra britkus.. schmoll.gif tiek vyras tiek moteris schmoll.gif ir beje, dėl mylimų žmonių mes daug ko atsisakom, o žalingo įpročio auka, manau pati mažiausia wink.gif
Atsakyti
Rigedora, cia ne visai rukyme esme, jis gali uzdrausti bet ka-gerti alkoholi, valgyti ta ir ta, sedeti supermamoj ir pan smile.gif Net neklauses nuomones, jam visai neidomu, nori tu to ar ne, jis nori, jam nepatinka, ir tu turi taip daryti.Nemanau, kad vyrai labai klausytu moteru, jei pasakytum, negerk alaus-man nepatinka ir pan smile.gif Tolerancija yra vienas svarbiausiu dalyku seimoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 17 rugpjūčio 2005 - 14:33
QUOTE(Shalimar @ 2005 08 17, 15:20)
Man tai vaiku zaidimus primena, arba kai mama rukyti neleisdavo, o as tai pasislepus darydavau doh.gif

Na, gal tau ir primena...
As nesislepiu. Man tai pvz. net nesinori rukyti, kai jis salia. Rukau tik su kompanija. Kaip ir sakiau- su draugem klube..
Atsakyti
pritaroi Shalimar, kodel vyrams dazniausiai leidziama daugiau nei moterims.
Jei jie ruko, tai normalu, ir niekas tam nepriestarauja, lyg ir normalu tai butu. O kai moteris ruko, tai jau tragedija...
Pritariu dar vienai issakytai minciai - manau tas draudimas susijes su noru kontroliuoti. Nes jis yra uz mane gerokai vuresnis ir kartais jauciasi kaip tevas aukledamas vaika...
Bet su rukymu dar galima butu kaip nors ir susitaikyti...
Bet ka daryti kai tu paveluoji kokiu 20-30 min.(nes manes lauke) ir po to ant taves "uzsisoka" kodel nepaskambinai ir nepasakei kad uztruksi - tai sitokie bajeriai mane uzknisa... sad.gif
Atsakyti