Įkraunama...
Įkraunama...

Palanga: Nykštukas

Mano mazoji eina i ;Gintareli ; nuostabus lopselis o ypac aukletoja Asta ir aukllyte Janina. Aciu joms.
Atsakyti
Negi jūs ne į Nykštuką einate? Juk su mano mažiuku kartu pas Astą.
Atsakyti
Labai skaniai pasijuokiau is saves..... biggrin.gif jei neklystu buvo velu, kai rasiau zinute...tai mano didele problema maisyti vardus, bet dabar tai tikrai nesumaisysi, kad Nedute eina i Nykstuka.....
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
labas
manoji irgi i nykstuka traukia smile.gif
esu patenkinta juo,nes jau pastebejau nauda smile.gif
zinau,kad gerai maitina,ka vkeikia smile.gif nes mano mama ten dirba smile.gif
nauda dviguba smile.gif
i kokoias grupes jusiskaiai traukia
Atsakyti
Mūsų vaikis irgi nuo vasario į "Nykštuką" traukia smile.gif Oi kiek vargo buvo kol priprato... Ašarų pakalnės, sirgdavo kas savaitę... Skaitau, kad giriate maistą, tačiau mūsiškis dažnai grįžęs skundžiasi, kad valgyti nori sad.gif Gal nepatinka jam, daug ko iš ten siūlomo jis paprasčiausiai nemėgsta. Auklėtojos fainos, nieko blogo pasakyti negaliu. Daug ko išmokė, labai dėmesingos. Kiekvieną dieną vis kuom nors nustebina vaikas 4u.gif
Buvo vienas momentėlis nemalonus, su pavaduojančia auklyte. Kaip manote, ar galima darželyje vaikui pliaukštelti jei jis neklauso? Nors tai nutiko ir ne mano vaikui, tačiau širdyje labai nekaip pasidarė...
Atsakyti
del maisto,tai manau reikia pasiteiraut aukletoju ir bandyt pasikalbet su jom, nes meniu ivairus, kiek zinau yra daug isimciu, gal galima bus ir pijuj ka nors pridrinti.

o kas ten su tuo pliaukstelejimu ? m? idomu pasidare?

aiksu,kad tai absurdas, netyleciau,oi kaip netyleciau.
nieko neskaau del drausmes, bet del fiziniu bausmiu ne jauuuuuuuuuuuuuuu
Atsakyti
beja,pampani,tu kartais negyvenai medvalakyje smile.gif dar su tevleiais smile.gif
Atsakyti
aha, kažkada su tėvais gyvenau ten, seniai, seniai....


o dėl tos auklytės... kadangi vaiką kurį laiką iš darželio pasiimdavau iki pietų miego, tai netyčia pamačiau kokie taikomi "metodai" drausminti vaiką. ji šaukė ant vaiko, purtė ir dar gulinčiam lovytėje gerokai pliakštelėjo per užpakaliuką... aš tiek pasimečiau, kad kuo greičiau dūmiau su vaiku namo. buvau labai sukrėsta, kad tokie dalykai daromi darželyje, mes su savo vaiku niekada taip nesielgiame. po kelių dienų su kita mama, kurios vaikas skundėsi , kad jį irgi auklytė skriaudė, nuėjom aiškintis. ji prisipažino tik dėl to epizodo, kurį aš mačiau pati. ji aiškino, kad atseit nieko čia tokio, jie mane tiek išnervina, neįmanoma jų suvaldyti ir pan. kadangi tai buvo jos paskutinės darbo dienos grupėje nesinorėjo nei sau nervų gadinti nei dar su kažkuom aiškintis. mūsų vaikas dabar kitoje grupėje (toje buvo tik laikinai), kaip ir sakiau auklėtojoms jokių priekaištų neturiu, labai fainos smile.gif žiūriu jau ir košes pusrytines pradėjo darželyje mūsų vaikis valgyti smile.gif tikiuosi, kad daugiau neteks taip nusivilti.
Atsakyti
na tikekimes jog daugiau tokiu auklyciu nebebus.
Atsakyti
Nukrete siurpas peskaicius apie pliauskejimus , as tai buciau visus sukelusi ant koju.......Esu pastebejsusi, kad kartais saukia ant vaiku, nes neklauso, bet juk tai nesprendimo budas......
Manajai bus tris metai, gal reikia perkelti is lopsio i darza.....nes kazko nebenori eiti i lopseli.
Atsakyti
Valio valio 4u.gif sugizo mylimoji aukletoja Asta, pradejo eiti noriai i darzeli.......
Atsakyti