Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 14

QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 03 20, 17:58)

labutis,

ačiū visoms už palaikymą, myliui  jus....
skambinau i klinikas, tai antradieni važiuoju į Vln, darys tyrimus ir nuspręs ar aš jau tinkama chemo...jei taip kažką mini kad visgi gausiu tą "Bombą vėl....baisu net važiuoti ten, po praleisto baisaus košmaro tenais....ale, kad reik tai reik  doh.gif



Laba,
baisu,bet ka padarysi,zinok kekvienas Tavo zingsnelis i prieki,veda arciau isgijimo ,laikykis 4u.gif

Romantike 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2009 03 20, 14:26)
Apie Kuaną rašiau SETAI K. - sumaišiau. blush2.gif

As kai skaiciau tavo posta supratau,kad man smile.gif

Tokia pavargusi jauciuosi po to seminaro,net tingiu ka nors pasakoti.Gal kas dar buvo is klaipediskiu?
Atsakyti
Labas
Reikia rašyti , nes tema visai nutolo.user posted image

Oras prastas, tai ką mergaitės veikiate?

Vakar su chna dar nusidažiau šaknis.Aš dabar ryža.Tai kol pradės slinkti dar pasidžiaugsiu savo ugnine šukuosena.Blondinti anksčiau nenorėjau, kad negraužti ir taip silpnų šaknų, o chna "Tician " dažo saikingai ryžai.
Labai nusibodo kaimiška vienatvė.Kaime nėra draugių į miestą nenuvažiuoju.
Orai prasti, keliukas pažliugęs, pasivaikščioti nesmagu.
Nusipiešiau paveikslą koridoriuje , tulpes geltonas , žaliame fone.Dabar koridoriuje turiu tris paveikslus.

O dabar į temą.
Ugn*Ine ar po chemo nebuvo užkietėję viduriai, tai galėjo būti nepraeinamumo pasekmė.Aš bent 4 dienas po chemo geriu laisvinančius.Ypač tai aktualu per pirmas chemo po operacijų.

Ramios , geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

QUOTE(adis @ 2009 03 20, 19:09)
*Ugn*ine* žinai gerai posakį: „Į tą pačią upę du kartus neįlipsi“. Tikėkimės, kad bus kitaip. Tavo košmaras bus vienintelis ir paskutinis. Baimė suprantama, daug patyrei ir ne toks jau geras tas patyrimas. Turbūt nebūtų žmogaus, kuris po tokių patyrimų nebijotų ir nesijaudintų.
Kaip visuomet su savo patarimais, kurių niekas neprašo. doh.gif
1) aš nuvykusi į Santariškes, pasiklausčiau: kodėl taip atsitiko: kokios galėjo būti priežastys? Žarnyno nepraeinamumas, obstrukcija ar žarnų perforacija (trūkimas), nežinau kas tau buvo, tai labai retos komplikacijos.
2) kas bus daroma, kad tokios situacijos išvengti?
3) man labai kliuvo, kai tu rašei, kad po chemijos kelias dienas nieko negalėjai nuryti. Gal tavo nevalgymas galėjo paskatinti tokią komplikaciją?
4) ar pati gali kažką padaryti, kad tokia sitaucija nepasikartotų.
Šaip tai manau patys gydytojai tau turėtų daug pasakyti ir paaiškinti, o gal net jau tai ir padarė.


Patys medikai chemoterapeutai įvardino priežastį, kodėl man užsikimšto žarnynas, užsirišo ir dar "prakiuro" skylutė buvo...vienintėlė priežastis per stipri chemoterapija..va gydytojų žodžiai...
tai jau dabar nuvažiavusi dar ne tiek klausimų pažersiu, jie manęs neperspėjo, kad galiu turėti problemų su žarnynu po chemo...o gaila, nes turėjo perspėti, tai labai dažna komplikacija, būčiau iškart lėkusi į Vilnių o ne laukusi ... man baisu, bet, aš pasiruošusi, jau laukiu, nes visgi, jei ne visos tos komplikacijos, jau būčiau ėjusi trečią kursą... unsure.gif bet matyt taip viskas turėjo būti ir taip bus geriau, Dievulis geriau žino, kas man geriau blush2.gif

QUOTE(romantikė @ 2009 03 20, 20:49)
Ugn*ine, labai patarciau V.Sinelnikovo knyga paskaityt "Pamilk savo liga"... Daug atsakymu rastum...Kitu kampu pamatytum ir liga ir poziuri i ja...


dėkui už pasiūlymą, šitą knyga jau perskaityta prieš daugiau nei metus, aš anksčiau skaičiau labai daug gerų knygų, tik šiuo metu mieliau renkuosi kitą veiklą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 03 21, 18:43)
tik šiuo metu mieliau renkuosi kitą veiklą  bigsmile.gif



Mieloji, gal jau gali pasigirti kokia nauja savo kūrybos sege ar kitu rankų darbeliu ? ax.gif

Ir kas čia su tuo oru? - kaip tik savaitgalis, tai apniukę ir šalta. Oi kaip tas pavasarėlis dar neskuba doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, wub.gif sveikutės ramiojoje temelėje, ramujį savaitgalį.

QUOTE(.GABIJA. @ 2009 03 21, 12:41)
Oras prastas, tai ką mergaitės veikiate?

Vakar su chna dar nusidažiau šaknis.Aš dabar ryža.Tai kol pradės slinkti dar pasidžiaugsiu savo ugnine šukuosena.Blondinti anksčiau nenorėjau, kad negraužti ir taip silpnų šaknų, o chna  "Tician " dažo saikingai ryžai.
Labai nusibodo kaimiška vienatvė.Kaime nėra draugių į miestą nenuvažiuoju.
Orai prasti, keliukas pažliugęs, pasivaikščioti nesmagu.
Nusipiešiau paveikslą koridoriuje , tulpes geltonas , žaliame fone.Dabar koridoriuje turiu tris paveikslus.


Sveikinu, Gabija, pakeitus "kailiuko" spalvą. drinks_cheers.gif Tikriausiai esate natūralių plaukų dažų "specas". Stipriai apkabinu friends.gif , nors tai ,aiškų nepanaikins vienatvės jausmo. Bet gal gamta neužilgo pradės su mumis bendrauti. Gal teisingai prisimenu, juk turite gėlynus, daržą... Kartais vienam buvimas gamtoje atstoja pačią geriausią draugiją. Tikriausiai ir Jūsų vilkė dabar nuobodžiauja be pasivaikščiojimų?
Įtariu - mėgstate labai geltoną spalvą - saulėgražos, dabar geltonos tulpės. tongue.gif Nuostabi spalva, net niūriausiame kampelyje atsiranda šviesos spindulėlis. Nors pažįstu keleta žmonių, kurie šios spalvos nepripažįsta. Vis pagalvodavau - ar dar tapote? Ir dar kartą sakau, kad būtų taip įdomu žvilgterėti į Jūsų darbus. Gal kada vaikai su fotoaparatu pas Jus atvažiuos ir atsiras nuotraukėlė mūsų forume? photo.gif wub.gif

***

SVETA K. 4u.gif Ar jau pailsėjote? Gal vis tik pora žodžių mums apie seminarą? Ar naudingas jis Jums buvo?

***

Mes taip pat laikomės. Mamytė įnikusi į pavasarines tvarkas virtuvės spintelėse, kur po tam tikro laiko gali rasti toooookių "gerų" užsigulėjusių dalykėlių... doh.gif Bet pavargsta... Bėga, paguli, pailsina nugarą ir vėl... Tėtė sutaiso žemių į ilgus vazonus, tai dabar dar ir sėja užsiiminėja... Visos virtuvės palangės apkrautos "kompaktiniais daržais". O dar prakalbo, kad reiktų virtuvėje remonto. Žodžiu, pavasaris vis tiek duoda atgimimo žinią į širdeles...

Sveikute,Ugn*Ine 4u.gif - gal jau bent trupinėlį geresnė savijauta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 21 kovo 2009 - 18:13
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 03 21, 18:51)
Mieloji, gal jau gali pasigirti kokia nauja savo kūrybos sege ar kitu rankų darbeliu ? ax.gif

Ir kas čia su tuo oru? - kaip tik savaitgalis, tai apniukę ir šalta. Oi kaip tas pavasarėlis dar neskuba  doh.gif


user posted image

čia pagal draugės užsakymą, ji turėjo savo močiutės seną sagę ir paprašė ją "apdoroti", va mano darbas, pats pirmas blynas...labai nepeikit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugn*Ine: 21 kovo 2009 - 20:05
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 03 21, 18:43)
nes turėjo perspėti, tai labai dažna komplikacija, būčiau iškart lėkusi į Vilnių o ne laukusi ...

Matai kaip, gal aš neteisingai supratau. doh.gif Kai buvau Vilniuje paskaitoje apie galimas chemoterapijos komplikacijas kalbėjusi hematologė R. Jucaitienė sakė, labai retai pasitaiko...
Ugn*ine , thumbup.gif
Dailu. Puikus „blynas“. Lauksim daugiau tokių blynukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 21 kovo 2009 - 20:17
Laba diena!

rasu lanka seminare buvo idomu,pasakojo apie pasamone ir relaksacija,isbandem ir autogenine treniruote,vos neuzmigau.Radau per google straipsni (nors netiketam puslapyje g.gif ) jeigu kas netinges paskaityti,nes ilgas tas straipsnis.Beveik viskas ten ka ir mums pasakojo,Schultzo autogenine treniruote.

http://www_vpp_lt/vi....php?page_id=36
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 21 kovo 2009 - 20:22
QUOTE(SVETA K. @ 2009 03 21, 22:22)
Laba diena!

rasu lanka seminare buvo idomu,pasakojo apie pasamone ir relaksacija,isbandem ir autogenine treniruote,vos neuzmigau.Radau per google straipsni (nors netiketam puslapyje g.gif ) jeigu kas netinges paskaityti,nes ilgas tas straipsnis.Beveik viskas ten ka ir mums pasakojo,Schultzo autogenine treniruote.

http://www_vpp_lt/vi....php?page_id=36

Ačiū, SVETA. thumbup.gif Kaip įdomu. Nenuostabu, kad pavargusi grįžote. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 03 21, 21:56)
user posted image




clap_1.gif bis.gif Kaip nebandžiusiai - tai nuostabu. Ir daugiau Tau užsakymų ir kuo lakesnės kūrybos, kad mintelės kitur skrajotų . Padarysi puikių darbų. Tik neužmiršk mums jais pasipuikuoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 03 21, 21:56)
user posted image

čia pagal draugės užsakymą, ji turėjo savo močiutės seną sagę ir paprašė ją "apdoroti", va mano darbas, pats pirmas blynas...labai nepeikit  blush2.gif


Sage super nuostabi,saunuole supermama.gif heart.gif
Atsakyti
Gabija ,neliudek 4u.gif As irgi labai noreciau pamatyti paveiksla rolleyes.gif

Ugne*Ine ,labai grazu wub.gif

adis ,kaip savijauta? Ar darei kraujo tyrima? Jau praejo "pats blogumas" nuo chemijos,ar dar ne?

O man siandien kazkokia liudna diena,ir oras dar nekoks.Bet ne del oro gal liudna.Nukrito pirmas nagas nuo desines rankos pirsto,nu taip negraziai atrodo dabar ir neskauda,bet labai nemaloniai jeigu netycia prisileti,brr.Neverkiau ir nelabai pergyvenau kai plaukai nukrito,kai blakstienos,o siandien zliumbiau,negalejau sustuoti verysad.gif
Atsakyti