Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 14

QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 21, 19:18)
Laba diena! Aciu uz palinkejimus ir padrasinima del spinduliavimo 4u.gif

Gabija ,sveika sugrizusi 4u.gif  biggrin.gif Sveik greiciau 4u.gif

mou kokios geros naujenos thumbup.gif  wub.gif
As ketvirtadieni vaziuosiu i Kauna,o nuo kitos savaites tikiuosi kad jau prades pagaliau mane svitinti unsure.gif Man jau daug kas is mergaiciu dave ir savo tel.ir pagalba siule jeigu prireiks.Labai visoms aciui 4u.gif Maza ka,gal ir reikes.Galite ir siaip aplankyti blush2.gif Susipazinsim ir kad linksmiau butu biggrin.gif
Del jusu tecio negaliu nieko patarti verysad.gif Nes mano liga visai kitokia.

o Jus kur svitinsites, ar KMUK ar onkologiniame, tikrai aplankyciau jeigu KMUK ir palinksminciau biggrin.gif , nes teti ir balandzio 29 guldo antram kursui, tel parasysiu.
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2009 04 21, 21:29)
Sveikute,Poema  4u.gif . Gal dabar tik mamytei atsirado tarsi šalutinis gydymo poveikis? Turiu galvoje ir chemo ir spinduliavimą. Gal taip sureagavo organizmas. Nors ,aišku, jei tai tęsiasi, reiktų su gydytoja pasikonsultuoti. Gal pagreitintų ir kitus tyrimukus. Linkiu , kad tyrimai po kelių savaičių būtų tik geri Jums.  wub.gif
Mano mamytė vartoja juodajį beržo grybą. Bet vartoja truputi daugiau kaip pusmetį, tai dar nieko nagalim apie jį pasakyti konkretaus.
Sveikute, Gabija4u.gif  Taip buvau pasiilgusi Jūsų... Kai dabar esate "su ryšiu" gal dažniau duosite žinias apie save.  tongue.gif
Sutinku su Ragnez. Tai gali būti išvarža. Pasikonsultuokit su gydytoju. Man taip pat buvo pooperacinė išvarža praėjus 8 mėn po operacijos. Tiesa,aš tada dar su stoma buvau. Bet išvarža buvo stomos vietoje. Chirurgas perspėjo, kad ji vėl gali bet kada atsirasti. Taip pat gali būti sąauga. Jos laaabai skauda, kai ties ta vieta slenka maistas ar oras. Taip pat gal gali operacijos vietoje skaudėti, kai keičiasi orai  ar yra darganos. Na, čia aš aš savo potyrių parašiau. Bet tikėkitės , kad tai nieko bloga.  wub.gif

Aciu ragnez, aciu rasu lanka, tikrai apraminot, puoliau skambinti teciui ir pasakyti, kad taip gali buti. Jam tie skausmai prasidejo po pusantru metu, nuo stomos pasalinimo. Bet dar ikalbejau, kad nueitu pas operavusi chirurga, tai pirmadieni susitare ir keliaus, lauksiu ziniu....
Atsakyti
laba 4u.gif

mergaitės noriu paklaust kur Klaipėdoje galima nusipirkt peruką? ax.gif
jei ne čia tai į až, parašykit, kuri nors.
Labai lauksiu 4u.gif

Atsakyti
Sveikutės, Mergaitės, 4u.gif

QUOTE(Poema @ 2009 04 21, 23:46)
Sito nezinojom,aciu 4u.gif Ka dar vartojote po gydymo? 4u.gif

Mamytė geria C vitaminą, žuvų taukus, kai prisimena blush2.gif (truputi dėl to "kariauju", nes gydytoja liepė), geria žolelių arbatėlę, Cyclo3fort nuo limfedemos. Lašiname Zometą nuo mts. kauliukuose kas tris mėn. Ir minėtą Befunginą(beržo grybą). Kažkaip apsistojome ties tuo grybu. Gal būtų verta ir Vilcacorą(katės nagą), ir apie amalo preparatus kalbėjau, bet mums labai sunku ką nors įsiūlyti mamytei. Kol jaučiasi pakenčiamai, tuo patenkinta. Motyvuoja, kad per brangu, o mūsų siųlomos piniginės pagalbos atsisako unsure.gif Dietų beveik nesilaiko... ax.gif Labai tikiuosi, kad Angeliukas Sargas kuo ilgiau šalia jos žingsniuotų. wub.gif


QUOTE(shaiba @ 2009 04 22, 10:01)
  O aš vis dar laukiu sprendimo,kitą savaitę turėtų pasakyti koks bus ar nebus g.gif
mano gydymas.

Linkiu, shaiba, kuo geresnių Jums gydytojų sprendimų. Laikysiu kumštukus. wub.gif
Atsakyti
Shaiba laikysim butinai kad tik sprendimas butu jums kuo palankesnis 4u.gif friends.gif
mou dziaugiasi "laisve" visa apsipatenkinus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speranza @ 2009 04 22, 11:48)
mergaitės noriu paklaust kur Klaipėdoje galima nusipirkt peruką?

"Akropolyje", šalia kirpyklos "Buržua" ( kur didelis akvariumas). Ten dirba labai malonios mergaitės; yra būdelė, kur niekieno netrukdomi galite pasimatuoti.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 04 22, 12:45)
"Akropolyje", šalia kirpyklos "Buržua" ( kur didelis akvariumas).  Ten dirba labai malonios mergaitės; yra būdelė, kur niekieno netrukdomi galite pasimatuoti.


ačiū labai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2009 04 22, 12:12)
o Jus kur svitinsites, ar KMUK ar onkologiniame, tikrai aplankyciau jeigu KMUK ir palinksminciau biggrin.gif , nes teti ir balandzio 29 guldo antram kursui, tel parasysiu.

Tel.uzrasiau 4u.gif Mane KMUK svitins.
Papildyta:
Shaiba 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad atsakymas butu toks,kokio nori!

babania ,kaip laikaisi?
Atsakyti
SVETA, jei jau ryt atvažiuoji į Kauną gal penktadienį į paskaitą apie chemo ateisi? wink.gif

Aš vakar buvau metiniame echoskope (nusibadavau iki 17 val. cool.gif ) tai viskas ir toliau normose, pakitimų nėra, nieks nepadidėję, įprastos struktūros ir dydžio. Baigiu visą techninę apžiūrą praeit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2009 04 22, 15:49)
SVETA, jei jau ryt atvažiuoji į Kauną gal penktadienį į paskaitą apie chemo ateisi? wink.gif

Aš vakar buvau metiniame echoskope (nusibadavau iki 17 val. cool.gif ) tai viskas ir toliau normose, pakitimų nėra, nieks nepadidėję, įprastos struktūros ir dydžio. Baigiu visą techninę apžiūrą praeit smile.gif


Siracusa - thumbup.gif

Kas bus seminare Kaune - gal galite kaip nors medžiagą papaltinti? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2009 04 22, 16:49)
SVETA, jei jau ryt atvažiuoji į Kauną gal penktadienį į paskaitą apie chemo ateisi? wink.gif

Aš vakar buvau metiniame echoskope (nusibadavau iki 17 val. cool.gif ) tai viskas ir toliau normose, pakitimų nėra, nieks nepadidėję, įprastos struktūros ir dydžio. Baigiu visą techninę apžiūrą praeit smile.gif

thumbup.gif naujenos.
Noreciau ateiti,bet rytoj tik nuvaziuosiu ir grisiu namo dar ,pasakys nuo kada prades
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti