Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Nauji namai, visoms natūralistėms, prijaučiančioms ir būsimoms fanėms 4u.gif

user posted image

Senoji 22-oji tema mirksiukas.gif

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje ("Madara")
* Droge ("Altera", rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:

* "Nimfali" , PC Mada (Senteurs du Sud, Fenigia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* "Žalia Žalia" Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi)
* "Bio pasaulis" [PC VCUP] (Logona, Sante, Florame)
* "Eko studija" [PC VCUP] (ECO, Sophyto)
* „Holos“ Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* „Baroca“ Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai smile.gif:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras "Savitri" Augustijonų g. 2-3; "Idzumi" Sporto g. 12; "Žalia-žalia" Šv.Stepono g. 6;
* Kaune: "Agnum centras";
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras "Svaja" tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinė parduotuvė
*Natūralios kosmetikos ir kt. prekių parduotuvė Vokietijoje
*Ebay parduotuvėlė
*Nikovita

Mylėkim save ir savo kūną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 18, 18:46)
Nauji namai, visoms natūralistėms, prijaučiančioms ir būsimoms fanėms 4u.gif

user posted image

Senoji 22-oji tema  mirksiukas.gif

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas


Tai ačiū už tokį sąrašą! thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Ačiū už temą 4u.gif

Jau kažkada klausiau, bet nieks nesuregavo, tai dar kartą klausiu biggrin.gif
kaip dėl kvepalų? rolleyes.gif KN esami atarai tinkami kasdienai kvepintis? rolleyes.gif
ką jūs naudojate iš natūralių? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 18 kovo 2009 - 18:17
kunigunda yra sakiusi, kad atarai yra tarsi rytietiški kvepalai ir jais galima kvėpintis smile.gif 4u.gif

pati natūralių dar neturiu, bet pastebėjau, kad išvis mažai pradėjau naudoti smile.gif

dovish, nuostabi temos pradžia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 18 kovo 2009 - 18:01
QUOTE(violence @ 2009 03 18, 17:53)
kaip dėl kvepalų?  rolleyes.gif KN esami atarai tinkami kasdienai kvepintis?  rolleyes.gif

Manau, galima ir kasdien naudoti, pati jų neturiu ax.gif
Atsakyti
is praeitos temeles atsakau apie SANTE brilliant jojoba sampuna- man laaabai patinka thumbup.gif tiesa pirmas mano visai naturalus sampunas, bet labai liuksinis- plaukai minksti bet neprisiploje po jo buna. tiesa plaunu per du kartus, nes pirmaji mazokai putoja, ir jis toks is skystensiu, bet man tai netrukdo ax.gif tik vat galvoju faith in nature isbandyt- tie pigesni, jeigu tiks tai bus ir ekonomija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 03 18, 15:11)
tai vasarai galvoju kokosu alieju naudoti, nes jis man dabar truputi per "silpnas" drekinimo poziuriu, bet vasara manau tiktu... kaip manai? ka pati vasara naudoji?  ax.gif

Praėjusią vasarą naudojau monoi ir Florame pienelį vis pamaišydama. Labiau patiko aliejus, nes karštą dieną kojos drėkdavo nuo pienelio biggrin.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 18, 15:13)
pas mane tuo paciu metu buna keletas ax.gif

Aš jeigu susipirkčiau keletą, tai ir naudočiau eilę metų, pagaliau pribaigiau Logonos dilgėlių ir Bema, kuriuos jau nežinau kiek laiko turiu doh.gif Prigriebiau Urtekram su rožėmis ax.gif

QUOTE(katutis @ 2009 03 18, 15:36)
sviestas bent man buvo geras

Man savo gamybos sviestas irgi patiko, bet drėkinimo buvo per maža ir apskritai man kai kurie aliejai visiškai nedrėkina kūno odos, na, bent jau šaltuoju metų laiku unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 03 18, 17:58)
dovish, nuostabi temos pradžia  wub.gif

Ačiū, katuti 4u.gif Aš pasižiūriu į tą nuotraukėlę, tai ir nukeliauju mintimis į tą levandų lauką, ech wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 18, 15:58)
Pirmiausia gerk daugiau skysčių, dažniau pylingą daryk, tada nusišveis negyvos odos ląstelės ir kremukai/aliejukai daug geriau į odą susigers. Man Logonos sviestai patys geriausi, nežinau jau kelinta buteliuką naudoju, žodžiu - nepamainomas wub.gif Nei vienas aliejus ar losjonas taip nedrėkina. Vakare aš niekuo nebetepu kūno (lygiai kaip ir veido), o ryte po dušo kojas padrėkinu, nes žiemą sausumą lemia ir temperatūrų pokyčiai, pėdkelnės po kelnėmis ir pan.

na reiks gal isbandyt pylingiuka ax.gif ir man sviestai patinka. Esu isnaudojus 2 ar 3 tropic ir 1 oriental ax.gif Man svarbu zinot nuo ko cia taip, tada ir galima kazka parinkti.
Kaip jus manot, nuo depiliaciniu kremu, nuo Johnson losjonu, gali taip buti? Depiliaciniuose gi isvis zveriskos medziagos, jei plauka istripdo, tai kaip oda veikia blink.gif
QUOTE(katutis @ 2009 03 18, 16:02)
kiekvieną kartą kuo nors - kol turėjau kokosų aliejaus, tepiausi juo drėgną odą, vėliau - kakavos sviesto pagrindu KN pasidarytu sviestu - abu buvo labai efektyvūs, bet kaip ir su kiekviena priemone, nereikia daryti pertraukų smile.gif netgi mano mamai, pas kurią yra labai sausa oda, super padeda kokosai pramainiui su sviestmedžiu, tepami ant drėgnos odos wink.gif
beje, KN balandį planuojami gamybiniai vakarėliai, kurių darbotvarkėje - patys populiariausi kremų receptai  bigsmile.gif Sakė, bus su puiklapių aliejumi, rožių kremas biggrin.gif

supratau kad man rozes netinka ax.gif hauschkos roziu kremas netiko ir turiu viena valikli su roziu ekstraktu, tai irgi itariu kad netinka ax.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 03 18, 16:03)
sudominai su Logonos sviestais  rolleyes.gif koks tau labiausiai patiko? geriausiai drekino?  mirksiukas.gif gal ir man ji pirkti vietoj losjono ar pienelio...

ne manes klausei, bet isiterpsiu. biggrin.gif Man asmeniskai tropinis patiko labiau. Bet jis labai saldus biggrin.gif Ir vasarai nelabai norisi naudot, o ziema puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 18, 18:05)
Man savo gamybos sviestas irgi patiko, bet drėkinimo buvo per maža ir apskritai man kai kurie aliejai visiškai nedrėkina kūno odos, na, bent jau šaltuoju metų laiku unsure.gif

Ačiū, katuti 4u.gif Aš pasižiūriu į tą nuotraukėlę, tai ir nukeliauju mintimis į tą levandų lauką, ech wub.gif


matai kaip individualu 4u.gif Man pilnai užtenka ir kokosų, ir to savo sviesto - niekur netraukia ir neniežti dėl sausumo smile.gif

aš į Prancūziją, man tokia nostalgija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 03 18, 19:05)
Man savo gamybos sviestas irgi patiko, bet drėkinimo buvo per maža ir apskritai man kai kurie aliejai visiškai nedrėkina kūno odos, na, bent jau šaltuoju metų laiku unsure.gif

zinot, as kazkur skaiciau, kad aliejai nedrekina kuno odos unsure.gif neva naudojami relaksacijai, masazams ir kitoms proceduroms puikiai tinka, o drekinimui ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 18, 18:12)
zinot, as kazkur skaiciau, kad aliejai nedrekina kuno odos  unsure.gif  neva naudojami relaksacijai, masazams ir kitoms proceduroms puikiai tinka, o drekinimui ne  unsure.gif


savaime nedrėkina, bet savo sandaros dėka "įtraukia" į odą vandenį, todėl reikia tepti ant drėgnos odos tam, kad sudrėkintų wink.gif
Atsakyti
Tikrai puiki temeles pradzia wub.gif 4u.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 03 18, 18:05)
Aš jeigu susipirkčiau keletą, tai ir naudočiau eilę metų, pagaliau pribaigiau Logonos dilgėlių ir Bema, kuriuos jau nežinau kiek laiko turiu doh.gif Prigriebiau Urtekram su rožėmis ax.gif

parasyk, kaip patiks, as vis dar nezinau, kur saviski deti su molzemiu, uzpykus ant urtekram kol kas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 18 kovo 2009 - 18:27