Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Nona

Sveikutes 4u.gif Vakar pazystama issisnekejo kad ji naudoja sia kosmetika ir yra be galo patenkinta. Ypac kazkokiu purskikliu, kuris gydo apsoliuciai visas zaizdas, nudegimus ir t.t. dar ji naudoja kaip dezodoranta pazastim, sake jokiu prakaito zymiu nebera nei jai nei jos vyrui... g.gif Na labai sudomino mane si kosmetika, bet nesu girdejusi nieko apie ja, tai galvoju gal yra merginu kurios platina sia kosmetika ir galetu patarti daugiau.. bigsmile.gif Girdejau kad tos firmos parduotuve yra prie Klaipedos viezbucio...bet tikslaus adreso ir nezinau..smile.gif Na merginos passidalinkite savo ziniomis apie sia kosmetika... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, Taip kosmetika Dr.Nona yra isties puiki. As pati dirbu kosmetologijos srityje su labai brangiais produktais (SOTHYS), taciau tik dr.nona kosmetika padejo man atsikratyti nemaloniu problemu su veido oda, paakiais ir panasiai. Labai fainos druskos, nes jos yra daugiafunkinesas jomis issivaliau zarnyna, atsikraciau problemu su viduriu uzkietejimu, atsikraciau dantu skausmo... Ir kadangi tai isties gera kosmetika tai isigyjau teise produkcija pirkti su nuolaida. 4u.gif
Atsakyti
as paakiu kremuka naudojau, tai patiko man, tikrai pirksiu dar. maloni tekstura, ne riebalas, greit susigeria.
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2010 10 13, 17:46)
as paakiu kremuka naudojau, tai patiko man, tikrai pirksiu dar. maloni tekstura, ne riebalas, greit susigeria.


Gera tema pradejot: si tema man labai aktuali... Vartoju labai daug dr. nonos produktu. Pradejau nuo maisto papildu del skydliaukes sutrikimo (jau 10 metu kasdien geriu hormonus). Po triju menesiu trecdaliu sumazinau hormonu kieki (aisku nuolat atliekant kraujo tyrimus poliklinikoje), buvo visiskai nustoje slinkt plaukai, bet dabar kaip tik, gal del pavasario, vel truputeli eme slinkt daugiau, padaugejo energijos...

Pirmus produktus buvau uzsisakius tiesiai is Izraelio per draugus, isbandziau, likau suzaveta, "uzkreciau" siuo gėriu visa savo seima ir draugus...

Kaip supratau, dr. nona produktai Lietuvoje jau 10 metu. Bet apie juos labai mazai informacijos. Dazniausiai - reklama.. bet truksta diskusiju...

Seimoje ir draugu tarpe daznai pasitariam, kas ka isbande su tom druskom. Pvz. viena drauge uzsisalde istirpinta druska ledukais ir dabar pora kartu per savaite masazuoja vakarais vienu leduku veida: rezultatas - vos po poros savaiciu susitrauke veido poros, pagrazejo veido oda.

O gal kas turi neigiamos patirties? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zaninn @ 2010 09 18, 18:36)
Sveikutes, Taip kosmetika Dr.Nona yra isties puiki. As pati dirbu kosmetologijos srityje su labai brangiais produktais (SOTHYS), taciau tik dr.nona kosmetika padejo man atsikratyti nemaloniu problemu su veido oda, paakiais ir panasiai. Labai fainos druskos, nes jos yra daugiafunkinesas jomis issivaliau zarnyna, atsikraciau problemu su viduriu uzkietejimu, atsikraciau dantu skausmo... Ir kadangi tai isties gera kosmetika tai isigyjau teise produkcija pirkti su nuolaida. 4u.gif



Zanin, ka vartojai nuo viduriu uzkietejimo? Daksina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleite: 04 kovo 2011 - 17:28
QUOTE(Zaninn @ 2010 09 18, 18:36)
Sveikutes, Taip kosmetika Dr.Nona yra isties puiki. As pati dirbu kosmetologijos srityje su labai brangiais produktais (SOTHYS), taciau tik dr.nona kosmetika padejo man atsikratyti nemaloniu problemu su veido oda, paakiais ir panasiai. Labai fainos druskos, nes jos yra daugiafunkinesas jomis issivaliau zarnyna, atsikraciau problemu su viduriu uzkietejimu, atsikraciau dantu skausmo... Ir kadangi tai isties gera kosmetika tai isigyjau teise produkcija pirkti su nuolaida. 4u.gif



kaip galima atsikratyt dantu skausmo tokiu produktu pagalba: juk karieso nepanaikinsi... vel kazkokia mistika
Atsakyti
sveiki idomu butu suzynoti apie veido kremus ,kiek skaiciau soliarys dinaminis gal kas bandet kokie atsylepimai apie juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(m.krystina @ 2011 03 05, 18:02)
sveiki idomu butu suzynoti apie veido kremus ,kiek skaiciau soliarys dinaminis gal kas bandet kokie atsylepimai apie juos g.gif


Mano drauge naudojo naktini krema: labai atsigavo oda...
Atsakyti
kovo 8-osios proga dr. nona skelbia akcija: veido kremu rinkiniui naktinis veido kremas -veido soliarinis kremas ir paakiu balzamas ketvirtadaliu pigiau... man visu kremu nereiketu tik akiu balzamo,,, bet gal yra mergaiciu, kurioms reikia kitu kremu? galetume kooperuotis...
Atsakyti
QUOTE(Eleite @ 2011 03 06, 15:40)
kovo 8-osios proga dr. nona skelbia akcija: veido kremu rinkiniui naktinis veido kremas -veido soliarinis kremas ir paakiu balzamas ketvirtadaliu pigiau... man visu kremu nereiketu tik akiu balzamo,,, bet gal yra mergaiciu, kurioms reikia kitu kremu? galetume kooperuotis...

o is kur jus perkates?
Atsakyti
As perkuosi Vilniuje, del kontaktu rasykit asmenine zinute...
Atsakyti
mane irgi domntu labai si produkcija,man apie ja paskaojo kosmetologe labai daug,sake kad ji problemas savo veido issprende butent su DR.nona.Sake net kai suserga siek tiek kazkokio tepaliuko ar ko(nepamenu dabar) praryja ir jis nuima infekcija.O gal kas turetu akne ir ar vartojant padejo sie produktai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 03 06, 15:54)
mane irgi domntu labai si produkcija,man apie ja paskaojo kosmetologe labai daug,sake kad ji problemas savo veido issprende butent su DR.nona.Sake net kai suserga siek tiek kazkokio tepaliuko ar ko(nepamenu dabar) praryja ir jis nuima infekcija.O gal kas turetu akne ir ar vartojant padejo sie produktai? ax.gif

radau rusiskam forume:

Для лечения акне рекомендуются:
• «Водные компрессы Мёртвого моря» (протирать проблемные участки лица).
• «Грязевая маска для лица» (1-2 раза в неделю и перед «выходом в свет». Для сухой кожи на 1-3 минуты, для нормальной кожи - 3-5 минут, для жирной кожи - 5-7 минут).
• «Динамический крем» (наносить на проблемные участки и акку-иупктурные точки).

Atsakyti